The Hong Kong University of Science and Technology Кандидат робототехніки та автономних систем
The Hong Kong University of Science and Technology

Кандидат робототехніки та автономних систем

Hong Kong, Гонконг

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

HKD 42 100 / per year *

На кампусі

* в рік

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Робототехніка - це міждисциплінарна галузь техніки та науки, яка займається проектуванням, конструкцією, експлуатацією та використанням роботів, а також комп’ютерними системами для їх управління, сенсорного зворотного зв’язку та обробки інформації. Автономна система - це система, яка виконує завдання з високим ступенем автономності (без зовнішнього впливу). Проектування та управління робототехнікою та автономними системами вимагає різноманітних навичок з різних інженерних дисциплін, таких як електроніка, мехатроніка, управління та обробка сигналів, а також сучасна інформатика, така як архітектура програмного забезпечення, алгоритми та структури даних або штучний інтелект.

Програма доктора філософії (доктор філософії) з робототехніки та автономних систем має на меті забезпечити всебічну освіту, а також сувору наукову підготовку, щоб підготувати студентів до універсальних та обізнаних професіоналів, з основними напрямками роботи в галузі машинобудування разом із підключенням до теоретичної та прикладної механіки, оптимізації, комунікації, теорії інформації, машинного навчання, обчислювальної техніки, математики та обробки сигналів.

Доктор філософії випускники повинні бути здатними проводити якісні оригінальні дослідження, створювати нові знання, отримувати цінні знання та здійснювати відчутний вплив на наукові кола та галузі.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Ступінь доктора наук у галузі сучасних матеріалів і нанотехнологій (Ph.D.)
    • Aglantzia, Кіпр
  • Кандидат наук з роботів, мехатроніки та робототехнічних систем
    • Saint Petersburg, Росія
  • Доктор філософії з робототехніки
    • Abu Dhabi, Сполучені Арабські Емірати