Keystone logo
Horizons University

Horizons University

Horizons University

Введення

Horizons University надає дипломи високого рівня від бакалаврів із докторськими ступенями.
Horizons University зареєстровано в:

  • Міністерство освіти Франції № 0756324S - UAI № 0451674A
  • Паризький регіональний відділ контролю професійної підготовки (номер 11752996775)

І є членом:

  • ECBE - Європейська рада з акредитації бізнес-освіти (http://www.ecbe.eu/)
  • ACBSP – Рада з акредитації бізнес-шкіл і програм
  • ASIC – служба акредитації міжнародних шкіл, коледжів та університетів
  • EADL – Європейська асоціація дистанційного навчання

Про нас

Наша унікальна методологія дозволить вам набути практичних навичок, які вам потрібні, незалежно від того, прийшли ви навчатися в кампусі або за нашою онлайн-програмою навчання!
Ви можете здобути потрібний ступінь у власному темпі з висококваліфікованим міжнародним викладачем . Заняття з власним темпом та під керівництвом інструктора з використанням «практичної» та передової методології – наші програми дадуть вам навички, необхідні для досягнення ваших особистих та професійних цілей.

Наша місія полягає в тому, щоб забезпечити освітній досвід, який відповідає потребам наших студентів у будь-якій частині світу та сприяти їх особистій та професійній реалізації.
Ми пропонуємо гнучкі програми, які враховують досвід людини та доступні за ціною. Ми спеціалізуємося на дистанційній освіті , але ми також пропонуємо програми на території кампусу.

Навчання в кампусі

Наші програми на території кампусу дозволяють вам взаємодіяти з викладачами та іншими студентами під час періоду навчання та завершити роботу в Інтернеті. Це ще одне гнучке рішення, яке безумовно покращить ваше професійне життя.

Інтернет-навчання

Наші онлайн-програми дозволяють вам працювати у власному темпі, зберігаючи роботу та діяльність. Ви можете отримати якісну освіту, не виходячи з дому. Цей варіант також менш дорогий і доступний у будь-якій країні світу, де ви живете.

Розташування

  • Paris

    Horizons University, 5 rue Conté Paris , 75003, Paris

Запитання