The Hong Kong University of Science and Technology Кандидат наук зі стійкої енергетики та довкілля
The Hong Kong University of Science and Technology

Кандидат наук зі стійкої енергетики та довкілля

Hong Kong, Гонконг

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

HKD 42 100 / per year *

На кампусі

* в рік

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Інноваційні технології сталої енергетики з мінімальним впливом на навколишнє середовище стануть каталізатором для прориву в багатьох сферах, починаючи від екологічно чистої авіації та закінчуючи безпечнішими електромобілями та закінчуючи тривалістю експлуатації продуктів 3С. Дослідження технологій сталої енергетики зосереджуються на передових дослідженнях у відповідних міждисциплінах, включаючи технології сталого збору та переробки енергії; високоефективні системи накопичення енергії та електромобілі; розумний розподіл енергії, інтелектуальні енергетичні системи та енергозберігаючі стратегії; водень та електролізери; біоенергетика та енергетичні системи, натхненні біологічним циклом, а також аналіз життєвого циклу та відновлення енергетичної системи.

Програма доктора філософії (доктора філософії) зі сталого розвитку енергетики та навколишнього середовища має на меті забезпечити надійну освіту та ретельну підготовку дослідників у галузі сталих енергетичних технологій, а також створити прототипи та передати оригінальні результати досліджень у наших кампусах як живу лабораторію та в промислові співробітники. Програми також пропонуватимуть динамічну педагогічну підготовку, щоб забезпечити студентів конкурентоспроможними та переданими навичками у галузі сталих енергетичних технологій, що забезпечують глобальне бачення регіональних та національних галузей.

Доктор філософії Випускник повинен продемонструвати володіння знаннями з обраної дисципліни та синтезувати та створювати нові знання, роблячи оригінальний та суттєвий внесок у дисципліну.

Результати навчання

Після успішного закінчення доктора філософії випускники зможуть:

 1. Визначити наукове та інженерне значення різних технологій сталої енергетики та їх вплив на навколишнє середовище;
 2. Застосувати цілий ряд якісних та кількісних методів дослідження для проведення передових досліджень в галузі стійких енергетичних технологій або інноваційних технологій, що руйнують;
 3. Ефективно передавати фундаментальні дослідницькі ідеї та інноваційні ідеї та розвивати їх у нові знання та технічні прототипи; і
 4. Продемонструйте незалежне та критичне мислення та розвиньте мислення для зростання, новаторський дух та глобальне бачення у цій галузі.

Вимоги до прийому

Для того, щоб претендувати на вступ, кандидати повинні відповідати всім наведеним нижче вимогам. Вступ є вибірковим, а виконання цих мінімальних вимог не гарантує вступу.

i. Загальні вимоги до вступу до університету

 • Кандидати, які хочуть вступити до магістерської програми, повинні були отримати ступінь бакалавра у визнаному закладі або затверджену еквівалентну кваліфікацію;
 • Кандидати, які прагнуть до вступу до програми докторантів, повинні були отримати ступінь бакалавра з перевіреною репутацією видатної роботи від визнаної установи; або подано докази задовільної роботи на аспірантурі на повній ставці протягом щонайменше одного року або неповного робочого часу, принаймні, протягом двох років.

іі Вимоги до вступу на англійську мову

Кандидати повинні відповідати вимогам англійської мови з одним із наступних досягнень:

 • TOEFL-iBT: 80 *
 • TOEFL-pBT: 550
 • Тест, перевірений TOEFL, поданий на папері: 60 (загальна кількість балів за розділи «Читання, прослуховування та запис»)
 • IELTS (Академічний модуль): Загальна оцінка: 6,5 та підсумкова оцінка: 5,5

* стосується загальної оцінки за одну єдину спробу

Заявники не зобов'язані пред'являти бали TOEFL або IELTS, якщо:

 • їх першою мовою є англійська, або
 • вони здобули ступінь бакалавра (або еквівалент) у закладі, де засобом навчання була англійська мова.

Ця програма призначена для прийому на пілотну схему HKUST (Гуанчжоу) .

Для отримання додаткової інформації про програму зверніться до pg.ust.hk/programs .

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Доктор філософії в галузі стійкої енергетики та технологій
  • Bolzano, Італія
 • Доктор філософії - Інженерія біосистем
  • Auburn, США