We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Hector Fellow Academy

Hector Fellow Academy

Hector Fellow Academy

Введення

Ласкаво просимо до Hector Fellow Academy

Ми створюємо синергії для сприяння міждисциплінарним дослідженням

Hector Fellow Academy - молода академія наук. Вона пропонує платформу для створення мереж, міждисциплінарного обміну та взаємного натхнення лауреатам премії Hector Science Award. Крім того, Академія підтримує перспективних молодих дослідників.

Про Hector Fellow Academy

Міждисциплінарна мережа дослідницьких досліджень

Hector Fellow Academy була заснована в 2013 році. Сьогодні ця мережа складається з 23 професорів та 19 молодих вчених, що працюють у сфері природничих та технічних наук. Нова тематика досліджень та інновації заохочуються шляхом об'єднання цих видатних вчених з різних інституцій та наукових дисциплін. Hector Fellow Academy посилює наукові дослідження в Німеччині та сприяє вирішенню глобальних завдань шляхом підвищення обізнаності з соціально-політичних питань.

Міждисциплінарні дослідження

Головним завданням Hector Fellow Academy є сприяння міждисциплінарному обміну між її членами, які співпрацюють у рамках дослідницьких інститутів, дисциплін та досліджень. Члени Академії - викладачі вищих навчальних закладів ГЕКТ, а також молоді дослідники за підтримки Hector Fellow Academy . Щорічні симпозіуми дають можливість обмінюватися ідеями в Hector Fellow Academy а також вступати в діалог з широкою громадськістю. Крім того, стипендіати Гектор можуть отримувати фінансову підтримку від Академії для спільних інноваційних мультидисциплінарних наукових проектів та конференцій.

Мультидисциплінарність як фундаментальний принцип:

 • Мережа дослідників вищого рівня з природничих наук, техніки, медицини
 • Співпраця між установами
 • Дослідження в області інтерфейсу
 • Міжгалузевий обмін
 • Імпульси для інноваційних дослідницьких підходів

Пропаганда молодих вчених

Одним з ключових елементів Hector Fellow Academy є підтримка молодих дослідників. Академія пропонує кандидатську дисертацію. посади до амбітних аспірантів. В рамках програми необхідно подати самостійно розроблену інноваційну дослідницьку ідею в дослідницькій сфері одного з наукових співробітників Гектор. Цю ідею слід досліджувати студентами протягом трьох років свого Ph.D. фази. Молоді вчені працюють в якості наукових асистентів в інституті відповідного наукового співробітника, який у свою чергу є керівником їх докторської дисертації. Крім того, Академія підтримує молодих вчених (як правило, постдокторів), які працюють в одному з міждисциплінарних проектів стипендіатів Гектор.

Студенти-докторанти, а також постдокторанти, мають можливість розширити свій науковий досвід і придбати управлінське ноу-хау, відвідуючи курси в HECTOR School of Engineering і Management, Технологічній бізнес-школі Технологічного інституту Карлсруе. Крім того, Академія сприяє активній міжнародній мережі своїх молодих вчених, наприклад, на щорічних симпозіумах.

Переваги для молодих вчених HFA:

 • Членство у відмінній дослідницькій мережі
 • Співпраця з дослідниками вищого рівня
 • Додаткові курси управління
 • Дослідження з останніх наукових питань
 • Кімната для фантазійних ідей
 • Фінансовані позиції та матеріальні витрати

106811_pexels-photo-668137.jpeg

Розташування

 • Karlsruhe

  Schlossplatz 19, 76131, Karlsruhe

  Запитання