IMT School for Advanced Studies Lucca

IMT School for Advanced Studies Lucca

IMT School for Advanced Studies Lucca

Введення

Lucca

Школа

IMT School for Advanced Studies alt="Lucca - це державна аспірантура та дослідницький інститут, який зосереджується на аналізі економічних, соціальних, технологічних і культурних систем. Школа перебуває під керівництвом професора П'єтро П'єтріні з листопада 2015 року. Інститут IMT згідно з міністерським указом від 18 листопада 2005 року, Школа відзначилася завдяки якості та інноваційності своїх дослідницьких і докторських програм, а також міждисциплінарному характеру, який характеризується взаємодоповнюваністю та дискурсом між методологіями, взятими з економіки, техніки, інформатики, прикладних наук. математика, фізика, археологія, історія мистецтва, а також аналіз і управління культурною спадщиною.Злиття між мистецтвом і технологіями також відображається в сучасному кампусі школи, розташованому в основному в нещодавно відреставрованому комплексі Сан-Франческо. кампус знаходиться в історичному центрі міста alt="Lucca, який повністю оточений повністю інта ct мурів епохи Відродження. У кампусі є приміщення для досліджень і лабораторій, курси, а також приміщення для проживання та відпочинку. Кампус доповнює бібліотека IMT, яка пропонує безліч ресурсів і пропонує додаткові робочі та дослідницькі зони для спільноти IMT та міста alt="Lucca загалом.

Lucca

Науково-освітня місія

Дослідники IMT проводять передові методологічні дослідження для отримання знань, застосування знань для вирішення проблем економічного, промислового, соціального та культурного характеру та передачі знань через вузькоспеціалізовані аспірантури та семінари. Починаючи з головного фундаментального принципу наукової досконалості, який застосовується до всіх областей і рівнів дослідницького співтовариства IMT, Школа виділяється своєю міждисциплінарною орієнтацією на розвиток інноваційних досліджень і набуття більшої міжнародної видимості. Міждисциплінарна дослідницька програма Школи сформульована в чотирьох наукових макросферах: економіка, наука про управління та складні системи; Інформатика та системна інженерія; Когнітивна та соціальна нейронаука; Культурну спадщину. Міждисциплінарна дослідницька програма Школи сформульована в чотирьох наукових макросферах: наука про управління економікою та складні системи, інформатика, системна інженерія, культурна спадщина з додатковою сферою політичної історії. Дослідження Школи далі організовано в окремі, але міждисциплінарні дослідницькі підрозділи ( RU). Більшість RU характеризується пірамідальною структурою, де вершину займає видатний старший науковий співробітник, молодші викладачі складають проміжний рівень, а основу формує невелика група докторантів, які активно беруть участь у дослідженні як частину свого навчання. . Інші RU натомість структуровані за багатополярним принципом, з вузькоспеціалізованими дослідженнями, зосередженими на тематичних ядрах і внеску різноманітних методологій. Робота, що виконується в дослідницьких підрозділах, тісно пов'язана з міждисциплінарною докторською дисертацією IMT. програма, яка забезпечує унікальну та характерну спадщину компетенцій у широких рамках аналізу та управління безліччю систем. Програма сформульована в навчальних планах, які поділяють спільні основні курси та забезпечують спеціалізовану підготовку з конкретної дисципліни докторської дисертації. Після закінчення програми студенти можуть успішно проходити зустрічі в академічному середовищі та за його межами завдяки своїй здатності розпізнавати та вирішувати нові та все більш складні проблеми. Жадання вчитися, аналізувати та вирішувати проблеми, здатність застосовувати підхід до вирішення проблем який не обмежений рамками будь-якої окремої дисципліни, і здатність швидко ознайомлюватися з інструментами та методами в галузях за межами вашої власної є трьома талантами, які IMT прагне розвивати у своїх докторантів. Щороку IMT отримує тисячі заявок на програму з усіх куточків земної кулі.

Lucca

Вплив

IMT має вплив на різних рівнях і в багатьох сферах. Що стосується досліджень, незважаючи на свій відносно молодий вік, IMT вже має багато конкретних успіхів, приймаючи різноманітні міжнародні, європейські та національні дослідницькі проекти, які становлять майже половину його річного бюджету. Крім того, високу наукову якість професорів і дослідників Школи нещодавно було сертифіковано ANVUR (Національним агентством з оцінки університетів і науково-дослідних інститутів). IMT отримав чудовий результат, посів перше місце в галузі 13 «економіка та статистика» із середнім балом 0,91/1 для представлених публікацій. Крім того, беручи до уваги інші наукові напрями Школи, загальний середній бал склав 0,92/1, із середнім показником 0,98/1 у сферах інформатики, інженерії та математики. Це є надзвичайним успіхом, оскільки подібних результатів не досяг жоден інший університет у всіх 14 оцінюваних областях. Дослідження в IMT також проводяться в тісній співпраці з місцевою територією через різні ініціативи та проекти в різних сферах (тканинна промисловість, галузь охорони здоров’я, морська промисловість, ІКТ для розумних міст та багато інших) у співпраці з муніципалітетом alt= «Лукка. IMT сприяє вищій освіті та дослідницькому учнівству. Компанії можуть зв’язатися з IMT, щоб активувати угоди про вищу освіту та дослідницьке навчання зі студентами, які мають право на участь у програмі IMT. (які також відповідають дослідницькому плану IMT), щоб розмістити рекламу в наступному конкурсі на програму Ph.D. Більше інформації на сторінці учнівства. Школа продовжує посилювати свій вплив на територію, посилюючи співпрацю з підприємствами, державними установами, установами, школах та продовжуючи успішну програму відкритих культурних і наукових заходів OPEN IMT Conferences.

Розташування

  • Lucca

    Piazza S. Francesco, 19 - 55100 Lucca (Main Campus), , Lucca

Запитання