Institute For Technology And Resources Management in the Tropics and Subtropics

Institute For Technology And Resources Management in the Tropics and Subtropics

Institute For Technology And Resources Management in the Tropics and Subtropics

Введення

ITT_Campus

Нові демографічні, економічні та кліматичні навантаження на наявність безпечних і стійких поставок продовольства, води та енергії вимагає нових стратегій для управління нашими цінних природних ресурсів. Для того, щоб впоратися з цією глобальною проблемою, попит на фахівців, які можуть аналізувати складні людино-екологічної системи і розробка найбільш привабливих рішень зростає. Тропічних і субтропічних регіонах є особливий випадок, оскільки вони часто мають додаткові проблеми і мають досить нестабільній обстановці.

Інститут технологій і управління ресурсами в тропіках і субтропіках (ITT) на TH Кельні (Університет прикладних наук) має на меті дати можливість людям різних технічних і культурних особливостей, щоб краще вирішувати складні питання, пов'язані з екологічними проблемами з міждисциплінарного і міжкультурного підходу на університетському та післядипломному рівні. Вивчення на ITT означає не тільки досягнення ступінь магістра, але виходячи за рамки своїх професійних і особистих кордонів. Через різноманітних тренінгів та сучасних методів викладання і навчання, ми розуміємо концепцію безперервного навчання і поставити студента в центрі наших зусиль в галузі освіти.

Ми вважаємо, що наші випускники є важливою частиною глобальної мережі вчених і фахівців. Ми співпрацюємо з ключовими регіональними, національними та міжнародними організаціями в галузі управління ресурсами, розвитку співробітництва та вищої освіти на додаток до надання навчання, досліджень і розвитку потенціалу у всьому світі.

ITT Network

Network_map

Майбутнє через співпрацю

ITT створили широку і активну партнерську мережу, що складається з університетів, науково-дослідних інститутів, громадськості та приватного сектора з моменту її утворення в 1978 році. Мережа включає в себе близько 30 університетів-партнерів, а також численні інститути розвитку і співпраці в усьому світі, забезпечуючи тим самим ідеальну можливість обміну знаннями і працювати на загальних науково-дослідних проектів. Крім того, багато малих і середніх підприємств (МСП), які беруть участь в проектах ITT дають нам суттєва перевага з точки зору прикладних досліджень. Розширюється мережа випускників в даний час складається з більш ніж 700 (з 1984 року) професіоналів, які закінчили свою кар'єру в ITT і в даний час успішних фахівців, які працюють над питаннями управління природними ресурсами.

Міжнародна мережа ITT пережила значний розвиток з моменту заснування CNRD (Центр з природних ресурсів і розвитку). CNRD підтримується DAAD та Міністерством економічного співробітництва та розвитку (BMZ). CNRD є центром знань і мережі щодо питань оцінки та управління природного ресурсної бази в якості попередньої умови для сталого розвитку. Центральна точка мережі знаходиться в Кельні, де діяльність з усіма партнерами по всьому світу координуються. CNRD з'єднує університети в усьому світі, що сприяють академічного обміну та співробітництва в галузі управління природними ресурсами, зокрема, пов'язані з водою, земля, екосистем і поновлюваних енергоресурсів. Вона сприяє формуванню міждисциплінарних підходів до управління природними ресурсами, пов'язані з поштовим 2015 Порядок денний та передбачаються в галузі сталого розвитку тисячоліття (SDG).

Членство в мережі CNRD відкрита для будь-якого вузу, який пропонує внести значний вклад у досягнення цілей CNRD. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте: http://www.cnrd.info

cnrd

Членство

ITT є частиною наступних альянсів:

 • Вода Наука Альянс еВ
 • Німецький водне партнерство (GWP)
 • АКВАЛОН, Wupperveband
 • Deutsche Vereinigung für Wasserwirtschaft, Abwasser унд Abfall еВ (DWA)
 • Umweltcluster Баварія
 • Асоціація післядипломної програм з особливого значення для країн, що розвиваються (AGEP)
 • RESURBE
 • Вища освіта в інтересах сталого розвитку (HESD)

Розташування

 • Cologne

  ITT – Institute for Technology and Resources Management in the Tropics and Subtropics Betzdorfer Straße 2, 50679, Cologne

  Запитання