Nazarbayev University

Nazarbayev University

Nazarbayev University

Введення

Розташований у місті Астана, Казахстан, у Центральній Азії, Nazarbayev University є дослідницьким університетом із зростаючою міжнародною популярністю, який поєднує освіту та інновації в сучасному кампусі 21-го століття. Nazarbayev University швидко став відомим у всьому світі завдяки своєму прагненню стати першокласним дослідницьким закладом. Науковці НУ проводять дослідження в різноманітних галузях і втілюють у життя найамбітніші проекти. Дослідження щороку підтримуються внутрішніми та зовнішніми коштами та проводяться в сучасних лабораторіях.

Англійська мова є мовою навчання та дослідження в Nazarbayev University , а системи вступу та прогресу повністю засновані на заслугах.

На сьогоднішній день НУ опублікував понад 2500 робіт у різних областях дослідження, включаючи технології та науку. З цих досліджень майже 12,6% наразі входять до 10% найбільш цитованих публікацій у всьому світі завдяки співпраці зі студентами та викладачами 1100 міжнародних установ та 268 науково-дослідницьких лабораторій.

Щоб дізнатися більше про прихильність Nazarbayev University до своїх досліджень та стати частиною колективу, переконайтесь, що перевірити процес прийому до НУ та переглянути різні можливості фінансування на основі заслуг, які надаються майбутнім студентам.

133758_133722_IMG_50861.jpg

Кампус

NU - це сучасний дослідницький університетський кампус, який забезпечує комфортний спосіб життя мешканців. Житлові зони доступні для будь-якого проживання, від індивідуальних до групових. Навколо кампусу є різноманітні заклади харчування для кулінарних розвідок, а безпека гарантується за допомогою карток контролю доступу, які обмежують доступ до всіх об’єктів кампусу.

Наш сучасний спортивний комплекс сприяє активному способу життя, незалежно від того, якими видами спорту та занять ви займаєтесь. Регульовані спортивні майданчики світового класу є ідеальним місцем для командних змагань.

У кампусі НУ є щось для відкриття кожного.

133759_133724_IMG_47202.jpg

Життя в НУ

Студенти, співробітники та викладачі, які вирішили жити в НУ, відкривають для себе Казахстан та насолоджуються всіма домашніми зручностями. Комфортабельне житло поєднується з першокласними послугами харчування, шопінгу, догляду та інших особистих потреб. Багато служб (включаючи наш медичний кабінет) працюють цілодобово та обслуговуються в будь-який час дня та ночі.

І студенти, і викладачі люблять жити в НУ.

133760_133723_IMG_4485.jpg

Міжнародне співробітництво

Модель стратегічного розвитку Nazarbayev University базується насамперед на партнерстві з вищими університетами світу. Кожна зі шкіл та дослідницьких центрів університету була розроблена у співпраці з провідними університетами та науково-дослідними установами.

НУ спрямований на сприяння інтернаціоналізації всього університету через міжнародне співробітництво, партнерство, позиціонування університету на світовій арені вищої освіти, а також підтримку іноземних студентів, викладачів і співробітників.

Стратегічні академічні та дослідницькі партнери Nazarbayev University

 • Університет Вісконсіна-Медісон (США) - партнер Школи наук та гуманітарних наук
 • Університет Дюка, Фукуа-школа бізнесу (США) - партнер Вищої школи бізнесу
 • Національний університет Сінгапуру, Школа публічної політики Лі Куана Ю (Сінгапур) - партнер Вищої школи публічної політики
 • Університет Пітсбурга (США) - партнер Школи медицини
 • Університет Пенсільванії (США) - партнер Вищої школи освіти
 • Кембриджський університет (Великобританія) - партнер аспірантури
 • Колорадоська школа шахт (США) - партнер Школи гірничо-геологічних наук
 • Медичний центр Університету Пітсбурга (США) - партнер Національного науково-дослідного онкологічного центру
 • Національна лабораторія Лоуренса Берклі (США) - партнер приватного закладу "Національна лабораторія Астана"
 • Університети, пов'язані з Дубовим хребтом (США) - партнер приватної установи « Nazarbayev University приймає ризики та синергію натхнення»

Стратегічні партнери, які сприяли розвитку НУ:

 • Університет Уорік (Великобританія) - партнер програми Nazarbayev University фонду Фонду Nazarbayev University між 2015 та 2016 роками.
 • Університетський коледж Лондон (Великобританія) - партнер Nazarbayev University школи інженерії та цифрових наук Nazarbayev University та Програми підготовчих сертифікатів університету між 2010 та 2015 роками.

Особливості кампусу

.

  Відгуки учнів

  Вимоги до вступу на програму

  Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

  Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

  Розташування

  • Astana

   Qabanbay Batyr Avenue, 53, 010000, Astana

   Запитання