International Max Planck Research School on Cellular Biophysics

International Max Planck Research School on Cellular Biophysics

International Max Planck Research School on Cellular Biophysics

Введення

Інститут Макса Планка

Міжнародна дослідницька школа Макса Планка (IMPRS) з питань клітинної архітектури та динаміки (IMPRS-CBP) - це міжнародна програма підготовки докторів, яку проводять Інститут біофізики імені Макса Планка Франкфуртського університету Гете і Майнцського університету Йоганнеса Гутенберга. Біофізика - це міждисциплінарна наука, яка застосовує теорії та методи фізики для розуміння біологічних явищ. Наша місія - навчити аспірантів вирішувати одну з кінцевих біологічних проблем: отримати повне розуміння клітини на молекулярному рівні.

Ми прагнемо залучити студентів, котрі мають значний досвід роботи в кількісних науках (особливо фізиці та математиці) та зацікавлені у застосуванні своїх навичок для вирішення важливих питань біологічних та біомедичних досліджень.

Факультет IMPRS-CBP складається з близько 30 висококваліфікованих науковців-дослідників, керівників груп, директорів MPI та професорів з переважно трьох установ: Університет Гете у Франкфурті (GU), Університет Йоганнеса Гутенберга в Майнці (JGU) та Інститут біофізики імені Макса Планка (MPIBP). У IMPRS-CBP працюють вісім інститутів, пов'язаних з чотирма факультетами ГУ. Ці інститути, а також Франкфуртський інститут перспективних досліджень (FIAS) та MPIBP вже знаходяться в центрі «Наукового міста Франкфурта Рідберг», високопродуктивного центру регіону знань Рейн-Майн. Сьогодні в містечку Рідберг проводяться дослідження хімічного, біохімічного та фізичного застосування завтра. У майбутньому тут знайдуть своє місце природничі відділи та дисципліни в ГУ.

У JGU два інститути, пов'язані з двома факультетами, беруть участь у IMPRS-CBP. Через географічну та тематичну близькість між дослідницькими групами, розташованими у Франкфурті та Майнці, між цими двома сайтами вже встановлено тісне співробітництво та яскраве дослідницьке середовище.

Програма пропонує навчання концепціям і методикам для вивчення структури, функціонування та взаємодії ключових макромолекул клітини, контролю клітинних та багатоклітинних процесів на молекулярному та загальногеномному рівнях, а також розробку методів зображення та моделювати ці процеси. Крім того, навчальна програма охоплює широкий спектр переданих навичок та включає багатоступеневе наставництво, спеціально спрямоване на підготовку наших докторантів до викликів професійної кар'єри на світовому ринку, будь то в академічних колах, промисловості чи за її межами.

Концепція викладання базується на трьох основних стовпах підготовки аспірантів:

 1. Навчання через дослідження
 2. Курси та практикуми з технічних та переданих навичок
 3. Налагодження контактів у міжнародному співтоваристві наукових експертів

Програма побудована на вступному тренінгу відразу після набору, що складається з тритижневого навчального блоку, за яким слідує серія з трьох ротацій лабораторій (Фаза 1). Фаза 2 включає доктор філософії дослідження дисертацій, професійні мережі та регулярні огляди прогресу (засідання TAC), а також додаткові курси технічних або переданих навичок та факультативний досвід викладання.

Міжнародний доктор філософії Програма

International Max Planck Research School on Cellular Biophysics (IMPRS-CBP) запрошує чудових аспірантів з наук про життя подати заявку на повністю фінансується PhD. посади.

IMPRS-CBP - це міжнародна програма підготовки докторів, яку проводять Інститут біофізики Макса Планка, Університет Гете у Франкфурті та Університет Йоганнеса Гутенберга в Майнці.

Наша місія - навчити аспірантів вирішувати одну з кінцевих біологічних проблем: зрозуміти, наскільки складна субклітинна архітектура створюється з окремих молекулярних функцій, які діють спільно.

Дізнайтеся більше про наш факультет, обладнання та проекти за три обертання лабораторії, перш ніж вибрати свою лабораторію!

Кінцева дата подання заявки - 15 травня 2021 року.

Ми пропонуємо Вам:

 • Сучасне обладнання для досліджень у галузі біофізики: приймаючі установи, що беруть участь у Кріо-ЕМ, рентгенівській кристалографії, ЯМР, мас-спектрології та вдосконаленій світловій мікроскопії.
 • Міждисциплінарна установка: у нашому кампусі працюють дослідники структурної біології, клітинної біології, нейробіології, молекулярної біології та обчислювальної біології, тісно пов’язані з медичною школою.
 • Відмінні рамкові умови: ми пропонуємо повністю фінансується Ph.D. посади та допомога у всіх організаційних питаннях
 • Можливість побудови стійких мереж: близько 30 висококваліфікованих науковців-дослідників, керівників груп, директорів MPI та професорів з установ, що беруть участь, становлять наш факультет.
 • Привабливий та придатний для життя регіон: Франкфурт-на-Майні - це міжнародний науковий, фінансовий та культурний центр.
 • Доктор філософії громада: студентів приймають раз на рік та спільно відвідують курси аспірантури.

Розташування

 • Frankfurt

  Max-von-Laue-Str. 3 D-60438 Frankfurt am Main, , Frankfurt

  • Frankfurt

   Frankfurt, Німеччина

   • Mainz

    Saarstraße,21, 55122, Mainz

    Запитання