Georgia Southern University, Department of Logistics & Supply Chain Management

Georgia Southern University, Department of Logistics & Supply Chain Management

Georgia Southern University, Department of Logistics & Supply Chain Management

Введення

Ми пропонуємо ступінь бакалавра ділового адміністрування (BBA), що спеціалізується на логістиці та інтермодальних перевезеннях, а також основні напрями менеджменту з акцентом на управлінні операціями. Наші програми міграції надають студентам навички вирішення проблем та знання ланцюга поставок, необхідні для управління та управління сучасними організаціями. Ми також пропонуємо фундаментальні курси для розвитку критичних мислення учнів бізнесу, викладання основних класів верхнього рівня в галузі статистики бізнесу, оптимізації та управління операціями для всіх спеціалістів BBA.

Випускні курси, що проводяться відділом, служать нашим програмам МВА та докторантам в галузі логістики та управління ланцюгами поставок.

Розвиток лідерства - це частина нашої культури. Наша новаторська навчальна програма включає основи бізнесу та сучасні тенденції в сучасному діловому середовищі. Ви будете вчитися на факультеті, добре відомі своїми опублікованими дослідженнями та силою їх навичок викладання. Наші члени факультету дійсно піклуються про ваш успіх як учня і працюватимуть над тим, щоб підготувати вас до майбутніх успіхів у сучасній висококонкурентній глобальній середовищі.

Що таке логістика та інтермодальні перевезення (LIT)?

Логістика передбачає забезпечення належного продукту, в потрібній кількості та у правильному стані, у потрібному місці, в потрібний час, для потрібного клієнта за правильною вартістю. Інтермодальні перевезення поєднують вартість та / чи переваги послуги більш ніж одного способу транспортування в ефективному русі товарів без перешкод.

Що таке управління операціями (OM)?

Підприємства створюють цінність, виробляючи продукти та надаючи послуги, які відповідають або перевершують очікування клієнтів. Управління операціями стосується процесів, за допомогою яких компанія використовує свої ресурси для створення цих продуктів та послуг таким чином, щоб максимізувати їхню вартість.

Чому коледж бізнесу в Південному університеті Джорджії?

 • Міжнародна акредитація від AACSB

Тільки ті установи, які мають докази успіху в академічній діяльності, можуть отримати такий важливий печаткою схвалення, тому ви можете розраховувати на отримання висококласного навчального досвіду.

 • Турботливий стан

Грузія Південний забезпечує середовище, зосереджену на студентах, на чолі з адміністраторами, викладачами та співробітниками, які справді піклуються про ваш успіх.

 • Взаємодія з викладачами та бізнес-лідерами

Наші заняття навчаються кваліфікованими викладачами, а не аспірантами, а розмір класів часто невеликий. Регіональні та національні доповідачі регулярно відвідують кампус, щоб брати участь у наших щорічних програмах "Виконавчий персонал та день бухгалтерського обліку".

 • Першокласні послуги та комп'ютерні лабораторії

Кафедра логістики та управління ланцюгами постачання розміщується в приміщенні Коледжу бізнесу, який має найсучасніші мультимедійні класні приміщення та чотири комп'ютерні лабораторії з найсучаснішими технологіями.

 • Можливості стажування

Стажування допоможе вам краще інтегрувати академічні знання з практичними додатками. Вплив на логістичні практики та бізнес середовища також може допомогти вам вирішити, який напрямок кар'єрного росту підходить вам, і допомогти вам розпочати свою кар'єру, перш ніж вводити робочу силу на постійній основі. Нещодавно студентам логістики було запропоновано стажування, натиснувши тут.

 • Стипендії та фінансова допомога

Щороку логістичні стипендії надається студентам на основі класних робіт, професійного потенціалу та фінансової потреби. Фінансову підтримку стипендіальної програми надає Адміністрація порту Джорджія, Транспортний клуб Атланти, Атлантська морська асоціація, Клуб пропелерів Саванна, Морська асоціація Саванна, Конференція зовнішньої торгівлі Грузії та Клуб Саванна Трафік.

 • Навчання за межами навчального закладу

Студентські поїздки є унікальною особливістю програми LIT. Останні гастролі включали відвідування Адміністрації по портах штату Джорджія, Центру розповсюдження Wal-Mart та Центру дистрибуції Home Depo. Програма LIT також користується своїми відносинами з низкою галузевих організацій. Щороку студенти відбираються для участі в національних та регіональних конференціях та нарадах.

Розташування

 • Statesboro

  P.O. Box 8036 Statesboro, 30460, Statesboro

  Програми

  Запитання