Keystone logo
The Hong Kong University of Science and Technology

The Hong Kong University of Science and Technology

The Hong Kong University of Science and Technology

Введення

HKUST","author_url":"","source":""}" />

Intro

The Hong Kong University of Science and Technology ( HKUST ), розташований у затоці Чиста Вода в Гонконзі, є науково-дослідним закладом, який посідає перше місце серед найкращих молодих університетів у світі (Times Higher Education Young University Rankings, 2020). З міжнародним світоглядом та світовою репутацією, університет прагне бути провідним університетом як на місцевому, так і на міжнародному рівні завдяки досконалому навчанню та дослідженням.

З безпрецедентним попитом на висококласні таланти на підтримку розвитку Гонконгу та світу, The Hong Kong University of Science and Technology (Гуанчжоу) ( HKUST (GZ)) буде створений в Наньші, на південь від Гуанчжоу, співпрацювати зі своїм колегою Clear Water Bay (CWB), розвиваючи таланти та сприяючи співпраці між Гонконгом, районом Великої затоки Гуандун-Гонконг-Макао (GBA) та в галузі освіти, досліджень та передачі знань.

Чому HKUST ?

HKUST" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/14/144607_WhyHKUST.JPG" alt="Why HKUST" data-json="{"author":"Photo courtesy of HKUST","author_url":"","source":""}" />

 • HKUST швидко зростав із світовою репутацією досконалості .
 • HKUST має сильну команду міжнародних викладачів. На HKUST працює понад 690 викладачів з більш ніж 35 країн та регіонів. Усі викладачі є доктора філософії власники з провідних університетів.
 • HKUST пропонує потужну дослідницьку інфраструктуру для викладачів та студентів. У Гонконзі та на материку є понад 85 науково-дослідних інститутів, центрів та спільних лабораторій .
 • HKUST має справді глобальну та різноманітну спільноту аспірантів, яка налічує понад 5800 аспірантів з понад 70 країн та регіонів.
 • HKUST надає потужну підтримку підприємницької діяльності, щоб допомогти студентам знайти реальні рішення та технології.
 • Для отримання детальної інформації відвідайте тут .

HKUST академічна структура HKUST

HKUST Distinctive Academic Structure" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/14/143609_TheHKUSTDistinctiveAcademicStructure.jpg" alt="The HKUST Distinctive Academic Structure" data-json="{"author":"Photo courtesy of HKUST","author_url":"","source":""}" />

Користуючись капіталом на усталеній дисциплінарній основі (наука, техніка, бізнес, гуманітарні та соціальні науки та міждисциплінарні програми) у кампусі Клір Уотер Бей, HKUST (GZ) окреслить нові території у педагогіці вищої освіти за допомогою унікальної та -традиційна структура концентратора, що складається з чотирьох академічних центрів ( функціональних , інформаційних , суспільних та системних ) та широкого спектру передових дослідницьких напрямків.

HKUST пропонує цілий ряд дослідницьких аспірантських програм, що ведуть до ступеня магістра філософії та доктора філософії (Ph.D.). Для отримання детальної інформації про програму відвідайте тут .

Стипендія та фінансування

HKUST","author_url":"","source":""}" />

Scholarship

HKUST надає щедрі стипендії студентам для подальшого навчання в аспірантурі, покриваючи плату за навчання студентів, плату за проживання та витрати на проживання в Гонконзі.

 • Ступінь аспірантури (PGS): студентство в розмірі 216 360 гонконгських доларів (~ 27 700 доларів США) на рік для магістрів та кандидатів наук на денну форму навчання. студентів. Фінансування становить до двох років для денних студентів MPhil та чотирьох років для денних кандидатів наук. студентів.
 • Гонконгський доктор філософії Схема стипендій (HKPFS): міжнародно визнана нагорода для кандидата наук дослідження, створені урядом Гонконгу. Стипендія надає кожному нагородженому 319 200 гонконгських доларів (~ 40 900 доларів США) та грошову допомогу для проведення конференцій у розмірі 13 300 гонконгських доларів (~ 1700 доларів США) на рік протягом чотирьох років. HKUST також надасть нагородженим нагороду за відмінну наукову премію в розмірі 40 000 гонконгських доларів (~ 5100 доларів США) протягом першого року навчання.
 • RedBird Ph.D. alt = "Стипендія: стипендія, що відновлюється, у розмірі 40 000 гонконгських доларів (~ 5100 доларів США) на рік для чудових кандидатів наук, на знак визнання їх видатних успіхів у навчанні та дослідницьких можливостей.
 • Азіатські майбутні лідери alt = "Стипендіальна програма (AFLSP): стипендія для нових студентів зі Східної, Південно-Східної та Південної Азії для навчання в магістратурі та міжкультурного збагачення.

Студенти, які здобувають освіту за спеціальністю MPhil та Ph.D. програми матимуть гарантоване проживання в університеті протягом перших двох років навчання. Існують також інші можливості фінансування, такі як Премія за кордоном за дослідження та Премія за дослідження в районі Великої затоки тощо. Для отримання детальної інформації відвідайте тут .

Вступ до пілотної схеми HKUST (Гуанчжоу)

HKUST","author_url":"","source":""}" />

img 4

Поряд з підготовчою роботою щодо створення HKUST (GZ), HKUST розгорнув пілотну схему Гуанчжоу на кампусі затоки Clear Water Bay (CWB), щоб розпочати зарахування до аспірантів (RPg) з 2019/20. Цільове споживання - 150 студентів, які повинні бути прийняті на денну докторську ступінь. або програми MPhil. Студентам, які приймаються за Схемою, буде надано аспірантуру та гарантоване проживання в університеті. Університет також запропонує відновлюваного RedBird Ph.D. стипендія в розмірі 40 000 гонконгських доларів на рік для чудового кандидата наук кандидатів, на знак визнання їх видатних успіхів у навчанні та дослідницьких можливостей. Для отримання детальної інформації відвідайте тут .

Зараз Університет запрошує заявки на вступний термін 2021/22 (починаючи з вересня 2021). Подайте заявку зараз !

Розташування

 • Hong Kong

  Clear Water Bay, Kowloon, , Hong Kong

  Програми

  Також заклад пропонує:

  Запитання