Keystone logo
McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston

McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston

McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston

Введення

Школа біомедичної інформатики МакВільямса, колишня школа біомедичної інформатики UTHealth Houston (SBMI) — одна з шести шкіл UTHealth Houston, яка входить до складу 14 закладів системи Техаського університету.

Школа біомедичної інформатики McWilliams — це єдина академічна програма з біомедичної інформатики в Техасі, єдина окрема школа серед 70 пов’язаних програм у країні та одна з найбільших програм такого роду у світі.

Бачення

Наша школа перетворює дані для забезпечення здоров’я людини TM .

Місія

Місія школи полягає в зборі, обробці та перетворенні даних, починаючи від молекул і закінчуючи популяціями, у корисну інформацію, знання та інтелект; виховувати нинішніх і майбутніх лідерів, новаторів і тих, хто вирішує проблеми в Техасі, країні та світі; руйнувати, трансформувати та впроваджувати інновації для виявлення біомедичних відкриттів, покращення надання медичної допомоги та допомоги в профілактиці захворювань шляхом проведення видатних фундаментальних і прикладних досліджень і розробки ефективних інформаційно-технологічних продуктів і рішень.

Статистика

 • Іноземні студенти:

  19%

 • 0
 • Співвідношення студентів до викладачів:

  6 до 1

Прийом

Вимоги до вступу на програми зі ступенем і без здобуття ступеня в McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston .

Школа біомедичної інформатики McWilliams використовує комплексний процес перевірки для всіх заявників. Це дозволяє нам уважно розглянути всі повноваження, надані заявником. Кандидати переглядаються лише один раз на кожен семестр циклу, обов’язково надсилайте свою заявку з найсильнішим матеріалом.

Візові вимоги

McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston — це аспірантура, яка присуджує дипломи післядипломної освіти. Ми не пропонуємо ступені бакалавра.

Для подання заявки потрібен ступінь бакалавра або вище. Якщо всю освіту було здобуто за межами США, ви повинні мати ступінь бакалавра або вищу, еквівалентну США.

Усі заявники, які закінчили курси/отримали ступінь за межами США, повинні надати офіційну оцінку кожного курсу зі звітом про підрахунок середнього балу від Всесвітньої служби освіти (WES ICAP) або експертів з оцінки освітніх сертифікатів . Перевірені транскрипти, використані для оцінювання, повинні бути включені до оцінки освіти.

Усі міжнародні заявники повинні надати підтвердження володіння англійською мовою за допомогою одного з наступного:

 • Іспит з англійської як іноземної мови ( TOEFL ) – мінімальний бал 94. Дотримуйтесь цих інструкцій , щоб офіційні результати тесту були надіслані до GradCAS. Використовуйте код: B886
 • Міжнародна система тестування англійської мови ( IELTS ) – Мінімальний бал 7,0. Дотримуйтеся цих інструкцій , щоб офіційні результати тестів були надіслані до GradCAS. Код не потрібен.

Абітурієнти, для яких необхідний іспит на знання англійської мови та які не відповідають мінімальним вимогам, не будуть направлені на розгляд приймальної комісії.

СПОНСОРСТВО F-1 VISA ДОСТУПНЕ ДЛЯ ТАКОГО: СПОНСОРСТВО F-1 VISA НЕ ДОСТУПНЕ ДЛЯ ТАКОГО:
Прийом навесні та восени
Магістр наук (MS) - Дослідження
Доктор філософії (PhD) з біомедичної інформатики
Вступ до однієї програми UTHealth Houston одночасно
Літній квиток
Магістр наук (MS) - прикладний трек
Ступінь доктора медичної інформатики (DHI)
Одночасне кілька вступів до шкіл/програм UTHealth Houston
Програми без дипломів або сертифікатів

Стипендії та фінансування

Ми продовжуватимемо просувати кордони науки про дані, щоб вирішити найгостріші проблеми зі здоров’ям у світі за допомогою нашої першої комплексної кампанії зі збору коштів «Багато облич». Одна місія. Від допомоги студентам у здійсненні їхніх освітніх мрій за допомогою стипендій до просування інноваційних досліджень і до надання гнучкого фінансування через наш Фонд передового досвіду декана – ваша підтримка цієї кампанії допоможе нам залишатися лідером.

Статистика випускників

Awards & Accreditations

SACS SOC

Південна асоціація коледжів і шкільна комісія з коледжів (SACSCOC) є органом з акредитації вищих навчальних закладів у південних штатах. Комісія коледжів Південної асоціації коледжів і шкіл має шість основних цінностей. Вони є:

 • Integrity
 • Взаємоперевірка/саморегулювання
 • Навчання студента
 • Continuous Quality Improvement
 • Accountability
 • Transparency

SACSCOC є інституційним акредитатором, який використовує підзвітний і прозорий процес експертної оцінки, який забезпечує якість і цілісність освіти, сприяє постійному самовдосконаленню та сприяє успішності студентів.

Акредитована програма CAHIIM

Комісія з акредитації медичної інформатики та освіти з управління інформацією (CAHIIM) — це рецензований процес акредитації як для бакалаврату, так і для вищої освіти. Це позначення гарантує, що акредитовані навчальні заклади постійно покращують якість управління інформацією про здоров’я та освіту з інформатики в галузі охорони здоров’я для задоволення потреб працівників охорони здоров’я.

 • Наша магістерська програма отримала акредитацію CAHIIM у 2019 році
 • Навчальна програма школи відповідає стандартам, встановленим викладачами медичної інформатики з усієї країни.
 • Наші студенти отримують акредитовану освіту, яка є актуальною та надає актуальні навички, необхідні сучасним роботодавцям.
 • Ми постійно підтримуємо та підтримуємо всі правила та процедури CAHIIM для підтримки програмної акредитації.

Схвалений освітній партнер HIMSS

HIMSS Approved Education Partners (AEP) – це освітні програми, які демонструють, що їх освітня діяльність відповідає суворим стандартам якості, визначеним HIMSS. AEP уповноважені пропонувати схвалені HIMSS освітні та навчальні програми з охорони здоров’я та медичних інформаційних технологій, які готують кандидатів до поглиблених знань у галузі медичних ІТ та охорони здоров’я.

 • Як HIMSS AEP з 2016 року, наша навчальна програма відповідає високим освітнім стандартам HIMSS.
 • Наші освітні та навчальні програми готують кандидатів до передових знань у галузі ІТ та охорони здоров’я.
 • Студенти отримують освіту та знання, необхідні для сертифікації CAHIMS та CPHIMS .
 • Наші курси безперервної освіти також відповідають галузевим стандартам HIMSS щодо ефективного навчання здоров’ю.

Project Management Institute

McWilliams SBMI є авторизованим навчальним партнером PMI. Завдяки цьому призначенню ви можете бути впевнені, що ваше навчання було перевірено Інститутом управління проектами на відповідність їхнім строгим стандартам.

 • Два курси MSBMI, BMI 5328 – Управління системами та управління проектами та BMI 7360 – Розширене управління проектами, використовують матеріали PMI та можуть використовуватися як освітні кредити для PMP або CAPM.
 • MSBMI також пропонує курс безперервної освіти з управління проектами .

Розташування

 • Houston

  Fannin Street, 7000, 77030, Houston

Запитання