Gran Sasso Science Institute GSSI

Gran Sasso Science Institute GSSI

Gran Sasso Science Institute GSSI

Введення

Науковий інститут GSSI – Гран Сассо є міжнародним доктором філософії. школа та центр досліджень та вищої освіти за напрямами фізики, математики, інформатики та суспільних наук. Він був заснований у 2012 році в Л'Аквілі (Італія) як Центр передових досліджень INFN – Національного інституту ядерної фізики, а потім створений у березні 2016 року як Школа перспективних досліджень, що забезпечує післядипломну освіту. Завдяки повсякденній співпраці та взаємодії дослідники та студенти мають можливість набути глибоких знань про методи дослідження та експериментувати із забрудненням інтересів, інноваційними підходами та міжкультурним обміном у всіх видах діяльності GSSI. Вирішуючи складність сучасного світу, ми прагнемо усунути всі бар’єри між галузями навчання та досліджень GSSI, де міждисциплінарність і взаємоузгодження лежать в основі всього, що ми робимо. Серед наших цілей – поширення наукових результатів серед суспільства та популяризація культурних заходів для широкої громадськості, громадян та шкіл.

Науковий інститут GSSI - Gran Sasso Science Institute пропонує 36 кандидатів наук. стипендій на 2022/23 навчальний рік та запрошує подати заявки на стипендії до Ph.D. Програми «Фізика астрочастинок» (9), «Математика в природничих, соціальних та життєвих науках» (9), «Інформатика» (9), «Регіональна наука та економічна географія» (9).

Офіційна мова для всіх Ph.D. курси англійська .

Стипендії надаються на 4 роки, а їх річна сума становить 16 159,91 євро брутто. Усі к.т.н. студенти мають безкоштовне проживання в закладах GSSI та користування їдальнею.

Розташування

  • L'Aquila

    Viale Francesco Crispi,7, 67100, L'Aquila

    Запитання