L’Université Catholique Du Congo Кандидат філософських наук
L’Université Catholique Du Congo

Кандидат філософських наук

Kinshasa, ДРК Конго (Заїр)

Request duration

Французький

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Філософський факультет має своєю основною метою сприяти підготовці професійних філософів і мати, як один із головних центрів інтересу та роздумів, людину в цілому та африканське релігійне явище зокрема. Програма філософської підготовки має тенденцію надати студенту широту та силу розуму, необхідні для філософського та наукового розуміння африканського суспільства, думки, мудрості та духовності.

Таким чином факультет має намір допомогти своїм студентам вступити в діалог з богословами та іншими вченими. Ті, хто отримує таку підготовку, є на службі Церкви та народу в різних освітніх галузях і для всіх інших завдань національного розвитку, для яких призначена їхня підготовка.

Базове навчання розподіляється протягом п'яти років, тобто 3 роки ліцензії та 2 роки магістра. Ліцензійна програма може бути доповнена програмою Агрегації вищої середньої освіти, яка дозволяє випускнику філософії викладати в середніх школах.

На третьому рівні циклу студенти можуть отримати ступені Diplôme d'Etudes Approfondies en philosophie, доктора філософії та Agrégé de l'enseignement supérieur з філософії.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Кандидат африканців
    • Johannesburg, Південно-Африканська Республіка
  • Ступені досліджень (MPhil / PhD) в африканських дослідженнях
    • London, Великобританія