Graduate School of Biosciences Munich

Graduate School of Biosciences Munich

Graduate School of Biosciences Munich

Введення

Ласкаво просимо до Вищої школи кількісних біологічних наук Мюнхена (QBM) . Наша школа спрямована на підготовку молодих вчених до життя для нової ери кількісної, системної біологічної науки. Вона забезпечує інноваційний, інтегрований Ph.D. програма навчання, яка є міжнародною у світогляді та об'єднує цілий ряд різноманітних дисциплін, від біохімії та медицини до біоінформатики, експериментальної та теоретичної (біо-) фізики та прикладної математики. Як дослідницькі проекти студентів, так і викладання в класі, є міждисциплінарними.

Школа є спільною ініціативою провідних вчених з Мюнхенського університету Людвіга-Максиміліана (LMU) , Інституту біохімії ім. Макса Планка , Мюнхенського центру Гельмгольца та Технічного університету Мюнхена (TUM) . QBM отримує фінансування через другий раунд Німецької ініціативи з досконалості, яка розроблена з метою сприяння досконалості та інновацій у дослідженні та освіті в німецьких університетах.

Міжнародний Ph.D. Програма навчання спрямована на спілкування та співпрацю між традиційно окремими дисциплінами, починаючи від біохімії та медицини до біоінформатики, експериментальної та теоретичної біофізики та прикладної математики. Маючи сильний акцент на закріпленні теоретичного аналізу в передових кількісних експериментах і досконалості вчених-учасників, школа має унікальне місце в європейському науковому ландшафті.

Основним персоналом школи є головні дослідники, представлені науковими координаторами програми, науковим та адміністративним персоналом , аспірантами (75-100 у стаціонарному стані). Крім того, зовнішня наукова консультативна рада , що представляє чотири ключові наукові напрямки (біохімія, біофізика, біоінформатика / статистика / теоретична фізика та медицина), консультує школу з питань організації та стратегії.

Розташування

  • Graduate School of Quantitative Biosciences Munich – BioSysM Butenandtstrasse 1 81377 Munich Germany, , Munich

Запитання