Keystone logo
International School for Advanced Studies (SISSA)

International School for Advanced Studies (SISSA)

International School for Advanced Studies (SISSA)

Введення

Про SISSA

Школа, де навчання означає дослідження

SISSA, Міжнародна школа підвищення кваліфікації, була заснована в 1978 році і є науковим центром передового досвіду в рамках національної і міжнародної академічної сцені. Розташований в Італії, в місті Трієсті, в ньому 67 професорів, близько 130 докторантів, 245 аспірантів і 95 технічний адміністративний персонал. Розташований на мальовничому карст височина, Школа оточена 25 акрів парку, і пропонує приголомшливий вид на затоку Трієста.

Три основні наукові напрямки є SISSA Фізыка, неврологія і математика.

Всі наукові роботи, що проводиться дослідниками SISSA регулярно публікується в провідних міжнародних журналах з високим імпакт-фактором, і часто в найпрестижніших наукових журналах, таких як Nature і Science. Школа також розробила понад 150 угод про співпрацю з провідними світовими школами і науково-дослідних інститутів.

Рівень якості досліджень додатково підтверджується тим фактом, що в конкурентній сфері європейських схем фінансування SISSA займає перше місце серед італійських науково-дослідних інститутів з точки зору наукових грантів, отриманих у зв'язку з низкою дослідників і професорів. Таке керівництво також слід розглядати з точки зору здатності SISSA для отримання фінансування, як з приватного і державного секторів, таких як SIR і PRIN.

Що стосується національної оцінки якості досліджень за участю всіх університетів і наукових інститутів, SISSA отримали вищі оцінки з математики та нейробіології, і посів перше місце серед середніх відділів в галузі фізичної науки.

Засоби

Завдяки своїй видатній обстановці в недоторканою сільській місцевості Трієста карст, прекрасний парк навколо школи є прекрасним місцем, щоб піти на прогулянку і насолодитися видом на місто і на Трієста затоки.

На кампусі SISSA ви можете знайти деякі зручності, такі як театр / зал для глядачів, тренажерний зал і багато іншого, що зробить ваше перебування в школі ще більш приємним.

Всі студенти та дослідники також мають право використовувати кошти, які є надзвичайно важливими для своєї роботи. Одним з таких об'єктів є бібліотека, яка надає доступ до всіх найбільш важливих наукових робіт, що охоплюють всі наукові поля на SISSA. На кампусі, журнали також у вільному доступі в Інтернеті в їх електронної версії.

Науково-дослідні лабораторії

Для їх дослідницької діяльності, експериментальні групи SISSA можуть використовувати кілька лабораторій. Нейробиология лабораторії використовувати передові інструменти для фізіологічних досліджень, аналізатор ДНК-послідовності, і молекулярної біології приладів. Ця область також використовує передові комп'ютери і програмне забезпечення для молекулярного моделювання, а також для вивчення гібридних біо-електронних приладів. Додаткові види програмного забезпечення для вивчення біології надихнули машинного зору використовуються. Мікроскоп об'єкти нейробіології області є: електронний мікроскоп, два конфокальної мікроскопів і численні флуоресцентних мікроскопів.

об'єктах Когнітивні нейронауки лабораторії є: тестові кабіни для психолингвистических експериментів з дорослими і дітьми, використовуючи складну штучну мову; віртуальний театр для подання візуальної сцени для тестування процесів міркування у дітей; з високою щільністю запису викликаних потенціалів для проведення нейровізуалізації на дітей і дорослих; нейропсихології лабораторія, оснащена для transcranical магнітної стимуляції. Інші методологічні кульмінацій включають в лабораторії сприйняття тактильних, яка досліджує нейронну основу відчуття, використовуючи матрицю 100-мікроелектродну імплантований в корі головного мозку; ця група також контролює активність нейронів, що лежать в основі сприйняття рішень в себе тварин.

Інформаційні технології та обчислювальні послуги

Величезні ресурси для наукових обчислень доступні на SISSA. Послуги включають в себе електронну пошту, веб-хостинг, розподілених файлових систем, бездротової і віддалений доступ в Інтернет, і науково-дослідницьких курсів і високопродуктивних обчислювальних засобів. SISSA підтримує велику кількість взаємопов'язаних перемелювання чисел серверів, які взаємодіють один з одним.

SISSA підключений до GARR, італійською дослідницькою мережі, і здійснює зв'язок з основними національними та міжнародними супер-обчислювальних центрів.

Розташування

  • Trieste

    Scuola Internazionale Superiore di Studi Avanzati via Bonomea, 265 , 34136, Trieste

    Запитання