Jan Dlugosz University

Jan Dlugosz University

Jan Dlugosz University

Введення

Jan Dlugosz University в Ченстохові - це державний університет, його історія сягає 1971 року. В даний час університет включає 4 факультети з більш ніж 40 напрямами навчання, отримавши ступінь бакалавра, магістра та доктора. Він пропонує аспірантуру


Alma Mater ...

JDU - колишня вища педагогічна школа, яка була перетворена на університет. Подія, така важлива для всієї академічної громади Ченстохови, відзначалася 1 жовтня 2004 року.

Історія нашої Alma Mater сягає 1971 року. За рішенням Ради міністрів того часу було створено педагогічну колегію. У 1974 році вона була перетворена у Вищу педагогічну школу. Співробітники університету, які пам’ятають ту історичну подію для Ченстохови та регіону, наголошують, що створення міста випускників гуманітарних наук мало велике значення для міста, що швидко розвивається. Багато людей визнають, що це було безпрецедентне рішення, оскільки в ті часи влада виявила набагато вигідніше ставлення до технічних вузів. Випускники інженерних наук були затребувані динамічно розвиваючими промисловими підприємствами регіону. Перші дипломи за закінчення навчання у сфері професійної освіти та навчання були нагороджені у 1973 р. Перші дипломи магістра мистецтв та магістра наук були видані владою школи у 1977 році.

Початки нашої Alma Mater були досить скромними. У коледжі та ранньому HTES було лише 2 факультети: факультет математики та природничих наук та педагогічний факультет.

Протягом останніх 50 років Jan Dlugosz University стрімко розвивається і наростає. Зараз університет включає 4 факультети: філологічно-історичний факультет, факультет математики та природничих наук, педагогічний факультет, факультет мистецтв та два міжфакультурні навчальні підрозділи: Центр вивчення іноземних мов та Фізичне виховання та Спортивний центр. В даний час Jan Dlugosz University пропонує понад 40 напрямів вивчення:

  • Програми першого циклу (бакалаврат) зі ступенем бакалавра.
  • Програми другого циклу (аспірантура) зі ступенем магістра, а також ступінь інженера.
  • Програми третього циклу: кандидат хімії, фізики, історії, літературознавства та лінгвістики.

Більше того, в JDU існує понад 60 форм післядипломних програм.

Університет має право присвоювати докторантуру з історії. Продовжується розгляд справи для набуття права на отримання додаткових посвідчень в інших галузях навчання.

Сила Alma Mater - це її персонал, який наполегливо працює над розширенням та закріпленням досягнень університету. Нині в JDU працює 648 викладачів. Серед них 440 науковців та 148 незалежних, з них 30 - титулярні (штатні) професори.

JDU бере участь у популяризації освіти в різних її формах серед людей похилого віку. Близько 650 студентів - пенсіонерів нашої громади відвідують різні навчальні курси, пропоновані університетом третього віку.Анастасія Геп / Пексель

120549_pexels-photo-1462630.jpeg

Співпраця з закордонними академічними центрами є важливим елементом визнання та класифікації будь-якої школи. Наша Alma Mater має давню і велику традицію в цій галузі. Поки влада JDU уклала численні угоди про співпрацю з різними центрами науки та досліджень у всьому світі. Результатом співпраці стали обмінні програми для студентів та викладачів. Результати впровадження численних двосторонніх угод та спільного фінансування науково-дослідних проектів застосовуються на практиці як цивільної, так і військової галузей.

Головна бібліотека - справжній скарб Університету. Його колекція охоплює майже 300 тисяч предметів - книги, наукові журнали, документи та колекція спеціальних назв. Бібліотекарі дуже активно пропагують читання; вони організовують численні виставки, присвячені питанням, важливим для регіону, історії та мистецтва.

Вчені можуть опублікувати всі результати своїх досліджень у видавництві Jan Dlugosz University , яке визнане не лише в регіональному та національному масштабах, але й у міжнародному масштабі. Її представники беруть участь у найважливіших книжкових ярмарках у Польщі та Європі. Будинок пропонує публікації, присвячені різним галузям дослідження.

JDU може похвалитися планетарієм, новим атракціоном для студентів та всіх жителів регіону Ченстохова, який оснащений одним із найдосконаліших у світі технологічних проекційних інструментів.

Академічний спорт швидко розвивається. Студенти-спортсмени JDU змагаються на спортивних заходах, організованих академічними центрами по всій країні та за кордоном. Вони віднесені до числа найкращих спортсменів та спортсменок усіх університетів Польщі.

Академічна влада нашої Alma Mater уважно стежить за політичними та соціальними перетвореннями, що відбуваються в Польщі та Європі, особливо швидко змінюються вимоги ринку праці, що є вирішальним фактором у розробці навчальної пропозиції університету. Таким чином, науковці JDU впроваджують нові системи освіти та співпрацюють із зарубіжними освітніми центрами не лише з країнами-членами Європейського Союзу, але і з країнами, що не входять до Союзу, наприклад, у Східній Європі.

Розташування

  • Częstochowa

    Jerzego Waszyngtona,4/8, 42-217, Częstochowa

    Запитання