LMU University – Faculty of Medicine

LMU University – Faculty of Medicine

LMU University – Faculty of Medicine

Введення

Мюнхенська медична дослідницька школа (MMRS) є центральною установою медичного факультету LMU. Він розроблений як парасолькова структура, що охоплює всі докторські дослідження (звичайні докторські дисертації та структуровані докторські програми) у сферах медицини людини, стоматології, біології людини та наук про життя.

Дитяча лікарня доктора фон Гаунера при LMU Munich є однією з провідних і найефективніших дитячих університетських лікарень у Німеччині та Європі. Він пропонує чудові умови для досліджень, навчання та навчання для амбітних лікарів і вчених. Міждисциплінарне середовище та відомі дослідницькі групи дають можливість брати участь у передових дослідницьких проектах і надавати допомогу пацієнтам на найвищому медичному рівні.

Одним із головних завдань ММРС є створення д.т.н. основні сфери згідно з правилами іспиту для "Ph.D. Medical Research" з метою сприяння інтернаціоналізації факультету. На сьогоднішній день основні напрями «Міжнародне здоров’я» (Центр міжнародного здоров’я), «Науки про порожнину рота» (Poliklinik für Zahnerhaltung und Parodontologie), «Епідеміологія та громадське здоров’я» (IBE), «Біологія легенів та захворювання» (Комплексний пневмологічний центр, Гельмгольца) та «Геномна та молекулярна медицина – індивідуальні підходи до здоров’я дітей».

Крім того, дослідницькі навчальні групи («Graduiertenkollegs») і спільні дослідницькі центри («Sonderforschungsbereiche») мають можливість присуджувати своїм студентам ступінь доктора філософії. в рамках іспитового регламенту "Ph.D. Medical Research".

Як центральна контактна особа, офіс MMRS допомагає викладачам у якості консультантів у всіх аспектах, що стосуються розробки нових Ph.D. основні напрями та проведення докторських досліджень.

Офіс MMRS також є центральним адміністративним підрозділом, де вирішуються всі питання щодо докторантури. Ведеться центральна база даних усіх студентів, організовуються прийоми та іспити, готуються та видаються сертифікати та дипломи.

Усі докторанти автоматично стають членами MMRS після вступу на факультет як докторантів.

Наш підхід

Ми навчаємо майбутніх лідерів у сфері (біо)медичних досліджень. Ми підтримуємо молодих вчених і педіатрів, щоб вони стали піонерами персоналізованої точної медицини. Ми хочемо розвивати геномні дослідження, щоб допомогти дітям з важкими, складними та рідкісними захворюваннями в усьому світі. Наш доктор філософії студенти перебувають під наглядом провідних науковців і мають повний доступ до найсучаснішого обладнання.

Місія

Наша місія полягає в тому, щоб забезпечити висококваліфікованим молодим науковцям найкращі умови для дослідження, сприяти розвитку інтересів і компетенцій відмінних докторів філософії. студентів, а також підготувати їх до майбутньої кар’єри на найвищому рівні.

Бачення

Наше бачення полягає в тому, щоб жодна дитина не померла від важкої, складної чи рідкісної хвороби. Для цього ми інвестуємо в дослідження та навчання найкращих молодих вчених і педіатрів.

Доступні ступені на медичному факультеті:

Медичний факультет присуджує п'ять різних докторських ступенів, залежно від кваліфікаційного ступеня (майбутнього) докторанта, а також від ступеня потенційного керівника.

доктор мед.

Докторський ступінь доктор мед. призначений для студентів з кваліфікаційним ступенем медицини людини.

доктор мед. вм'ятина.

Докторський ступінь доктор мед. вм'ятина. призначений для студентів, які мають кваліфікаційний ступінь лікаря-стоматолога.

Доктор рер. біол. гул

Докторський ступінь з біології людини призначений для докторантів, які хотіли б виконати докторський проект на медичному факультеті, але не мають ступеня з медицини людини чи стоматології.

доктор філософії медичне дослідження

Доктор філософії в медичних дослідженнях - це 3-річна структурована дослідницька навчальна програма, яка зосереджена на поточному змісті медичних досліджень, зокрема біомедичних експериментальних, клінічних або трансляційних досліджень або досліджень у сфері охорони здоров'я. Заявка та відбір кандидатів здійснюється за відповідними основними напрямками та навчальними групами.

Доктор рер. нац.

Доктор рер. нац. іст для докторантів з кваліфікаційним ступенем у галузі наук про життя. Ви повинні отримати оцінку, яка дозволяє вам виконувати докторський дослідницький проект на одному з факультетів наук про життя LMU. Керівництво докторським науковим проектом може здійснюватися лише науковим керівником, який має ступінь доктора наук про життя.

Розташування

 • Munich

  Geschwister-Scholl-Platz,1, 80539, Munich

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання