Keystone logo
Free University of Bozen-Bolzano Доктор філософії в галузі експериментальних досліджень через дизайн, мистецтво та технології
Free University of Bozen-Bolzano

Доктор філософії в галузі експериментальних досліджень через дизайн, мистецтво та технології

Bolzano, Італія

3 Years

Англійська

Денне навчання

11 Jul 2024

01 Nov 2024

EUR 189 / per year

На кампусі

Введення

Програма PhD спрямована на підготовку нового покоління дослідників, здатних використовувати можливості, які відкриває конвергенція дизайну, мистецтва, соціальних наук, гуманітарних наук і технологій, інтегруючи складні знання для вирішення багатьох глобальних проблем з постдисциплінарної точки зору.

Трирічна програма об’єднує професорів з різних факультетів Вільного університету Боцен-Больцано (дизайн і мистецтво, інженерія, освіта, економіка та управління), а також національно та міжнародно відомих професорів, щоб запропонувати модель дослідження, засновану на діалозі та співпраці між дисциплінами. .

Програма надає простір для спекулятивних, критичних і прагматичних роздумів про проблеми, потенційні рішення та нові концептуальні перспективи, натхненні культурою дизайну та художнім виробництвом. Він об’єднує складний дизайн, наукові та соціальні знання та вимагає встановлення відносин співпраці з людьми, нелюдськими та більш ніж людськими суб’єктами за допомогою міжкультурних методів, навчання в інших, прийняття культурного релятивізму та експериментування з новими дослідницькими інструментами та практиками.

Доктор філософії вирішує численні глобальні виклики, запрошуючи докторантів досліджувати екологічні, соціальні, політичні та культурні проблеми за допомогою міждисциплінарних досліджень і розробки альтернативних, експериментальних, критичних та пошукових моделей для отримання нових знань, сприяння еко-соціальним перетворенням, соціальній та екологічна справедливість, стійкість, різноманітність, питання про потенціал і обмеження технологічних розробок і впроваджень через міжкультурний підхід дизайну та мистецтва.

Практики дизайну та мистецтва можуть реагувати на швидкий прогрес штучного інтелекту, інтелектуального виробництва, технологій, що керуються даними, та взаємодії людини та комп’ютера через спільне відображення соціальних моделей і культурних практик у світлі етичних, інклюзивних, культурно чутливих і стійких принципів. .

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання