The Hong Kong University of Science and Technology Кандидат наук з даних та аналітики
The Hong Kong University of Science and Technology

Кандидат наук з даних та аналітики

Hong Kong, Гонконг

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

HKD 42 100 / per year *

На кампусі

* в рік

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

У епоху цифрових технологій після прогресу в інноваційних технологіях обробка даних зростає безпрецедентними темпами. Світ, орієнтований на дані, відкриває величезні можливості та можливості для компаній та підприємств у всіх галузях промисловості, оскільки вони можуть використовувати інформацію, щоб створити цінність для свого бізнесу. Як руйнівний наслідок цифрової революції, наука про дані та аналітика стали новою та міждисциплінарною сферою, яка вимагає знань та навичок у багатьох областях, таких як інформатика, статистика та математика.

Програма доктора філософії (доктор філософії) з науки про дані та аналітики має на меті сприяти тісній інтеграції статистичної аналітики, логічних міркувань та обчислювального інтелекту у вивченні обробки даних та аналітики. Програма забезпечить ретельну підготовку дослідників, яка готує студентів стати досвідченими дослідниками, які вміють застосовувати логіку, математику, алгоритми та обчислювальні потужності в процесі вивчення та аналізу даних в академічних колах або галузі, щоб отримати цінні ідеї для прийняття кращих рішень .

Доктор філософії Програма спрямована на розвиток навичок, необхідних студентам для виявлення теоретичних дослідницьких питань, пов'язаних із практичним застосуванням, формулювання та проведення досліджень, які вирішують виявлені проблеми, та самостійно знаходити рішення, пов’язані з наукою та аналітикою. Доктор філософії очікується, що випускник продемонструє оволодіння знаннями з дисципліни та синтезує та створить нові знання, зробивши оригінальний та значний науковий внесок у дисципліну.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • доктор філософії в геоінформатиці та геопросторовій аналітиці
    • St. Louis, США
  • Доктор наук з даних та інженерії
    • Rapid City, США
  • PhD in Informatics Engineering
    • Kaunas, Литва