The Hong Kong University of Science and Technology Кандидат інформаційних систем
The Hong Kong University of Science and Technology

Кандидат інформаційних систем

Hong Kong, Гонконг

3 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

HKD 42 100 / per year *

На кампусі

* в рік

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

is

Відділ інформаційних систем, бізнес-статут "Управління та управління операціями" (ISOM) консультується з "двох" дивізіонів: "Інформаційні системи та управління операціями". Кафедра alt = "визнана на міжнародному рівні за свої авторитетні дослідження та займає одне з За даними Техаського університету в опитуванні Далласа (2009-2013 рр.) Прем'єр-міністрів ISOM журналів: "Інформаційні системи в наукових дослідженнях", "Квартальна інформаційна система", "Управління науковою інформацією" та "Операційні дослідження", в першій частині світу та № 1 в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Фахівці інформаційних систем (ІС) є членами редакційних колегій провідних журналів IS. Наші студенти перейшли на академічні посади в Австралії, Фінляндії, Франції, Гонконгу, Нідерландах, Сінгапурі та Великобританії. США. Деякі зараз є повними професорами / доцентами, а також редакційними колегами провідних журналів IS.

Програма доктора філософії ( доктора філософії ) з інформаційних систем (ІС) alt = "- це науково-орієнтована ступінь, яка спрямована на підготовку студентів до науково-дослідницької та викладацької кар’єри в університетах, науково-дослідних інститутах, урядових або ділових організаціях. Програма має перспективу управління технологіями з акцентом на економічному моделюванні та поведінкових дослідженнях управління, проектування, використання та соціально-економічного впливу інформаційних технологій на приватних осіб, організації та суспільства. Програма доктора філософії (IS) alt = "призначений як наступна частина програми MPhil (IS).

Дослідження Foci

Два ключові напрямки досліджень, присвячених ІС divalt = "ision, полягають у наступному:

Дослідження поведінки

Наш головний інтерес alt = "полягає у вивченні управління інформаційними технологіями (ІТ) та використання ІТ в управлінських та організаційних цілях. Наше дослідження досліджує не лише технологічні системи чи соціальні системи - воно досліджує явища, що виникають при взаємодії обох Приклади включають взаємодію людини з комп’ютером, прийняття користувачами ІТ-інновацій, ІТ-стратегію, електронні спільноти, електронне урядування, електронну комерцію та політику телекомунікацій. Застосовувані методології включають опитування, експерименти та польові дослідження. Студенти докторантури потрібно пройти курси з психології, організаційної поведінки, дизайну опитування, експериментального дизайну, багатоваріантної статистики = "істики та ін. Переважним є майбутні студенти з чудовими аналітичними здібностями та хорошим знанням англійської мови.

Аналітичне та емпіричне моделювання

Економіка сприяла теоретичному багатству та методологічній строгості досліджень ІС. Приклади включають економіку інформації, економіку електронної комерції, економічні моделі впливу ІТ на організації та ринки, а також попит та пропозицію ІТ. Thalt = "is interdalt =" міждисциплінарна співпраця може допомогти вирішити багато складних питань IS alt = ". Студенти докторантури, які цікавляться thalt =" - це область, яка повинна пройти курси з теорії ігор, промислової організації, теорії цін, економетрики і т. д. Перевага віддається майбутнім студентам із сильним кількісним академічним досвідом.

is

Визначення вимог "Іссіон"

я Загальні вимоги до вимог

Кандидати, які шукають admalt = "відступ на докторську програму, повинні мати:

 • Отримав ступінь бакалавра з підтвердженим досвідом видатних показників у визнаній установі; або представлені докази того, що satalt = "фактична робота на аспірантурі на постійному базальті =" триває щонайменше один рік, або на сумісництві базальту = "- як мінімум на два роки.

іі Англ = "ish Language Admalt =" Ісsion Вимоги

Ви повинні виконати Англійська = "Іш Мови вимоги з одним з наступних знань *:

 • TOEFL-iBT: 80 #
 • TOEFL-pBT: 550
 • TOEFL-Revalt = "ised Test Paper-Delivered Test: 60 (загальна кількість балів для читання, Lalt =" розділи прокручування та написання)
 • IELTS (академічний модуль): загальний бал: 6,5 та всі підбали: 5,5

* Якщо ваша перша мова alt = "is Englalt =" ish, а ваш ступінь бакалавра або еквівалентну кваліфікацію було присвоєно установою, в якій навчальний посібник був Englalt = "ish, вам буде відмовлено від виконання вищевказаного Englalt =" ish language вимоги

# відноситься до загальної оцінки за одну єдину спробу

Для отримання додаткової інформації про програму зверніться до pg.ust.hk/programs

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • PhD Informatics Engineering
  • Kaunas, Литва
 • PhD in Systems Engineering and Informatics
  • Ostrava, Чеська Республіка
 • Кандидат наук зі штучного інтелекту та інтелектуальних систем управління
  • Saint Petersburg, Росія