International University For Graduate Studies - IUGS доктора в галузі освіти
International University For Graduate Studies - IUGS

доктора в галузі освіти

Portsmouth, Домініка

Request duration

Англійська

Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Передумови та філософія

Освіта являє собою широкий домен з рядом спеціальних областей. До них відносяться такі спеціалізації, як: навчання розвитку і навчання, розвитку дітей молодшого віку, початкової і середньої освіти, спеціальну освіту, освіту дорослих, дослідження в галузі освіти, розробки навчальних програм, навчання грамоті, мови, освіти математичних досліджень, педагогічної освіти, та інших спеціальностей. З цієї широті педагогіки, попередні академічні кредити студента з числа акредитованих пост-бакалаврат установ будуть оцінюватися на індивідуальній основі.

Ті студенти, які переслідують EDD або доктора філософії в дисципліні освіти в Міжнародному університеті післядипломної освіти (IUGS) може бути початковою або середньою шкільних вчителів, психологів, консультантів-методистів, адміністраторів, дієтологи, бібліотекарі, або персонал громадської охорони здоров'я.

Дослідження можуть бути в окремих предметних областях, таких як; математика, природничі науки, англійська мова, читання, історія, економіка, фізичне виховання, музика і мистецтво або державної політики, керівництва та управління, соціальні та філософські основи освіти, міжнародного порівняльного освіти, лінгвістики, раси, нерівності та мови в сфері освіти, кількісний освітній аналіз політики, педагогічну освіту, грамотність, мова та англійська освіту, розвиток людського потенціалу, а також розвитку і психологічної науки.

Основна місія полягає в тому, щоб дозволити студенту, щоб зібрати ці пост-курси бакалаврату, які служать його потреби для їх професійних і академічних цілей і завдань. Це досягається за рахунок правильного підбору курсів, які повинні бути схвалені деканом після обговорення з учнем.

Результати

Студенти повинні продемонструвати наступне:

 • Для всіх курсів, в тому числі індивідуальні курси, прийнятих під керівництвом декана, курсів, прийнятих для заздалегідь в положенні стоячи або курсів, прийнятих на необхідному випускному семінарі, студенти продемонструють наступне:
  • Фон в теорії і наукових досліджень і здатність розробляти і проводити емпіричні дослідження для вирішення важливих теоретичних або практичних питань і проблем.
 • Програма готує студентів до:
 1. Вивчення, аналіз та пояснення людського пізнання, мови, грамотності, а також процеси навчання в формальних і неформальних навчальних контекстах, починаючи від дошкільної до зрілого віку;
 2. Розробка і дослідження навчальних процедур, підвищення якості навчання, а також для оцінки ефективності втручання;
 3. Процеси, що представляють особливий інтерес, включають мову і символічне розвиток, як діти досягнення комунікативної компетенції, читання і запис на придбання і навчання, використання комп'ютерних мультимедійних середовищах, щоб поліпшити навчання в галузі науки і інших контент областях, а також застосування освітніх відеоігор для поліпшення навчання;
 4. Процеси, що характеризують особливі групи населення (наприклад, другої мови учнів, низький рівень SES міських студентів, що навчаються в державних / приватних / парафіяльних шкіл, студенти з читанням інвалідності) становлять особливий інтерес.

Придбання грамотності.

 1. Акцент тут робиться на розвиток читання і запису процесів від дошкільного віку до зрілого віку. Теми включають в себе наступне:
 • Передумови і провісники навчання читання в попередніх читачів (наприклад., Фонем, листи знання, слухаючи книжки), читання слова, правопис, читання розуміння, придбання словниковий запас, швидкість мовлення, причини читання інвалідів і навчальних ефектів.

Комунікації в розвитку і навчанні.

 1. Основна увага приділяється складним соціальним і когнітивних процесів, в яких купуються системи символів (наприклад, мову, грамотність, і рахунки). Особлива увага приділяється конкретних видів практики і контекстів, в яких використовуються ці системи. Вона також включає в себе;
 • Поява нових форм представлення і комунікації, які включені за новопридбаних символічної практики. Навчальні наслідки цього органу роботи, також розглядаються, особливо наслідки цифрових засобів масової інформації для навчання та розвитку, включаючи розробку веб-середовищ, таких як моделювання та відео ігор.

За заробляння їх докторського ступеня, наші випускники припустили, викладачів і наукових посадах в університетах, державних шкіл і агентств, присвячених освіті і оцінці, а також приватних корпорацій.

Зміст

 • МСГН пропонує наступні ступені в галузі освіти:
 1. Доктор філософії (PhD.);
 2. Доктор психології (EdD.);
 3. Дисертація (кандидат наук), як правило, включає в себе теоретичні та більш вторинних, то первинні дослідження;
 4. Проект (EDD) прагне шукати практичне рішення або результат для питання або потреби. Вона включає в себе більш первинних потім вторинних досліджень.

Студенти докторантури освіти раніше вивчали конкретні навчальні предмети, перелічені нижче, які служать в якості попередника, як студент починає свій освітній дослідження в рамках підготовки до докторської дисертації. Всі студенти повинні показати курсову фундамент в межах 66 просунутих постійних кредитів, які включають курсову в:

 1. Методи дослідження в педагогічній психології;
 2. Когнітивні процеси розвитку і навчання в галузі освіти;
 3. Соціально-мотиваційної розвиток в сфері освіти;
 4. Навчальні питання: індивідуальні відмінності, групові процеси і шкільні контексти;
 5. Мова і комунікативний розвиток: теорія і дослідження в області ранньої грамотності, теорії і дослідження на читання інвалідності, оцінки пізнання.

Докторанти освіти в галузі навчання "розвитку і експлуатації" спеціалізації раніше вивчали конкретні предмети, перелічені нижче, які служать в якості основи для підготовки докторської дисертації. 66 необхідних після бакалаврства кредитів для прийняття в заздалегідь стоянні може виходити від деяких з наступних дій:

 1. Роль школи в американському суспільстві;
 2. Філософські основи освіти;
 3. Навчальний план & Інструкція, Школа консультування;
 4. Читання / Мова: Мистецтво, Освітні технології і Emerging ЗМІ;
 5. Грамотність, англійську як другу мову (TESOL);
 6. Освітні вимірювання та оцінки;
 7. Сучасні проблеми в галузі освіти;
 8. Лідерство з питань освіти;
 9. Дошкільної освіти;
 10. Навчання і розвиток;
 11. Початковою або середньої методів навчання (англійська / Математика / Наука / Соціальні дослідження), з питань освіти адміністрації;
 12. Зміна Engagement & управління;
 13. Студент Викладацький інтернатура;
 14. Навчання учнів з різними потребами (спеціальну освіту);
 15. Включення і практики спільних;
 16. Характеристики емоційного / Поведінкові інвалідів;
 17. Освітні наслідки для студентів з фізичними та охорони здоров'я; Погіршень
 18. Англійська лінгвістика;
 19. Державна школа фінансів;
 20. Музика & Art Інструкція;
 21. Імовірність і статистика, Обдаровані: Творча і Талановита;
 22. Різноманітність і етика.

Тільки сорти "C" або краще буде прийнятий в перекладі на успішності. Крім того, студенти в цілому в середньому повинні бути "B" або краще. Випускні вимоги включають в себе наступні курси, які будуть прийняті в послідовності на МСГН:

 1. Освіта Дослідження I (3 кредиту);
 2. Освіта Дослідження II (3 кредиту);
 3. Дисертація або проекту (18 кредитів);
 4. Graduate семінар (3 кредиту).

Завершення доктора філософії (PhD) або доктора освіти (ЕДД) вимагає як мінімум 93 пост-бакалаврат кредитів.

послідовність

 • Advance стоїть курс кредитів на загальну суму як мінімум 66 необхідні для докторант, як правило, через ступінь магістра. Вони можуть бути прийняті одночасно з іншого студентами IUGS курсову. Студенти повинні заповнити 66 сучасних випускників стоячи кредити на докторант до виконання своїх академічних вимог в рамках програми освіти.
 • Перед входом в програму, студенти повинні представити стенограми від акредитованих установ, як правило через ступінь магістра (ПЕД, EDM, mäed, ПДВ, MSED або MSE). Додаткова курсова в верхів'ях поділ в педагогічній психології, курс в галузі статистики, і курс в експериментальної шкільної психології необхідні. Студенти можуть звернутися до програми без цих курсів, але вони повинні закінчити курси, перш ніж вони закінчать свої академічні вимоги.
 • Advance стоїть курс кредитів на загальну суму 66 для докторант можуть бути прийняті одночасно з іншого студентами IUGS курсову. Студенти повинні заповнити 66 сучасних випускників стоячи кредити на докторант до виконання своїх академічних вимог в рамках програми освіти.
 • Портфоліо і стенограми студента розглядаються деканом після обговорення зі студентами, щоб визначити свої цілі. Кредити для просунутого положення будуть затверджені після цього процесу.
 • Вибір наставника, шановний професіонал з докторським ступенем і в області студентської експертизи та затвердження декана, студент почне передові дослідження в межах своєї області спеціалізації. Повинен-дослідний бути завершені, затверджені і подані до початку роботи з проведення досліджень II.
 • Протягом усього дослідження студента, декан перебуває в контакті з наставником, які надають допомогу в оснащенні студентів з науково-дослідними інструментами, необхідними для проведення їх лінійну або емпіричне дослідження і категоричні аналізу даних і психометрії.
 • Вища Семінар може бути завершений в будь-який час зарахування студента на МСГН, але вони повинні бути завершені до виконання своїх академічних вимог.

Навчальні стратегії включають в себе, але не обмежуватися ними:

 • Призначено читання текстів і наукових статей журналу; -interactive Лекції; - Дискусії в малих групах; - Використання електронних засобів масової інформації (Questia інтернет-бібліотека надана МСГН і додаткові джерела даних вибираються студента, наставника, і Дін); -Examinations: Кумулятивними і комплексне обстеження для забезпечення предметної майстерності; - Ментор під керівництвом розвиток Дисертація або проекту; - У міру необхідності, незалежні курси дослідження, можливо, необхідні для завершення необхідної курсову.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Ступінь доктора освіти – UCAM, Іспанія
  • Sharjah, Сполучені Арабські Емірати