Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence - MBZUAI

Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence - MBZUAI

Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence - MBZUAI

Введення

Університет штучного інтелекту імені Мохамеда Бін Заєда (MBZUAI) в Абу-Дабі - це навчальний заклад на базі випускників, який пропонує спеціалізовані програми для місцевих та міжнародних студентів у галузі штучного інтелекту.

MBZUAI спрямований на підтримку просування наукових досліджень, розробок, передачі та використання Штучного інтелекту шляхом впровадження магістра та кандидатів наук. програми, які дозволяють студентам реалізувати свій інтелектуальний потенціал у найсучаснішому середовищі.

Метою MBZUAI є досягнення академічних та наукових досягнень на місцевому, регіональному та міжнародному рівнях, допомагаючи своїм студентам досягати успіхів у кар’єрі та використовувати набуті знання для вирішення деяких із найбільших викликів сучасності.

Наша унікальність. Твій край

1. Спрямоване на дослідження

Університет штучного інтелекту імені Мохамеда бен Заєда-перший у світі науково-дослідний університет, орієнтований на штучний інтелект. MBZUAI співпрацює з заснованим в Абу-Дабі Інститутом штучного інтелекту (IIAI), глобальною силою в галузі досконалості та керівництвом дослідженнями ШІ, для керівництва доктора філософії. студентів та розробка навчальних програм.

2. Кампус

MBZUAI повністю інтегрований з містом Абу -Дабі, жвавою столицею, яка поєднує спадщину з сучасним способом життя. Кампус, розташований у місті Масдар-одному з найстійкіших міських співтовариств світу-пропонує найсучасніші об’єкти, лабораторії та дослідницькі центри, що створюють унікальне середовище для проведення ваших досліджень.

3. Стипендія

MBZUAI пропонує повну стипендію, яка покриває 100% оплати за навчання та інші пільги, такі як щомісячна допомога, медичне страхування та проживання,

165580_165563_FAI_2180-1tcopy2.jpg

4. Професійні можливості

Міцні зв'язки MBZUAI з національним урядом, промисловістю та науковим світом забезпечують платформу для наших студентів, щоб вони з'єдналися з мережею стратегічних партнерів, щоб отримати величезний досвід завдяки можливим стажуванням у таких сферах, як охорона здоров'я, телекомунікації, технології, уряд, фінансів та багато іншого. Ідеальний шлюз для успішного стимулювання вашого професійного розвитку.

5. Міжнародне середовище

MBZUAI - найкращий університет для вашого наукового перебування. Кандидати з усіх країн та національностей вітаються, оскільки прийом та прийняття до програм будуть ґрунтуватися на високій академічній репутації та заслугах. Створюючи міжнародне середовище кампусу, MBZUAI має на меті сприяти культурі включення та розвитку.

165583_165566_SHADOW28843.jpg

164116_button_please-find-all-the-admissions-requirements-here.png

Стипендії та фінансування

MBZUAI пропонує студентам вибір магістерських програм у сучасному та інноваційному університетському середовищі, розташованому в процвітаючій столиці ОАЕ. Поєднуючи сучасну систему освіти та надійну навчальну програму з багатою культурою та спадщиною Абу-Дабі, MBZUAI пропонує досвід, як ніхто інший.

Усім студентам, прийнятим на денну форму навчання, надається привілей завершити навчання з повною стипендією. Однак, щоб зберегти стипендії, стипендії та інші пільги, студенти повинні підтримувати високу академічну успішність, дотримуватися університетського кодексу поведінки та виконувати певні вимоги під час навчання.

Стипендія включає:

 • 100% безкоштовне навчання
 • Проживання студентів на кампусі
 • Медичне страхування та надання візи в ОАЕ для громадян, які не є громадянами ОАЕ
 • Щомісячна стипендія (згідно з правилами та положеннями університету, як зазначено в каталозі університету)
 • Іноземні студенти та студенти-резиденти ОАЕ
  • MSc: 8000 дирхамів ОАЕ
  • Доктор філософії: 10 000 дирхамів ОАЕ (одружені аспіранти можуть подати запит на проживання за межами кампусу та отримати додаткову допомогу на житло в розмірі 5 000 дирхамів ОАЕ за умови схвалення та подання офіційних документів.)
  • студенти громадян ОАЕ
  • Магістр наук: 30 000 дирхамів ОАЕ (неодружений) або 33 000 дирхамів ОАЕ (одружений; потрібно буде подати офіційні документи)
  • Доктор філософії: 36 000 дирхамів ОАЕ (неодружений) або 39 000 дирхамів ОАЕ (одружений; потрібно буде надати офіційні документи)

Статистика випускників

Рейтинги

Короткий огляд рейтингів CS

 • 18-е місце в галузі AI у світовому рейтингу CS
 • 28-е місце в галузі машинного навчання у світовому рейтингу CS
 • 16 місце в області CV у світовому рейтингу CS
 • 19 місце в галузі НЛП у світовому рейтингу CS

Відгуки учнів

Розташування

 • Abu Dhabi

  Masdar City, , Abu Dhabi

Запитання