Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts

Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts

Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts

Введення

Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts ( IDSVA ) пропонує ступінь доктора філософії та теорії мистецтва, призначену для художників, кураторів та творчих мислителів. Штаб-квартира Інституту знаходиться в Портленді, штат Мен. Наша місія - керувати школою аспірантури, що забезпечує освіту з філософії, естетики, теорії мистецтва та подібних дисциплін, пов’язаних з візуальним мистецтвом. Місія включає надання докторантури для власників МЗС або магістра в відповідній галузі, присвоєння наукових ступенів доктора філософії та інше забезпечення освіти та підготовки кадрів, пов'язаних із мистецтвом.

Традиційно МЗС слугував кінцевим ступенем для художників студії. Цей ступінь підготував художників студії з навичок, необхідних для успішної художньої практики, і підготував художників для викладання в мистецьких програмах коледжів та університетів. Однак серед сучасних художників та педагогів існує сильний сенс, що підготовка кадрів за межами МЗС та подібних ступенів принесе користь багатьом художникам, архітекторам, кураторам та науковцям-креативам, особливо тим, хто бореться з проблемами сучасних засобів масової інформації та культури. Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts новаторською програмою Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts - поєднання дистанційного навчання з інтенсивним місцем проживання --- дозволяє професіоналам, що працюють у галузі мистецтва, отримувати сувору просунуту стипендію, не перериваючи та не відмовляючись від своєї викладацької кар'єри, мистецької практики та іншого обов'язки.

Оскільки Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts пропонує творчим практикам доктор філософії, естетики та теорії мистецтва, він звертається до важливої можливості для сучасного мистецтва та культури. Міру цієї можливості можна підсумувати з точки зору основних цілей навчання Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts . Сюди входять живлення та вирощування здатності критично та філософсько говорити та писати про взаємозв'язок історії ідей та мистецтва загалом; Можливість викладати на університетському рівні курси з предметів, що стосуються співвідношення філософії та мистецтва - таких як курси естетики, теорії мистецтва та критичної теорії; Здатність опинитися в історії ідей та культури з точки зору творчої практики та / або сфери дослідження; І, нарешті, головна мета навчання Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts полягає у вихованні та вихованні етосу дослідження, який спонукає творчих мислителів задумати нові системи знань.

Розташування

  • Portland

    Congress Street,795, 04102, Portland

    Запитання