Keystone logo
Michigan Technological University MTU

Michigan Technological University MTU

Michigan Technological University MTU

Введення

Мічиганський технологічний університет розпочався як Мічиганська гірнича школа в Хоутоні в 1885 році. Створена штатом Мічиган для підготовки гірничих інженерів для кращого управління місцевими шахтами з міді, школа розпочалася з чотирьох викладачів та 23 студентів на другому поверсі будинку на Монтесума-авеню в Хоутоні. Будівля, яка впродовж десятиліть діяла як Хофтон-фаєр-хол, зараз є нічним клубом та рестораном.

Мічиганська гірнича школа та наступний Мічиганський коледж шахт готували національно та міжнародно визнаних гірничих інженерів. Наш перший президент, Маршман Е. Вадсворт (1887-98), керував створенням сильного факультету, переміщенням до нашого теперішнього містечка та місією коледжу.

У Мічиганському технологічному університеті наші 7000+ божевільних розумних студентів будують і запускають наносупутники, покращують протези щиколоток і з’єднують роботів з дітьми. Тільки цього року студенти Michigan Tech проведуть 126 000 годин, працюючи разом із викладачами на платних дослідженнях. Наші 18 центрів та інститутів мають на озброєння 80,4 млн. Доларів США на наукові витрати. Хаскі продовжує заробляти дев'яту найвищу стартову зарплату в країні - 65000 доларів (медіана). Це майбутнє, як жодне інше.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Houghton

    Townsend Drive,1400, 49931, Houghton

    Запитання