Institute of Development Studies

Institute of Development Studies

Institute of Development Studies

Введення

Institute of Development Studies (IDS) забезпечує дослідження, навчання та викладання світового класу, які трансформують знання, дії та керівництво, необхідні для більш справедливого та стійкого розвитку у всьому світі.

За допомогою рівноправного та стійкого партнерства ми співпрацюємо з урядами, благодійними фондами, неурядовими організаціями, науковцями та громадянським суспільством, щоб трансформувати підходи до прогресивних соціальних, політичних та економічних змін таким чином, щоб врешті-решт змінити життя людей.

Ми допомогли розвинути нові інноваційні партнерські відносини, що призвели до мільйонів доларів додаткових податкових надходжень в Африці, які можуть бути реінвестовані в національний розвиток країн. Ми працювали над вирішенням екологічних проблем, спираючись на знання та практики місцевих жителів. Ми підкреслили роль місцевих громад у припиненні смертельних епідемій, таких як вірус Ебола. Ми виховували сотні виняткових лідерів та чемпіонів розвитку, включаючи політичних лідерів, послів країн та урядовців, лідерів громадянського суспільства та підприємців.

Наша репутація дослідницьких та міжнародних світоглядів не має рівних і відображається нашими результатами в останніх рейтингах QS World University Ranking, де ми посідаємо перше місце у світі з досліджень розвитку разом із Університетом Сассекса. Ми також визнані міжнародним аналітичним центром розвитку номер 1 у звіті Global Go To Think Tank Index за 2019 рік.

Дізнайтеся більше про наше бачення та стратегію
Детальніше про наш вплив читайте в нашому Щорічному огляді

Розташування

  • Institute of Development Studies Library Road Brighton BN1 9RE UK, , Brighton

Запитання