ICT International Doctoral School University of Trento

ICT International Doctoral School University of Trento

ICT International Doctoral School University of Trento

Введення

Міжнародна докторська школа ICT була заснована в 2001 році, офіційна мова - англійська. Докторська програма надає навички, необхідні для проведення передових досліджень в університетах, державних органах чи приватних організаціях з метою просування науково-технічного прогресу та створення керівного класу з високою професійною культурою та відповідної міжнародної відкритості.

Спеціальна мета докторської програми полягає в підготовці фахівців, здатних розробляти якісні та інноваційні інформаційно-телекомунікаційні системи, спрямовані на вирішення складних проблем. Вона також спрямована на вдосконалення підприємницьких здібностей докторантів шляхом надання спеціальних тренінгів та можливостей для стажування.

Міжнародна докторська школа ICT пропонує широку навчальну програму, яка використовує міждисциплінарний характер викладацького складу та наявність лабораторій високого рівня. Програма навчання дозволяє Міжнародній докторській школі ІКТ активувати угоди про обміну студентами та навчальні модулі з подібними установами у всьому світі.

Дотепер дослідження, проведені Департаментом, завдяки тісній мережі зв'язків між Школою та діловим світом, включаючи Науково-дослідні центри цього району, дали великі можливості для навчання більше 700 аспірантів з 2001 року. Більшість Докторські студенти є міжнародними та прибувають з усього світу.

З моменту заснування школи було випущено понад 500 докторів наук; всі вони в даний час працюють в науково-дослідних центрах, університетах та / або бізнесі в глобальному масштабі.

75695__ALE2026_Profile4000.jpg

Розташування

  • Trento

    Via Sommarive, 9 I-38123 POVO, , Trento

Запитання