Lisbon School of Economics and Management, iDBA + PhD program

Lisbon School of Economics and Management, iDBA + PhD program

Lisbon School of Economics and Management, iDBA + PhD program

Введення

ISEG, Лісабонська школа економіки та управління університету Лісабона (Лісабонський університет) - найпрестижніший коледж управління та економіки в Португалії.

ISEG акредитована Асоціацією вищих колегіальних шкіл бізнесу (AACSB), відзнакою якої є лише 5% бізнес-шкіл у світі, а її програми визнані багатьма відомими міжнародними організаціями.

Академічне ранжування світових університетів (ARWU) в 2019 році, яке щорічно представляє 500 найкращих університетів у всьому світі, займає Лісабонський університет на 1-й позиції в країні, 151-й позиції в усьому світі.

Лісабонський університет - це найбільший і провідний університет Португалії, один з найбільших університетів Європи, і щороку приймає майже 15 000 міжнародних студентів з понад 100 країн.

Нині в університеті навчається понад 50 000 студентів.

Якість досліджень, інновацій та культури університету привертає все більше міжнародних талантів, які прагнуть розвивати проекти на найвищому рівні разом із дослідницькими підрозділами та групами.

Чому вибирають ISEG?

ISEG, Лісабонська школа економіки та управління Університету Лісбоа - це найпрестижніший коледж управління та економіки в Португалії.

Universidade de Lisboa - це найбільший і провідний університет у Португалії. Шанхайський рейтинг 2019 року офіційно відомий як "Академічний рейтинг світових університетів (ARWU)", який щорічно представляє 500 найкращих університетів у всьому світі, займає Лісабонський університет на 1-й позиції в країні, на 151 місці в усьому світі.

Looking out over Alfama, Lisbon

Міжнародна програма ISEG доктора вивчення ділового адміністрування (iDBA) - це прикладна науково-дослідна програма, яка спрямована на підготовку студентів у галузях стратегії та управління організацією, надаючи передові дослідницькі навички з метою вдосконалення управлінських досліджень та практики в організаціях.

Він поєднує в собі досконалість досліджень з професійною практикою.

Розташування

  • Lisbon

    Rua do Quelhas, 6, 1200-781, Lisbon

    Запитання