Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Gannon University

Gannon University

Gannon University

Введення

Ганнон - католицький, єпархіальний університет, присвячений досконалості у навчанні, науці та служінні. Наші викладачі та співробітники готують студентів стати громадянами світу за допомогою програм, заснованих на гуманітарних науках та професійних спеціалізаціях. Натхненні католицькою інтелектуальною традицією, ми пропонуємо комплексний досвід, орієнтований на цінності, який підкреслює віру, лідерство, інклюзивність та соціальну відповідальність.

Чудове розташування Ганнона

Ми знаходимось у четвертому за величиною місті Пенсільванії та одному з найжвавіших портів на Великих озерах. Міський кампус Ганнона, посеред центру міста Ері, знаходиться в межах двох годин їзди від Клівленда, Буффало та Піттсбурга. Наше унікальне розташування та приміщення створюють особливу атмосферу, що сприяє навчанню, стипендіям, дослідженням, обслуговуванню та особистісному зростанню.

Досвід Ганнона

Запитайте студентів, коли їм було найкраще в Генноні, і ви отримаєте різноманітні відповіді: завести нових друзів у своїй групі FYT, поспілкуватись у Пригородній куточку, провести глибокі бесіди у своїй резиденції або йти на заходи у лицарському клубі. У кожного різна відповідь. Це тому, що Gannon пропонує широкий спектр заходів та організацій для задоволення всіх інтересів.

Ми визнаємо, що кожен студент - це унікальна особистість з різними інтересами, сильними сторонами та мріями. Наша мета - допомогти студентам створити почуття приналежності на території кампусу, надаючи їм різноманітні можливості знайти свою придатність.

Наше затишне, дружнє середовище-це ідеальне місце для участі у заходах на території кампусу, приєднання до однієї з наших понад 100 організацій та спробувати щось нове.

Наша Рада програмування студентських заходів організовує веселі заходи, включаючи доповідачів, концерти та подорожі. Наш оздоровчий та оздоровчий центр пропонує групові заняття фітнесом, заочні заняття та спортивні клуби. Ви можете дізнатися більше про себе та своє місце у світі через наш офіс Міністерства кампусу та Центр соціальних проблем. Існує також незліченна кількість способів подорожувати через навчання за кордоном, під керівництвом викладачів, екскурсії на альтернативні перерви та нашу програму TRAVEL. А наше Офіс розвитку лідерства та залучення кампусу пропонує програми розвитку, які допомагають студентам краще зрозуміти себе та свій лідерський потенціал, щоб покращити світ навколо них.

Незалежно від того, з чим ви вирішите зайнятися, у родині Ганнон для вас є місце.

Особливості кампусу

Кампус Ганнона в Ері, штат Пенсільванія, є центральним для багатьох підприємств і організацій, які надають студентам можливості практичного навчання. Цей міський кампус в центрі міста знаходиться в декількох хвилинах ходьби від ресторанів, магазинів, розваг і пляжів озера Ері неподалік, а також всього за дві години їзди від Клівленда, Буффало та Піттсбурга.

З приблизно 20 000 студентів у радіусі 20 миль Ері, штат Пенсільванія, є студентським містом. Поруч із кампусом Ганнона в центрі міста ви знайдете можливості для стажування та кооперації з державними установами, місцевими підприємствами та лікарнями. Коли ваш шкільний день закінчиться, ви також отримаєте багато задоволення. Відвідайте музеї, галереї, театри та ресторани в самому центрі міста, за декілька кроків від Ганнона та 7 миль від пляжів озера Ері неподалік.

    Розташування

    • Erie

      Erie Campus 109 University Square Erie, PA 16541, , Erie

      Запитання