Keystone logo
Free University of Bozen-Bolzano

Free University of Bozen-Bolzano

Free University of Bozen-Bolzano

Введення

Free University of Bozen-Bolzano був заснований в 1997 році. Наш університет має сильний міжнародний світогляд, про що свідчать його багатомовні курси (німецька, італійська, англійська та ладинська) та велика кількість студентів та викладацького складу з-за кордону.

Університет має п'ять факультетів, а високий відсоток викладачів (35%) та студентів (17%) приїжджають з-за кордону, вони навчаються, навчають та проводять дослідження в галузі економіки, природничих наук, інженерії, соціальних наук, освіти та дизайну . У нас є 4 100 студентів, зареєстрованих в більш ніж 30 студентах та аспірантурі .

У національних рейтингах наш університет щороку займає найвищі позиції. У 2018 році, четвертий рік поспіль, Італійський дослідницький центр соціальних досліджень Censis визнав наш університет першим серед менших приватних університетів (менше 5000 студентів). Ми також високо оцінюємо міжнародні рейтинги, особливо за категоріями «інтернаціоналізація», «задоволеність студентів» і «практична орієнтація».

Надані навчальні модулі та наші дослідницькі проекти пов'язані з міжнародними та міжрегіональними мережами. Наприклад, в рамках проекту Euregio ми співпрацюємо з університетами Інсбруку та Тренто, і ми прагнемо досягти найвищих стандартів якості.

Статистика

В університеті є п'ять факультетів, і високий відсоток викладачів (35%) і студентів (17%) приїжджають з-за кордону, і вони навчаються, викладають і проводять дослідження в галузі економіки, природничих наук, техніки, соціальних наук, освіти та дизайну. . У нас зареєстровано 4100 студентів на понад 30 курсах бакалаврату та аспірантури.

  Рейтинги

  У національних рейтингах наш університет щороку займає перші позиції. У 2023 році сьомий рік поспіль італійський дослідницький центр соціальних досліджень Censis поставив наш університет на перше місце серед менших приватних університетів (менше 5000 студентів). Ми займаємо високі позиції в національних рейтингах, щороку наш університет займає перші позиції. У 2023 році сьомий рік поспіль італійський дослідницький центр соціальних досліджень Censis поставив наш університет на перше місце серед менших приватних університетів (менше 5000 студентів). Ми також посідаємо високі позиції в міжнародних рейтингах, особливо в категоріях «інтернаціоналізація», «задоволеність студентів» і «орієнтованість на практику». також, особливо в категоріях «інтернаціоналізація», «задоволеність студентів» і «орієнтація на практику».

  Вимоги до вступу на програму

  Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

  Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

  Розташування

  • Bolzano

   Free University of Bozen-Bolzano Universitätsplatz 1 Piazza Università 1, 39100, Bolzano

  • Bruneck

   Piazzetta dell'Università,1, 39031, Bruneck

   • Brixen

    Via Santa Croce,7, 39042, Brixen

    Запитання