Graduate School of Life Science Munich

Graduate School of Life Science Munich

Graduate School of Life Science Munich

Введення

Наша Вища школа

Вища школа Life Science в Мюнхені є частиною біологічного факультету та факультету хімії, біохімії та фармації Університету Людвіга-Максимілана Мюнхена (LMU). Ці чудові факультети входять до числа найкращих навчальних закладів з біології та біохімії в Німеччині. Разом з Генним центром LMU та Klinikum der Universtität München (KUM) вони належать до HighTechCampusLMU у Гросшадерн-Мартінсріді, який добре відомий міжнародними найсучаснішими дослідженнями в галузі природничих наук. Дослідницькі групи, які беруть участь, часто співпрацюють із сусідніми Інститутами біохімії та нейробіології Макса-Планка та з Німецьким дослідницьким центром охорони навколишнього середовища (Helmholtz Zentrum München).

Про Університет Людвіга-Максиміліана

Будівлі престижних Людвіг-Максиміліян-Університет Мюнхен розташовані в центрі Мюнхена недалеко від Англійського саду, першого великого в Європі міського парку. Університет є одним із найстаріших та найбільших у Німеччині. Він був заснований в 1472 році в баварському місті Інгольштадт при герцогу Людвігу Багатому, а після зупинки в Ландсхуті, остаточно оселився в Мюнхені в 1826 році. З того часу він залучив численних авторитетних вчених. Серед них були винахідник рентгенівських променів Вільгельм Рентген, хімік і батько сучасного сільського господарства Юстус фон Лібіг та соціолог Макс Вебер. З моменту заснування університет вивів 13 лауреатів Нобелівської премії. Сьогодні зі своїми 48 000 студентами, 15% з яких є студентами-міжнародниками, Людвіг-Максиміліанс-Університет пропонує бурхливе студентське життя. Його понад 700 професорів та 3000 доцентів формують унікальний ландшафт досліджень та викладання.

Рейтинг університетів Людвіга-Максиміліана

Знову в 2021 році Ludwig-Maximilians-Universität München займає перше місце у світовому рейтингу репутації журналу Times Higher Education, де LMU займає 32 місце. Відповідно, LMU є одним з найвідоміших університетів Європи. Рейтинг World Reputation Ranking оцінює репутацію університету у викладанні та дослідженнях шляхом консультацій з відомими вченими з усього світу.

Наша Вища школа

Заснована в 2009 році аспірантська школа Мюнхена (LSM) пропонує міжнародну докторську програму з наук про життя, яка охоплює області антропології, біохімії та біології клітини, екології, еволюції, генетики, мікробіології, рослинних наук, систематики та зоології для видатних мотивованих та кваліфікованих дослідників. Програма повністю викладається англійською мовою та забезпечує комплексну наукову підготовку в одному з провідних університетів Європи. Члени аспірантури є частиною біологічного факультету та факультету хімії, біохімії та фармації Університету Людвіга-Максимілана Мюнхена (LMU). Факультети входять до числа найкращих навчальних закладів з біології та біохімії в Німеччині.

Програма і наші учасники

Дослідницька підготовка за конкретним проектом буде доповнена семінарами, ретритами, методичними курсами, навчанням навичкам, які можна передати, та участю принаймні в одній міжнародній конференції. Докторська програма відкрита для студентів, які мають ступінь магістра або диплома або, у виняткових випадках, 4-річний ступінь бакалавра. Успішні студенти аспірантури отримають ступінь доктора наук (Dr. rer. nat.) LMU через 3-4 роки. Кандидати повинні підтвердити сильний якісний досвід, а також зацікавленість і здатність проводити незалежне дослідження.

Більше 50 дослідницьких груп, визнаних на міжнародному рівні за свої інноваційні дослідницькі підходи та технології, утворюють основний факультет Вищої школи. Використовуючи найсучасніші підходи, ці групи прагнуть відповісти на важливі питання, що стосуються фундаментальних та прикладних біологічних та біохімічних досліджень. У межах власної дослідницької групи або у співпраці зі спеціалізованою дослідницькою групою на території кампусу докторам LSM надається можливість вивчати різноманітні методики та володіти ними. Таким чином, докторанти ЛШМ отримують ґрунтовну підготовку з передових методів у науках про життя.

Метою програми є навчання не лише технічним знанням, необхідним для досягнення успіху в дослідженні, але й передача навичок, які є незамінними для кожного вдумливого та відповідального вченого. Останнє включає здатність спілкуватися простою мовою та готовність займатися біоетичними проблемами та брати участь у публічних дискурсах, які вони можуть спровокувати. Крім того, для полегшення інтеграції іноземним студентам пропонуються внутрішні курси німецької мови, включаючи міжкультурні аспекти. Успішні студенти закінчують аспірантуру приблизно через три-чотири роки та отримують докторський ступінь (Dr. rer. nat.) LMU.

З одного погляду

  • Тривалість Ph.D.: 3-4 роки
  • присвоєно ступінь доктора наук (Dr. rer. nat.)
  • Курси будуть проводитися англійською мовою
  • Доступні стипендії: 2 стипендії DAAD і 2 стипендії CSC LMU
  • Кампус: HighTechCampus в Мюнхені

Візові вимоги

Стипендії та фінансування

МінімумКінець терміну надання заяв
DAAD1,220 EURNovember 30, 2022
CSC LMU1,350 EURNovember 30, 2022

Стипендії та фінансування

МінімумКінець терміну надання заяв
DAAD1,220 EURNovember 30, 2022
CSC LMU1,350 EURNovember 30, 2022

Рейтинги

Розташування

  • Grosshadernerstr. 2-4, 82152, Munich

Запитання