Keystone logo
National Chung Cheng University

National Chung Cheng University

National Chung Cheng University

Введення

Перший публічний університет заснований після економічного буму на Тайвані в 1980-х роках, Національний університет Чжунчжен зламав землю після того, як Виконавчий Юань прийняв план будівництва університету в 1986 році на честь покійного президента Чан Кай-ши і розвивати вищу освіту в Юн-лін, Чіа-яй, і Тайнань областях. Він був офіційно засновано 1 липня 1989 року зі д-ром LIN Чінг-Цзян був першим президентом університету. На ранній стадії університету, п'ять коледжів були створені: Коледж гуманітарних наук, Коледж наук, Коледж соціальних наук, Коледж інженерії та Коледж менеджменту.

Доктор ЧЕН Kuo-Шунга, який служив терміном на три роки з 21 жовтня 1996 по 21 жовтня 1999 року було другий президент університету в історії КСУ. Під час свого перебування на посаді, юридичний коледж і Коледж освіти були засновані в 1998 і 1999 роках, відповідно. В цілому, університет в даний час складається з семи коледжів, що пропонують 29 програм бакалаврату, 44 програмами магістратури, 29 Ph.D. Програми, 17 в експлуатації аспірантурі. Університет має більше 960 членів факультету / персоналу, а також близько 12 000 студентів.

У науково-орієнтований університет, ЦКП спрямований на забезпечення студентів з передовими навичками та глибокими знаннями в галузі гуманітарних наук, науки, техніки, права та управління. З утворенням вільних мистецтв і наук, ЦБУ розраховує студенти вчаться ефективно справлятися зі складністю проблем 21-го століття.

Грунтуючись на фундаменті останніх 20 років, нинішній президент, д-р Фонг, Чжан Хуа, веде університет, щоб продовжувати прагнути до навчання, інтернаціоналізації та активної взаємодії зі світовим співтовариством.

Campus Довкілля

Кампус знаходиться в центральній частині Чіа-Ісянь, в 15 кілометрах від міста Чіа-яй, який знаходиться приблизно в 250 кілометрах на південь від Тайбея. Кампус займає відкритий ландшафт 132 га на пагорбі, з більш ніж 200000 дерев різних видів. На кампусі тур, один може бути вражений елегантними будівлями різних архітектурних стилів, в оточенні високих дерев, відкритих зелених насаджень, і звивисті дороги з квітучими фланкирован дерев і чагарників цвітуть у різні пори року. Сам кампус знаходиться красивий парк з безтурботністю і відкритості, і буквально ковток свіжого повітря в порівнянні з більш міських університетських містечок Тайваню. При погляді нижче рівнини, Університет нагадує чудовий палац на пагорбі. Незважаючи на імідж університету, як здавалося б, виключеного вежі зі слонової кістки, університет фактично дружною відкритий для всіх і служить спільноті у багатьох відношеннях.

Адміністративна будівля в центрі університетського містечка звивисті, китайський стиль крок піраміди, діючи в якості заземлюючого координатора діяльності відбувається навколо нього. Перед ним широкий цегла дорога, яка веде до головних воріт кампусу. Дорога заблокована для моторизованого транспорту для прогулянок і їзди на велосипеді, основним маршрутом для студентів вході і виході з університетського містечка. На протилежному боці можна знайти ще одну цеглину тротуару, облямована деревами та зеленими насадженнями. Ця алея веде до вражаючого цегляної площі, розташованої в передній частині головної аудиторії кампусу, і відкривається кругової характеристики води, яка є спільним орієнтиром і місцем зустрічей.

Облицювання Глядацька зала Бібліотека та інформація Будівля, значне, що підносяться пам'яткою університету. Він має більш ніж 891,610 книг, 7315. періодичних видань та понад 1,212,927 мікрофільми, мікрофіші і CD-ROM (2010.01.17 оновлено). Його комп'ютерний центр підтримує наукові дослідження, комп'ютерна допомога навчання, он-лайн послуги з реєстрації, відео-конференцій, довгий час дистанційного навчання, а також інші мультимедійні послуги. Аудіо-відео центр бібліотеки має саму останню версію, високотехнологічне аудіо-відео обладнанням. У Головній бібліотеці, сонце дахом внутрішній двір додає природне світло в райони читання. Це велике задоволення для вивчення і дослідження в цій просторій і спокійній обстановці.

Гімназія є одним з найбільш розкішних і дорогих споруд на півдні Тайваню. Вона складається з двох олімпійських розмірів басейну (один закритий і один відкритий), роликовий каток, боулінг, критий корт для гри в баскетбол, волейбол і бадмінтон. Крім того, у нього є зали для занять дзюдо, гирьовий і кругового тренування, критий скеледромі, відкритий олімпійського легкоатлетичного стадіону, і, звичайно ж, пінг-понг об'єкти. І останнє, але не в останню чергу, розповзання кампусу навіть є поле для гольфу з 20 фарватери.

Student Activity Center розташований на Tranquility озера. Сама структура дуже унікальний з різними висотами в інтер'єрі. З цих поверхів можна мати чудовий вигляд на красиво арочного моста через озеро. На першому поверсі знаходиться простора і межує з одного боку озера, на інший одним з різних кафетеріїв в центрі, а на інший по широких сходах. Ця область часто є етапом для різних студентських групових виступів і заходів.

Озеро є улюбленим місцем для відвідувачів і членів спільноти університету. У сонячний день кожен знайде сім'ї і дітей, які гуляють уздовж його кам'яних пішохідних доріжок. Скоро, щоб бути подружні пари, в повному весільному вбранні, часто бачили, створює для їх весільних портретів. Лебеді, качки, перепела, черепах і риб різних видів формують своє власне співтовариство на озері. Вони роблять цю красиву частина університетського містечка привабливим сім'ї відступ для сусідніх міст і повітів, а також місце для романтичних прогулянок по шляху навколо озера.

Будинки для семи коледжів перемежовуються в парку, як в університетському містечку, кожен зі своїм унікальним архітектурним стилем символічного його цілі і індивідуальності. Вони всі будинки різні зони відпочинку, студентські кафе та запускати невеликі дворики.

Розташування

  • Chiayi City

    No.168, Sec. 1, University Rd., Min-Hsiung Township, Chia-yi County 621, , Chiayi City

    Запитання