Management Center Innsbruck

Management Center Innsbruck

Management Center Innsbruck

Введення

Школа підприємництва ®

Management Center Innsbruck поєднує найкращі науки, економіку та консалтинг з унікальною концепцією міжнародної школи підприємництва ® . Заснований у 1995/96 рр. Як опора унікальної концепції Інсбрукського відкритого університету, Management Center Innsbruck завоював перше місце на міжнародному ландшафті вищої освіти.

Сьогодні понад 3400 студентів, 1000 викладачів, 276 університетів -партнерів з усього світу, а також незліченна кількість випускників та роботодавців високо цінують те, що пропонує підприємницька школа ® . В рамках концепції "Комплексного університету в Інсбруку" MCI прагне наставляти мотивованих людей, які хочуть будувати своє майбутнє шляхом цілеспрямованої безперервної освіти, у своєму особистому та професійному розвитку. MCI пропонує вищі, недипломні та аспірантські освітні програми найвищого рівня для вищих та молодших менеджерів усіх рівнів та галузей управління.

Програми MCI зосереджені на всіх рівнях особистості та включають галузі найсучасніших знань з науки та практики, що стосуються бізнесу та суспільства. Як міжнародно орієнтований інформаційно -комунікаційний центр, MCI відкритий для нових перспектив, методів та проектів. Конструктивний діалог та спільний розвиток міжпредметних компетенцій є двома стовпами навчання та навчання у MCI. MCI підтримує конкурентоспроможність організацій та впливає на професіоналізацію бізнесу, адміністрації, політики та культури. Прикладні дослідження та розробки особливо цінуються в MCI для зміцнення інновацій у місцевих компаніях та забезпечення якісного навчання.

Вбудований у широку мережу меценатів, спонсорів та партнерів, MCI є важливим двигуном у позиціонуванні Інсбрука, Тіролю та Австрії як центру академічних та міжнародних зустрічей. Наше сусідське співробітництво з Університетом Інсбрука, близькість до жвавого Старого міста Інсбрука та потужна архітектура цього місця є виразом філософії та місії цього зразкового на міжнародному рівні центру вищої освіти.


Наша місія

MCI Management Center Innsbruck слідує концепції Школи підприємництва ® . MCI дає змогу мотивованим людям досягати видатних результатів, забезпечує глибоку академічну компетентність та створює інноваційну передачу ноу-хау у сильній міжнародній мережі.


Наші фактори успіху

Якісне викладання: Висока якість викладання гарантує нам позицію серед провідних академічних установ німецькомовного світу.

Інтелектуальний внесок: Наш інтелектуальний внесок є прикладним, актуальним для бізнесу та орієнтованим на рішення.

Міжнародна орієнтація: Наша сильна міжнародна орієнтація створює ноу-хау, престиж та додану вартість для наших клієнтів.

Орієнтація на клієнта та обслуговування: Наша орієнтація на клієнта та обслуговування є зразковою.

Люди та культура: Наша корпоративна культура процвітає завдяки взаємній довірі, прихильності наших співробітників, підприємницькому духу та відповідальності перед суспільством.

Бренд: бренд MCI є всесвітньо відомим і виступає за продуктивність, професіоналізм, знання та компетентність.

Мережа: Наша міжнародна мережа створює конкурентну перевагу та додає цінність для наших зацікавлених сторін.

Інновації: Постійні інновації складають основу нашої позиції на ринку та забезпечують нашу конкурентоспроможність.

Інфраструктура: Наша чудова інфраструктура створює привабливе та стимулююче середовище.


Кампус та місця розташування

Management Center Innsbruck (MCI) завоював репутацію міжнародного університету прикладних наук завдяки орієнтації на клієнта та послідовному управлінню якістю. Тирольські гори в межах досяжності, неперевершені спортивні та розважальні можливості регіону, близькість до Німеччини, Швейцарії та Італії та давня академічна традиція Інсбрука- все це гарантує унікальну атмосферу для студентів.

У своїх центральних місцях MCI пропонує чудову інфраструктуру з привабливими та добре обладнаними аудиторіями, комп’ютерними кабінетами та робочими групами, з найсучаснішими робочими місцями та науково-дослідними установами, студентськими гуртожитками поблизу, широким вибором хорошого місця для обіду, зручна парковка та чудовий громадський транспорт.

Розташування

  • Innsbruck

    Universitätsstraße,15, 6020, Innsbruck

Запитання