Keystone logo
© The University of Milan La Statale
University of Milan

University of Milan

University of Milan

Введення

Міланський університет, також відомий як «La Statale», — це столітній багатопрофільний державний університет із кількома кампусами в самому серці Мілана, італійської столиці інновацій, культури та дизайну. La Statale, найбільший університет у регіоні Ломбардія, один із найбагатших і найпередовіших районів Європи, має дуже високі рейтинги як на національному, так і на міжнародному рівнях завдяки високій якості викладання та академічних досліджень. Маючи 8 факультетів і 2 школи (гуманітарні науки, школа фізичних вправ і спортивних наук, фармація, медицина, ветеринарія, право, політичні, економічні та соціальні науки, сільськогосподарські та харчові науки, наука і технології, школа мовного посередництва та міжкультурного спілкування) La Statale пропонує 157 курсів на рівні бакалаврату та магістратури, 36 програм PhD, 65 шкіл післядипломної освіти, а також кілька професійних магістерських, літніх і зимових шкіл.

Приєднавшись до нас, ви відчуєте справжнє міжнародне, складне, передове академічне середовище! La Statale фактично є єдиним італійським членом LERU, престижної мережі, яка об’єднує лише за запрошенням 25 європейських університетів, які займаються науковими дослідженнями. Він також є гордим членом альянсу 4EU+, який спрямований на розвиток інтегрованої європейської університетської системи. Найближчим часом наші наукові факультети будуть перенесені до кампусу MIND (Milano Innovation District), амбітного проекту, який має на меті запропонувати студентам з усього світу найсучасніші, привабливі та функціональні інфраструктури, приміщення та лабораторії в тісному зв’язку. з лабораторіями The Human Technopole.

Ви навчатиметеся в сучасному міському кампусі в інноваційній екосистемі. Іноземні студенти дуже раді в нашому університеті. Ми пропонуємо більше 40 програм з викладанням англійської мови на всіх рівнях (бакалавр, магістр і доктор філософії), більше 20 програм подвійного диплому, безкоштовні курси італійської мови та культури, спеціальну фінансову допомогу та фіксовану вигідну плату за навчання. Приєднуйтесь до нас і станьте частиною нашого захоплюючого майбутнього!

Ми з нетерпінням чекаємо на вас у Мілані.

Організація

Люди, ради та плануючі документи, залучені до академічного управління: від ректора до ради директорів. Офіси управління та адміністрації, бібліотеки, кафедри, факультети та школи, культурні центри та установи та університетські ферми.

 • Управління та стратегія
 • Офіси та приміщення

Гарантія якості

Процеси, люди та інструменти забезпечують якість навчання, дослідження та третю місію, календар навчальних заходів.

Дослідження

Університет Мілана є провідним італійським університетом для інвестицій у дослідницьку інфраструктуру та людський капітал: два важливі елементи для вирішення складних проблем знань у швидко мінливому соціальному та промисловому контексті.

Як державна установа, що займається розвитком і прогресом знань, Університет завжди був відданий дослідницьким проектам, які впливають на якість життя громадян. Дослідження в Міланському університеті в основному проводяться на кафедрах і в багатьох спеціалізованих структурах, сприяючи створенню та зростанню мереж співпраці на місцевому, національному та міжнародному рівнях.

Наукова діяльність залучає всю академічну спільноту від професорів, дослідників, докторантів, стипендіатів і стипендіатів до студентів, в ідеальному пошуку нових ідей.

Третя місія

На додаток до своїх двох ключових функцій – наукового дослідження та освіти – Університет бере участь у діяльності третьої місії, спрямованій на поширення культури та знань і передачу результатів досліджень за межі академічної спільноти, тим самим сприяючи соціальному та культурному зростанню.

Університет має намір бути економічним і культурним двигуном для місцевості , сприяючи прогресу та інноваціям, а також сприяючи діалогу та взаємодії з громадянами, економічною системою, державними та приватними установами.

У «суспільстві знань» ми будемо використовувати наші міждисциплінарні навички для створення синергії та сприяння співпраці та обміну як внутрішнім, так і зовнішнім.

Особливості кампусу

Libraries

Університетська бібліотечна служба (Servizio bibliotecario d'Ateneo, SBA) включає 17 бібліотек , кожна з яких спеціалізується на одній із сфер навчання та досліджень в University of Milan . Вони надають доступ до 1 800 000 друкованих книг і понад 28 000 журналів. Крім того, цифрова бібліотека надає доступ до 700 000 електронних книг, 140 000 журналів і близько 270 баз даних.

Користувачі можуть отримати доступ до цієї багатої колекції книг і документів через Minerva , університетський каталог, який дозволяє запитувати всі колекції та отримувати доступ до електронних ресурсів.
За допомогою особистого кабінету Minerva читачі можуть надсилати запити на позику, резервувати книги, які наразі вилучені, і запитувати продовження.

Бібліотечна служба також надає доступ до багатих документальних матеріалів Архіви, що стосуються діячів та установ зі світу науки, культури та видавничої справи, а також історичний архів університету.

Окрім надання обладнаних кімнат, де користувачі можуть навчатися, знаходити журнали та брати книги для своїх іспитів і досліджень, університетські бібліотеки пропонують допомогу та бібліографічні інформаційні послуги . Бібліотекарі можуть допомогти вам знайти те, що ви шукаєте: ви також можете зв’язатися з ними з дому через онлайн-сервіс «Запитай бібліотекаря».

Бібліотеки також організовують навчальні заняття з пошуку в Інтернеті та використання онлайн-каталогів, баз даних, електронних книг і журналів у цифровій бібліотеці.

  Прийом

  Розташування

  • Milan

   Via Festa del Perdono, 7, 20122, Milan

  Запитання