Keystone logo
Heriot-Watt University Dubai

Heriot-Watt University Dubai

Heriot-Watt University Dubai

Введення

Про нас

Піонерська британська освіта в Дубаї, з високо відомими ступенями програми, які відповідають специфічним вимогам місцевого бізнесу та промисловості.

Наше спадщина сягає 1821 року, оскільки наша спільнота вчених розробила трансформаційні рішення для конкретних глобальних проблем. Ми - фахівці з інженерної справи, бізнесу та науки та лідери інноваційної глобальної освіти для майбутнього світу.

Наша встановлена ​​репутація

З історією, що склалася в 1821 році, ми маємо давні традиції досконалості та доведені успіхи в освіті, надихаючі та складні фахівці завтрашнього дня. Ми є одним з провідних британських університетів для бізнесу та промисловості та маємо визнану репутацію світового класу та практичних, передових досліджень.

Геріот-Ватт в Дубаї

Університет Геріот-Ватт був першим зарубіжним університетом, який заснував у Міжнародному академічному місті Дубаї.

Після того, як 180 років було надано всесвітньо відомому вихованню у Великій Британії, Херіот-Ватт був запрошений в Дубай для надання спеціалізованих програм у галузі менеджменту, машинобудування, будівництва, харчової науки та моди.

Наші програми

Наші навчальні програми в Дубаї варіюються від магістерських програм у галузі дисциплін як складні та різноманітні, як нафтовидобувна інженерія, управління проектами будівництва, управління, енергетика, інформаційні технології та всесвітньо відома Единбурзька бізнес-школа МВА, до ступінь бакалавра в галузі управління, будівництва, обчислення кількості та Інженерія.

У нашому Дубайському університеті ви отримаєте ступінь, яку навчають та вивчають за такими ж строгими стандартами, як у наших університетах у Великобританії, що готують вас до успіху у вашій кар'єрі.

Всі наші програми навчаються нашим факультетом, багато хто з яких постійно знаходяться в Дубаї, доповнені запрошеннями фахівців у ключових галузях.

Висока якість англійської освіти

З міцними зв'язками з промисловістю та бізнесом ми пишаємося тим, як розвивати та просувати майбутніх лідерів, менеджерів та новаторів. З багатьма нашими програмами, визнаними відповідними професійними асоціаціями та інститутами, ступінь вищої кваліфікації Геріот-Ватта професійно оцінюється.

Наші ступені також акредитовані та затверджені Королівською хартією у Великобританії.

Наші програми включають в себе можливість переказати та взяти на себе частину ступеня у нашому домашньому кампусі в Шотландії.

Випускники Heriot-Watt дуже затребувані роботодавцями по всьому світу, а наші 77000 випускників, які працюють на ключових посадах по всьому світу, є свідченням нашого успіху.

Підтримуюче середовище

З 2005 року ми створили кампусне середовище, в якому ви зможете повною мірою керувати своїм студентським життям, стати дружніми та насолоджуватися все, що може запропонувати один із найбільших у світі міст.

У нашому клубі Дубая вам сподобається сприятливе та позитивне навчальне середовище, яке гарантує, що ви зможете якнайкраще працювати як студент.

Ми пропонуємо різноманітні служби підтримки з дружнім, доступним персоналом, який там слухає та надає вам поради, підтримку та інформацію, яка вам потрібна.

Також доступні гарантовані пакет оплати за навчання та можливості стипендії, щоб ви могли максимально використати свій час з нами.

Особливості кампусу

Підтримуюче середовище

З 2005 року ми створили середовище кампусу, де ви можете повноцінно жити студентським життям, заводити міцні дружні стосунки та насолоджуватися всім, що може запропонувати одне з найбільших міст світу.

У нашому кампусі в Дубаї ви насолодитеся сприятливим і позитивним навчальним середовищем, яке забезпечить вам найкраще використання часу студента.

У нас є ряд служб підтримки з доброзичливим, доступним персоналом, який готовий вислухати та надати вам потрібну пораду, підтримку та інформацію.

Гарантовані пакети плати за навчання та можливості для отримання стипендій також доступні, щоб гарантувати, що ви можете максимально використати свій час з нами.

    Розташування

    • Academic City

      Academic City, Сполучені Арабські Емірати

    Запитання