Max Planck Institute for Brain Research

Max Planck Institute for Brain Research

Max Planck Institute for Brain Research

Введення

Max Planck Institute for Brain Research є фундаментальним науковим та науково-навчальним закладом, орієнтованим на розуміння мозку. Людський мозок - це надзвичайно складна машина, що складається з близько ста мільярда нейронів і трильйонів зв'язків або синапсів між ними. З такої системи, як чарівно, виникають сприйняття, поведінка і думка. Мозок часто описується як "найбільш складна машина у відомій всесвіті".

Мозок - це продукти еволюції, реакція біологічних організмів на тиск вибору. Отже, мозок вирішує багато складних, але спеціалізованих проблем: знайти їжу, виявляти та уникати небезпеки, вчитися і визнавати родичів, вчитися на минулих асоціаціях, передбачати найближче майбутнє, спілкуватися, а в деяких видів передавати знання. Все це здається настільки простим. Проте ми знаємо, що ці проблеми складні, тому що наші спроби вирішити їх з використанням штучних машин поки що не викликають розчарування. Сьогоднішні комп'ютери стають кращими при вирішенні чисто-розрахункових завдань (шахи, наприклад). Але вони все ще залишаються бідними у вирішенні завдань об'єкта, характеру або розпізнавання обличчя, операцій, які без зусиль виконує наш мозок. І мозок працює з дуже малою потужністю (близько 30 Вт у людини). Вони - тріумф ефективності.

Вивчення та розуміння мозку важливо з багатьох причин. По-перше, це захоплююча наукова проблема. Завдяки різноманітності та складності фундаментальних проблем, з якими ми стикаємося, сучасна нейронауки - це міждисциплінарна наука par excellence, що включає, зокрема, молекулярних біологів, біохіміків, генетиків, електрофізіологів, етологів, психологів, фізиків, комп'ютерних вчених, інженерів та математиків. Розуміння мозку вимагає редукціоністських підходів, а також синтетичних. Простіше кажучи, це величезний і цікавий виклик для вчених з пристрастю до фундаментальних досліджень.

По-друге, розуміння мозку має першорядне значення для медицини. Дані Всесвітньої організації охорони здоров'я показують, що психіатричні та неврологічні захворювання є одними з основних причин інвалідності та хвороб. Дійсно, у 2005 році розлади мозку склали 35% економічного навантаження на всі хвороби на європейському континенті. Хоча наш інститут не є лікарським закладом, знання, які ми виробляємо (наприклад, механізми нервового розвитку, синаптична пластичність або динаміка мозку) мають принципове значення для прикладних неврологічних досліджень (наприклад, нейродегенеративні захворювання, психічні розлади).

Наша мета - бути закладом, де одні з кращих вчених у світі працюють разом, щоб зрозуміти операції та функції нервових систем. Наша наукова увага зосереджена на схемах або мережах взаємодіючих частинок-молекул в нейроні, нейронах у локальному контурі, ланцюгових зв'язках. Експериментальна робота в Інституті проводиться на неприматиних тваринних видах (наприклад, на щурах та мишах, рибках) в міждисциплінарному, інтерактивному середовищі, розташованому у самому центрі кампусу природничих наук університету Гете у Франкфурті-на-Майні. Нашими найближчими сусідами та науковими партнерами є відділи біології, хімії та фізики Університету Гете, Франкфуртського інституту передових досліджень (FIAS) та Інституту біофізики ім. Макса Планка. Ми також маємо тісні зв'язки з медичними та комп'ютерними науками (Центр наукових обчислень) та математичними факультетами Університету Гете та Інститутом Ернста Стрюнгмана, в центрі яких є Когнітивна Нейрографія.

Розташування

 • Frankfurt

  Max-von-Laue-Straße 4, 60438, , Frankfurt

  • Frankfurt

   Deutschordenstraße 46, 60528, , Frankfurt

   Запитання