Institute of Science and Technology Austria (ISTA)

Institute of Science and Technology Austria (ISTA)

Institute of Science and Technology Austria (ISTA)

Введення

Інститут науки і технологій Австрії (ISTA) — молодий міжнародний інститут, який займається фундаментальними дослідженнями та післядипломною освітою в галузі природничих і математичних наук, розташований у Клостернойбурзі на околиці Відня.

ISTA прагне проводити дослідження світового класу. До 2026 року до 90 дослідницьких груп виконуватимуть дослідження в міжнародному найсучаснішому середовищі.

Однією з характерних ознак програми ISTA PhD є спільний досвід аспірантури. Початковий етап дослідження сприяє широкому ознайомленню з важливими науковими підходами та проблемами. Це дозволяє студентам закласти міцну основу для інтенсивних досліджень на другому етапі програми PhD.

123859_IST_Austria_aerial-2_resized.jpg

Присвячення фундаментальним науковим дослідженням

Стратегія ISTA найму викладачів заключена в девізі « Люди до області»; якість перед швидкістю . Ми прагнемо залучити до ISTA найкращі уми світу для проведення передових фундаментальних наукових досліджень. Інститут був відкритий у 2009 році, і до 2026 року він збільшиться до приблизно 90 дослідницьких груп. Цей захоплюючий імпульс рухається вперед завдяки кожному вченому, доданому до нашої команди, включаючи кожного аспіранта.

Міжнародне та різноманітне наукове співтовариство

Наші науковці, від професорів до аспірантів і студентів, походять з усіх куточків світу, представляють понад 80 різних національностей і спираються на дослідження та ступені, отримані в найкращих світових наукових інститутах та університетах.

Англомовний

Ми використовуємо англійську мову в усьому інституті як мову навчання та спілкування.

Міждисциплінарний

Наша аспірантська програма характеризується сучасним комплексним навчанням з особливим акцентом на міждисциплінарності .

Передовий навчальний тренінг

Студенти тісно співпрацюють з видатними викладачами в рамках невеликих дослідницьких груп і мають доступ до першокласних закладів . Перший рік студенти проводять, виконуючи курсові роботи та ротації, перш ніж вступити до групи.

Цей перший етап дослідження дозволяє студентам бути впевненим, що тема дослідження, як і дослідницька група, найкраще підходять для них перед тим, як розпочати поглиблене тезове дослідження на другому етапі.

Вступ на ступінь бакалавра або магістра

Ми вітаємо студентів, які здобули ступінь бакалавра або магістра наук, щоб подати заявку на нашу докторську програму.

7 треків навчання

Є сім треків докторського дослідження :

 • Біологія
 • Хімія та матеріали
 • Комп'ютерна наука
 • Наука про дані та наукові обчислення
 • Математика
 • Неврологія
 • Фізика

Дослідницькі групи

 • 60 дослідницьких груп у 2022 році
 • 90 дослідницьких груп до 2026 року

Підрозділи наукової служби

Наукові служби (SSU) забезпечують підтримку наукових досліджень. ISTA розміщує такі SSU:

 • Біовізуалізація
 • Електронна мікроскопія
 • Бібліотека
 • Фонд наук про життя
 • Машинобудівний магазин Miba
 • Нанофабрикація
 • Доклінічний заклад
 • Наукові обчислення

Фінансування

У всіх галузях дослідженьфінансування є дуже важливою темою. ISTA покладається на різноманітні джерела фінансування для підтримки всіх своїх дослідників. Грантовий офіс працює для підтримки вчених ISTA, які хочуть подати заявку на зовнішнє фінансування.

Аспіранти працюють в ISTA і отримують конкурентоспроможну на міжнародному рівні заробітну плату та повне соціальне страхування. Студенти також отримують фінансову підтримку для відвідування наукових конференцій та семінарів під час навчання.

Інститут колоквії

Щотижневий Інститутський колоквіум є головним дослідницьким семінаром ISTA. Вчені з усього світу та з усіх дисциплін природничих наук запрошуються представити свої останні відкриття.

Оцінки інституту

На регулярній основі інститут відвідують міжнародні оглядові комісії, що складаються з провідних вчених з усього світу (включаючи лауреатів Нобелівської премії) для формування незалежної оцінки інституту.

Кар'єра

Наші видатні випускники продовжили успішну кар’єру після навчання в докторантурі в ISTA.

Аспіранти отримують підтримку завдяки нашим менторським програмам та програмам кар’єрного розвитку, які зосереджені на навчанні передавальним навичкам для наукових шкіл та поза ними. Протягом свого навчання докторанти отримують підтримку служби кар’єри, яка надає консультації та навчання щодо кар’єрного розвитку.

Також проводяться регулярні переговори TWIST, організовані Офісом з трансферу технологій, метою яких є підтримка дослідників у комерційному розвитку та використанні їхніх результатів досліджень.

Куди їдуть наші випускники?

Ця інфографіка показує, куди відправляються наші випускники після їх закінчення.

IST-Austria_Where-do-alumni-go_piechart-e1541512843946.png

Де ISTA?

Інститут знаходиться лише в 25 хвилинах їзди на автобусі від Відня, який постійно визнаний одним із найкращих міст світу для проживання. Наші студенти можуть обирати проживання в Клостернойбурзі, тихому районі, оточеному красивим лісом, або прямо суєта Відня. У нас також є кілька варіантів житла в кампусі.

Розташування

 • Klosterneuburg

  Am Campus,1, 3400, Klosterneuburg

Запитання