Institute of Development Studies

Institute of Development Studies

Institute of Development Studies

Введення

Institute of Development Studies (IDS) забезпечує дослідження, навчання та викладання світового класу, які трансформують знання, дії та керівництво, необхідні для більш справедливого та стійкого розвитку у всьому світі.

За допомогою рівноправного та стійкого партнерства ми співпрацюємо з урядами, благодійними фондами, неурядовими організаціями, науковцями та громадянським суспільством, щоб трансформувати підходи до прогресивних соціальних, політичних та економічних змін таким чином, щоб врешті-решт змінити життя людей.

Ми допомогли розвинути нові інноваційні партнерські відносини, що призвели до мільйонів доларів додаткових податкових надходжень в Африці, які можуть бути реінвестовані в національний розвиток країн. Ми працювали над вирішенням екологічних проблем, спираючись на знання та практики місцевих жителів. Ми підкреслили роль місцевих громад у припиненні смертельних епідемій, таких як вірус Ебола. Ми виховували сотні виняткових лідерів та чемпіонів розвитку, включаючи політичних лідерів, послів країн та урядовців, лідерів громадянського суспільства та підприємців.

Наша репутація в області досліджень і міжнародних перспектив є неперевершеною, і це відображено в наших показниках в останньому рейтингу світових університетів QS, де ми сьомий рік поспіль займаємо перше місце в світі за дослідженнями в галузі розвитку разом з Університетом Сассекса. .

Дізнайтеся більше про наше бачення та стратегію
Детальніше про наш вплив читайте в нашому Щорічному огляді

200595_IDS_Building_Dec21_006.jpg

Навчайтеся у світових лідерів у галузі досліджень розвитку та реалізуйте свій потенціал, щоб змінити світ за допомогою нашого PhD by Research.

Ступінь доктора філософії в галузі досліджень у сфері розвитку є науковим ступенем IDS. Він присуджується кандидатам після мінімум трирічного навчання на основі завершення оригінальних та значущих досліджень у галузі досліджень розвитку, які оцінюються за допомогою письмової дисертації.

Розташування

  • Brighton

    Institute of Development Studies Library Road Brighton BN1 9RE UK, , Brighton

Запитання