Keiser University Flagship Campus

Keiser University Flagship Campus

Keiser University Flagship Campus

Введення

У Флагманському житловому містечку університету Кейзера ми хочемо, щоб ви отримали досвід університету, якого ви заслуговуєте. Пропустіть масові аудиторії та переповнені класи. Замість цього виберіть університет, де ви будете першим, де професори знають ваше ім’я та де ви зможете адаптувати свою освіту до кар’єрних цілей.

Коледж - це так само, як здобути освіту, як і знайти свій шлях. Вибирайте з більш ніж 20-градусних програм та знайдіть підтримку, ресурси та інструменти, необхідні для досягнення успіху. Ми тут, щоб направити вас на правильний для вас шлях.

Крім того, Флагманський житловий кампус пропонує активне життя в кампусі, що включає ділянку площею 100 гектарів у декількох хвилинах від пляжу, прекрасні поля для гольфу та місто, наповнене культурою та розвагами!

Досліджуйте життя в Keizer

Тепер ви можете відкрити для себе «Різницю Кейзера». Ми думаємо, що ви побачите, що це стане освіжаючою зміною від досвіду інших університетів.

Ми - університет Кейзера!

Університет Кейзера-це університет, що не орієнтований на кар’єру, з більш ніж 40-річною історією та тисячами випускників на території кампусу та в Інтернеті.

Зв’яжіться з нашою приймальною групою, щоб запланувати екскурсію та дізнатися більше про флагманський кампус університету Кейзера.

Нація морських яструбів!

Незалежно від того, гравець ви або вболівальник, ви можете насолоджуватися більш ніж 20 спортивними командами NAIA, клубними видами спорту та навчальними заняттями.

Сіхокс вигравали кілька національних чемпіонатів і можуть похвалитися загальноамериканськими вченими-спортсменами-студентами з країн усього світу.

Особливості кампусу

Життя в кампусі

У Keiser University Flagship Campus ми вважаємо, що університет має бути більше, ніж місце, де можна отримати ступінь. Ми вважаємо це місцем, де студенти відчувають свою приналежність. Місце, де ви можете відчути як освітній, так і особистісний ріст.

Флагманський кампус пропонує активне життя в кампусі, що включає територію площею 100 акрів за декілька хвилин від пляжу, красиві поля для гольфу та місто, сповнене культури та розваг!

У Keiser University Flagship Campus ваш досвід навчання в коледжі може виходити далеко за межі класної кімнати:

 • Житлові зали у стилі люкс із цілодобовою охороною, Wi-Fi та доступом до кабельного телебачення;
 • Насолоджуйтесь більш ніж 20 спортивними командами NAIA, клубними видами спорту та заочними заходами як гравець, так і вболівальник;
 • Пляжі Greater Palm Beaches пропонують чудову тропічну погоду та доступ до заходів на свіжому повітрі, культурних заходів та яскравої соціальної спільноти;
 • Студентські гуртки та гуртки.

  Вимоги до вступу на програму

  Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

  Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

  Розташування

  • Florida City

   2600 North Military Trail, West Palm Beach, , Florida City

  Запитання