© (c) IST Austria Magic Lemur Productions
Institute of Science and Technology Austria

Institute of Science and Technology Austria

Institute of Science and Technology Austria

Введення

Institute of Science and Technology Austria - ISTA шукає висококваліфікованих кандидатів зі ступенем бакалавра або магістра для подачі заявки на Ph.D. програма. Ми пропонуємо повністю фінансовані посади доктора філософії з астрономії, біології, інформатики, хімії та матеріалів, науки про дані та наукового обчислення, науки про Землю, математики, нейронауки та фізики в дослідницькому середовищі світового класу на околиці Відня.

У 2019 році ISTA посіла третє місце у світовому рейтингу Nature Index (нормализований). У 2018 році ISTA увійшла до першої десятки списку Nature Index Rising Stars «30 найкращих навчальних закладів до 30 років». Усім студентам пропонуються 5-річні контракти, вони отримують конкурентоспроможну зарплату та повне соціальне забезпечення. Існує також фінансова підтримка студентів для відвідування наукових конференцій та семінарів. Кінцевий термін подачі заявки – 8 січня 2024 року, а дата початку докторської програми – вересень 2024 року.

Однією з характерних рис програми ISTA PhD є спільний досвід аспірантури.

Ми прагнемо підготувати вчених широкого кругозору, які виконують передові дослідження, керовані цікавістю. Початковий етап дослідження заохочує широке ознайомлення з важливими науковими підходами та проблемами. Це дозволяє студентам закласти міцну основу для інтенсивних досліджень на другому етапі докторської програми.

Міждисциплінарність

Наша аспірантська програма характеризується сучасною комплексною підготовкою з особливим акцентом на міждисциплінарність.

Існує сім треків PhD навчання:

 • Біологія
 • Хімія та матеріали
 • Комп'ютерна наука
 • Наука про дані та наукові обчислення
 • Математика
 • Неврологія
 • Фізика

Особливістю навчальної програми ISTA PhD є її гнучкість — студенти приходять із різними цілями та можуть формувати власні освітні та дослідницькі траєкторії. Деякі студенти приходять до ISTA з бажанням досліджувати, інші мають чітке уявлення про те, куди вони хочуть піти. Наша програма враховує і те, і інше.

Передові дослідження

Студенти тісно співпрацюють з видатними викладачами в невеликих дослідницьких групах і мають доступ до першокласних засобів.

У 2019 році ISTA посіла третє місце у світовому рейтингу Nature Index (нормализований). У 2018 році ISTA увійшов до десятки найкращих за рейтингом Nature Index Rising Stars «30 найкращих академічних закладів до 30 років» і був представлений у цій статті в Nature Index. Щоб дізнатися більше, перегляньте наш профіль дослідження Nature Index. У 2018 році ми також мали найвищий рівень успіху за грантом ERC (48%), випереджаючи Інститут Вейцмана, ETH Zurich, Кембридж і Оксфорд, а також Товариство Макса Планка. Наш факультет також є лауреатами багатьох видатних нагород, включаючи премію Ервіна Шро Дінгера, премію Людвіга Больцмана та медаль Каруса.

Ви можете переглянути повний список студентських публікацій у базі даних ISTA Research Explorer.

Дослідницькі групи

 • 69 наукових груп у 2022 році
 • 90 дослідницьких груп до 2026 року

Стан сучасних можливостей

Незалежно від вашої галузі навчання, ви матимете доступ до передового обладнання для проведення досліджень на міжнародному рівні. Від біозображення й електронної мікроскопії до нанофабрик і високопродуктивних обчислень: централізовані наукові служби підтримують передові дослідження.

Кандидат наук Ступінь

ISTA є науково-дослідним інститутом з правом присвоєння звання магістра та доктора філософії. ISTA є незалежною юридичною особою публічного права та має власну структуру управління та управління відповідно до Федерального закону Institute of Science and Technology Austria (BGBl. I № 69/2006).

Оскільки наші повноваження щодо надання дипломів випливають безпосередньо з Акту австрійського парламенту, ISTA не поширюється на Закон Австрії про університети.

Служби підтримки та розвитку кар'єри

Викладацький склад і адміністрація ISTA &rsquo можуть надати інформацію, поради та підтримку під час навчання. Послуги академічної підтримки включають вказівки від представників навчальних закладів, наставників та офісу вищої школи. Завдяки регулярним бесідам про кар’єру, навчальним сесіям, а також візитам лідерів галузі, навчання для випускників і програми розвитку кар’єри готують науковців до їхніх наступних кроків; в наукових колах, промисловості та за їх межами.

Де ISTA ?

Інститут розташований лише за 25 хвилин їзди автобусом від Відня, який незмінно визнаний одним із найкращих міст у світі для життя. Наші студенти мають вибір: жити в Клостернойбурзі, тихому районі, оточеному красивими лісами, або прямо в метушня Відня. У нас також є кілька варіантів житла на кампусі.

Єдиний міждисциплінарний доктор філософії ISTA &rsquo Програма дозволяє студентам і викладачам вільно співпрацювати між дослідницькими групами та дисциплінами. Це породжує нові ідеї та дослідницькі підходи.

Аспіранти в ISTA можуть вибрати один із семи різних напрямів навчання в якості основного напряму: біологія, хімія та матеріали, інформатика, наука про дані та наукові обчислення, математика, нейронаука та фізика. Багато викладачів пов'язані з кількома треками, що відображає міждисциплінарний характер дослідницьких груп на кампусі та дозволяє студентам підходити до цікавих тем з різних точок зору.

Ротації в трьох різних дослідницьких групах

Кожен вступник Ph.D. студент виконує три приблизно двомісячні ротації в різних дослідницьких групах. Процес узгодження гарантує хорошу відповідність між студентами та керівниками та відкриває студентам нові сфери та методики.

Унікальне поєднання широти та глибини

Поєднання міждисциплінарних основних курсів і розширених факультативів дає студентам можливість спілкуватися з науковцями різних дисциплін, а також глибше вивчати обрану ними тему.

Розсуваючи кордони знань

Найбільш інноваційні дослідження, як правило, виникають на стику дисциплін. У Вищій школі студенти відіграють центральну роль у об’єднанні різних підходів для формування майбутнього науки.

На наступному графіку показано міжгрупову співпрацю в ISTA на основі публікацій у співавторстві з 2016 по червень 2019.

Особливості кампусу

Кампус ISTA розташований у Клостернойбурзі, історичному місті на північний захід від Відня.

Ділянка розташована між Віденським лісом, лише за 18 кілометрів від центру Відня.

Значну частину кампусу складають лабораторні будівлі, а також житло для студентів, викладачів і співробітників, а також інші об’єкти, включаючи кафетерій, дитячий садок, футбольне поле, тенісний корт і музей мистецтва/брут-центру.

  Прийом

  Вступ зі ступенем бакалавра або магістра

  ISTA вітає студентів з різною освітою, які можуть привнести свої навички та досвід у наукове середовище.

  Ми вітаємо абітурієнтів, які мають (або очікують мати до зарахування) ступінь бакалавра чи магістра з біології, нейронауки, математики, інформатики, фізики, хімії та суміжних галузей.

  Міжнародне англомовне середовище

  ISTA є різноманітні міжнародні студенти з понад 50 країн. Інститут об’єднує вчених і співробітників із 72 різних країн.

  Робочою мовою ISTA є англійська.

  Вступні витрати та плата за навчання

  ISTA не стягує плату за навчання. Щоб подати заявку на участь у наших програмах PhD та стажування, плата за заявку не потрібна.

  Студенти бакалаврів та магістрів мають право подати заявку

  ISTA вітає студентів з різною освітою, які можуть привнести свої навички та досвід у наукове середовище.

  Студенти зі ступенем бакалавра або магістра з біології, хімії, неврології, математики, інформатики, фізики, науки про дані та наукових обчислень, астрономії, науки про Землю та суміжних галузей заохочуються подавати заявки.

  Як я можу подати заявку?

  ISTA розглядає заявки на свою докторську програму раз на рік. Щоб подати заявку, вам потрібно створити обліковий запис онлайн, який дозволить вам відстежувати різні етапи вашої заявки. Ми не приймаємо заявки та документи, отримані поза цією системою.

  Будь ласка, заповніть форму за допомогою веб-браузера на стаціонарному комп’ютері. Веб-браузери на мобільних пристроях (наприклад, Android, iPhone, iPad тощо) не підтримуються.

  Які матеріали для аплікації потрібні?

  Просимо Вас завантажити на портал заявок такі документи:

  • Резюме
  • Заява про мету (SoP) Заява про мету є важливою частиною вашої заявки. У ньому, будь ласка, поділіться з нами всім, що готує вас до досліджень на рівні магістра. Наприклад, ви можете описати свої минулі дослідницькі проекти, мотивацію, навички та досвід, пов’язані з дослідницькими напрямками та групами, які ви вибрали у формі заявки. Намагайтеся якомога точніше розповідати про свій досвід, роблячи акцент на технічних навичках, якими ви володієте. Будь ласка, структуруйте свою заяву про мету, спершу розглянувши загальні моменти, наведені вище, і завершіть відповіддю на наступні конкретні запитання:
   • Важливою метою першого року навчання в аспірантурі є пошук академічного дому шляхом приєднання до дослідницької групи. Беручи до уваги, що успішне афіліювання залежить не тільки від ваших власних уподобань, ви можете розглянути кілька варіантів. Виходячи з ваших дослідницьких інтересів і досвіду, яка група (групи) була б для вас актуальною, у якому порядку та чому? Будь ласка, вкажіть до трьох дослідницьких груп на ISTA '
   • Протягом першого року в аспірантурі вам потрібно пройти три чергування в трьох дослідницьких групах. Поясніть, які групи ви обрали б і чому. Вища школа заохочує студентів розглянути одну ротацію за межами їхньої сфери знань; якщо ви вирішите вивчити цей варіант, яку дослідницьку групу ви б розглянули і чому?
   • Університетські стенограми та дипломи всіх освітніх програм і всіх років, які ви відвідували та/або зараз навчаєтеся (англійською мовою та мовою оригіналу)
   • Контактна інформація 3 суддів, які можуть оцінити ваші академічні та дослідницькі результати. Усі документи мають бути подані англійською мовою, а копії університетських стенограм також надаються мовою оригіналу.

  Які критерії відбору?

  Відбіркова комісія використовує набір показників для оцінки готовності, мотивації та потенціалу претендента. Буде розглянуто наступне:

  1. Продуктивність бакалаврату: загалом, з особливим акцентом на відповідних спеціалізованих курсах
  2. Рекомендаційні листи, надані професорами та старшими вченими: один лист від промисловості є прийнятним, але листи від академічного досвіду мають пріоритет; суддів просять звернути увагу на аналітичні здібності, технічну майстерність, здатність працювати незалежно та мотивацію/відданість
  3. Заява про мету: минулий дослідницький досвід заявника та мотивація для подання заявки на цю конкретну програму доктора філософії: чи підходить вона академічній відповідності? як програма сприяє майбутнім кар’єрним планам кандидата? тощо
  4. Додаткові відповідні навички (специфічні для галузі): продемонстровані, наприклад, під час стажування та/або участі в дослідницьких проектах, участі в природничих олімпіадах, мови програмування, лабораторні методи тощо.
  5. Навички, які можна передати: наприклад, комунікативні навички, досвід роботи в командах, попередній досвід мобільності та міжнародний досвід, досвід лідерства, продемонстрований у студентських організаціях тощо.
  6. Різноманітність: наприклад, жінка з інформатики/математики/фізики; заявник, який змінив сферу діяльності тощо.

  Стипендії та фінансування

  Фінансування досліджень та нагороди

  У всіх галузях досліджень фінансування має першочергове значення для підтримки ресурсів, необхідних науковцям. ISTA покладається на різноманітні джерела фінансування для підтримки всіх своїх дослідників.

  Офіс грантів підтримує заявників, які бажають подати заявку на зовнішнє фінансування. Аспіранти ISTA не є винятком, оскільки найкраще здобувати навички написання грантів на початку наукової кар’єри. Для академічних заявок на роботу конкурсні рецензовані стипендії можуть бути потужним показником того, що 1) ви науковець, у який варто інвестувати, і 2) що ваші дослідницькі проекти є найвищої якості.

  Стипендії, які присуджуються аспірантам та інтернам ISTA , включають:

  • Стипендії DOC від Австрійської академії наук
  • Стипендії Фонду Берінгера Інгельгайма
  • Стипендія IBM PhD
  • Стипендії FEMTech FFG та
  • ISternships (внутрішнє фінансування).

  Студенти також можуть брати участь у великих проектах у своїх дослідницьких групах. ISTA досягла особливого успіху в отриманні великої кількості престижних грантів Європейської дослідницької ради (ERC) , які винагороджують інноваційні проекти за їх досконалість у дослідженні.

  Крім того, студенти можуть брати участь у проектах, що фінансуються з більш місцевих джерел, таких як:

  • Австрійський науковий фонд (FWF)
  • Земля Нижня Австрія (NFB)

  Можливість налагодити зв'язки з іншими установами є однією з головних переваг кооперативних грантів, які зараз проводяться в ISTA . Вони об’єднують видатних вчених (і іноді компаній) з усієї Європи та за її межами для роботи над проблемами в певній галузі. Вони також можуть бути спеціально спрямовані на підготовку аспірантів, як у випадку з:

  • Докторські школи від FWF
  • Initial Training Networks (ITN) від Європейської Комісії

  Усі науковці ISTA отримують підтримку Грантового офісу в усіх питаннях, пов’язаних із зовнішнім фінансуванням : від подання заявки та впровадження до звітності відповідним фінансовим організаціям.

  Статистика випускників

  Розташування

  • Klosterneuburg

   Am Campus, 1 Klosterneuburg ISTA - Graduate School Office, 3400, Klosterneuburg

   Програми

   Запитання