Keystone logo
Institut supérieur du commerce de Paris

Institut supérieur du commerce de Paris

Institut supérieur du commerce de Paris

Введення

Заснована в 1963 році, ISC Paris Group є однією з небагатьох приватних, незалежних груп вищої освіти у Франції, засновником якої став бізнесмен та освітянин Поль Ікар. ISC Paris Group зосереджується на двох «освітніх брендах»: ISC Paris Grande École є одним із 20 найкращих французьких Grandes Écoles, які входять до Conférence des grandes écoles. ISC Paris має три міжнародні акредитації: AACSB, AMBA та EPAS. ISC Paris Global Programs є лідером у розробці спеціалізованих освітніх програм, які вимагають від трьох до п’яти років навчання в університеті після закінчення середньої школи (Bac+3 до Bac+5 у французькій системі), а також програм Executive Education.

Пол Ікар був різнобічно талановитою та динамічною особистістю – директором з персоналу, художником, піонером абстрактного мистецтва Френсісом Пікабіа, студентом психології та автором книги про психологію робочого місця.

Амбіція Icard полягала в тому, щоб вибрати та навчити наступне покоління корпоративних менеджерів. Він розглядав корпорацію як живий організм, відкритий зовнішньому світу і здатний адаптуватися до будь-якої ситуації. Щоб допомогти студентам вирости зі студентів у спритних професіоналів, здатних до рефлексії, дій та відкритості, Ікард передбачив навчальний план, у якому студенти, головним чином, будуть підприємцями в кожній ситуації, з якою вони стикаються: у класі, в асоціаціях, на студентських підприємствах, у своїх бізнесу та в будь-якій ситуації, яку вони могли собі уявити.

Бачення Ікарда

У ISC Paris Group ми прагнемо зберегти новаторське натхнення Поля Ікара. Ми прагнемо бути найкращою освітньою групою для дійового навчання та освіти менеджменту, з наголосом на активному навчанні, студентському досвіді, інноваціях і мультикультуралізмі – все це на користь особистого та професійного зростання наших студентів.

Наше завдання

У корпоративному світі, який постійно змінюється, ми можемо підсумувати нашу місію так:

Дати можливість нашим учням розкрити свої таланти, які служать суспільству та підприємствам для сталого майбутнього в міжнародному контексті.

У цьому контексті наша місія спрямована на:

 • Заохочуйте студентів бути відповідальними за свою освіту, розвивати свої лідерські навички та готувати їх до вирішення світових викликів.
 • Розвивайте навички критичного мислення наших студентів, щоб допомогти їм стати відповідальними та етичними менеджерами; розвивати свої навички прийняття рішень через практичний і професійний досвід у багатогранному середовищі.
 • Зробити внесок у нові знання та інновації в управлінні, управлінській практиці та управлінській освіті, щоб принести користь академічному та діловому світу.
 • Підтримувати потреби корпорацій у навчанні та наймі.
 • Активно брати участь у дискусіях, які допомагають підтримувати, просувати та розвивати французьку систему вищої освіти.

Прийом

Програми, які пропонує ISC Paris Grande École, широко відкриті для міжнародних кандидатів. Процедура вступу організована за дистанційним конкурсом. Ця процедура дозволяє міжнародним кандидатам брати участь у конкурсі незалежно від країни походження. Кілька сотень кандидатів щороку подають заявки на вступ до Master Grande École та бакалавра менеджменту.

Передумови та умови прийому

Кілька шляхів доступу дозволяють вам приєднатися до Master Grande École та бакалавра з менеджменту в ISC Paris Grande École залежно від вашого рівня навчання від рівня бакалавра до рівня Bac+3 або еквівалента.

Ви повинні подати заявку на нашій онлайн-платформі для подання заявок і додати необхідні супровідні документи. Реєстраційний внесок для участі в конкурсі становить 50 євро для програми бакалавра та 85 євро для програми Grande École.

Конкурс проводиться на основі аналізу вашої заявки та 30-хвилинної мотиваційної співбесіди по Skype

Ваші академічні здібності, ваша особистість і ваша мотивація є визначальними критеріями в процесі відбору. Ваші цінності, ваше почуття відданості, ваші мовні навички та ваш професійний проект – це аспекти, які ми обговоримо з вами під час цих дискусій, щоб перевірити відповідність вашого профілю освітній пропозиції ISC Paris Grande Ecole. Це також буде можливість для вас поставити всі ваші запитання щодо програми та школи, щоб підтвердити свій вибір орієнтації. Ми звернемо на це увагу.

Рейтинги

ISC Paris входить до числа Grandes Écoles бізнесу та менеджменту, які піднялися в різних незалежних рейтингах у 2020 році.
Наша позиція покращилася в п’яти французьких і міжнародних рейтингах за 2019/2020 роки.

ISC Paris – з 50-річною історією та здатністю адаптуватися до очікувань ділового світу від працівників – міцно закріпилася як одна з 20 найкращих шкіл бізнесу та менеджменту Франції.

Що означають ці рейтинги? Вони є корисним способом диференціації між школами

При виборі школи критерії відбору учнів, безсумнівно, повинні включати ці типи рейтингів. Але також важливо враховувати ваші власні — надто особисті — очікування щодо навчального підходу школи, підтримки, близькості до підприємств, спеціалізацій, навчального середовища та співвідношення ціни та якості. Репутація ISC Paris особливо сильна в цих двох останніх областях.

Ми — школа людського масштабу, де ви можете познайомитися з іншими студентами, налагодити зв’язки з викладачами, і де ми справді підтримуємо наших студентів у визначенні їхніх кар’єрних цілей.

ISC Paris має одне з найкращих співвідношень «ціна-якість», тому що ми даємо студентам інструменти для професійного зростання та пошуку роботи в компаніях з високим рейтингом. Ми посідаємо 13 місце в рейтингу Financial Times за співвідношенням між вартістю навчання та зарплатою студентів через три роки після закінчення навчання.

Щоб забезпечити більший доступ до наших програм, ми також прагнемо пропонувати варіанти роботи/навчання для традиційних напрямків у всіх наших програмах.

Наші рейтинги зростають, оскільки наші програми надійні та стабільні

Поліпшення рейтингу ISC Paris є результатом багатьох унікальних факторів: наша програма Grande École акредитована міжнародними організаціями (AACSB, AMBA та EPAS), наша міжнародна репутація, міцність наших відносин з бізнесом, а також кар’єрний успіх наших випускників і віддача від інвестицій в освіту.

Відгуки учнів

Розташування

 • Île-de-France

  Bd du Fort de Vaux, 22, 75017, Île-de-France

 • Orléans

  24 Rue Jeanne d'Arc, 45000, Orléans

Запитання