Keystone logo
International French University

International French University

International French University

Введення

International French University (IFU) - французька вища освіта, 100% онлайн, присутня в Африці, на Близькому Сході та в Азії.

Лідер приватної вищої освіти, IFU пропонує курси професійної освіти для керівників у найбільш затребуваних міжнародних сферах (фінанси та бухгалтерський облік - цифровий маркетинг - менеджмент).

Наші програми орієнтовані на студентів або спеціалістів, які продовжують навчання, від Bac + 3 до Bac + 5. Ми поставляємо сертифікати 7 рівня (Bac + 5), зареєстровані в RNCP (Національний довідник професійних сертифікатів).

Компанія лежить в основі нашого викладання та наших освітніх проектів, щоб зробити студентів працездатними, розвивати їх мережу і тим самим прискорити їх інтеграцію у світ праці.

Зусилля, досвід, неперевершеність - ось ці цінності, якими будуть поділятися студенти, інтегруючи наші дипломи та спільноту випускників МФУ.

Партнерство

Член -партнер Паризької групи Ecole de Management Group (PEM Group), заснованої у 2015 році, експерт із курсів Bac + 3 - Bac + 5 - сертифікованих ступенів МВА, розташований у самому центрі ділового району - La Défense у Парижі

IFU Education Education - 100% онлайн EMBA та DBA

Ми вважаємо, що кожен має право на складний освітній досвід, не вимушуючи залишати свою країну або відкладаючи своє життя. Ми прагнемо зробити вищу освіту доступною та доступною кожному, максимально використовуючи цифрове середовище та ресурси.

 • Схвалений державою

Усі наші курси визнані державою Франції (RNCP або Національний реєстр професійної сертифікації). Можливий доступ до курсів, сертифікованих престижними американськими університетами

 • Глобальна та активна мережа

Ви зможете розширити свою мережу, приєднавшись до бізнес -клубу, який відкриє можливості в різних куточках світу

 • Персоналізована підтримка

Наші професори будуть підтримувати вас протягом усього навчання та розвитку вашої професійної кар’єри

 • Ексклюзивні навчальні матеріали

Якісні курси на нашій платформі Learning Experience та річний доступ до журналу американського університету та всіх навчальних матеріалів

100% онлайн + живі вебінари

Відеоуроки доступні цілодобово та без вихідних вебінарів з відомими професіоналами у вашій галузі

Питання та відповіді про онлайн -навчання

Чи є онлайн -курси в моєму часовому поясі?

Так, наші курси на 100% онлайн. Ви можете відвідувати заняття в будь -який час і в будь -якому місці.

Коли я можу почати?

Ми маємо два споживання за рік: один у вересні, інший у січні.

Скільки часу знадобиться для закінчення навчання?

Для Executive MBA це займає 12 місяців. У той час як ступінь доктора ділового адміністрування (DBA) триває від 24 до 36 місяців залежно від вашого успіху.

Група PEM

International French University (IFU) - це міжнародна бізнес -школа, приєднана до Groupe Paris Ecole de Management (Groupe PEM). Група, заснована у 2015 році, наразі налічує 6 університетів, що спеціалізуються на різних галузях (спортивний менеджмент, управління нерухомістю, туризм та готельний менеджмент, людські ресурси та цифровий маркетинг) та має величезну мережу, що складається з понад 1000 компаній.

Статистика

Понад 1500 студентів з більш ніж 30 країн навчаються в самому серці найбільшого економічного центру Європи – Ла-Дефанс, Париж.

 • 6 університетів
 • 92,3 % задоволеності
 • 100% в учнівстві
 • Площа 2000 м2 в Ла Дефанс
 • +800 компаній-партнерів
 • 4 віртуальні кампуси у світі
 • +300 національностей
 • +1200 іноземних студентів

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Puteaux

   Tour Atlantique 22ème étage 1 Place de la Pyramide, 92800, Puteaux

   Запитання