Nipissing University кандидат педагогічних наук (з акцентом на освітньої стійкості)
Nipissing University

кандидат педагогічних наук (з акцентом на освітньої стійкості)

Toronto, Канада

Request duration

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Доктор філософії в галузі освіти (з питань освіти в галузі сталого розвитку)

Заземлення в контексті пост-сучасного суспільства, і визнаючи важливість різних точок зору, це кандидат Програма в галузі освіти сталого розвитку буде готувати студентів з різних областях, таких як освіта, охорона здоров'я, соціальна робота, соціальна справедливість та адміністративного керівництва, для сталого освітніх практик в 21-му столітті.

За стійкою практики ми маємо на увазі проведення досліджень, викладання і навчання в різних дисциплінах, культурах і національностей і охоплює глобальне бачення освіти, яке розвивається самопізнання і розуміння того, що відносини себе до людей, до природи, і створене оточення є основоположним у становленні освічена людина. Навчальні Стійкість означає, що в рамках програми студенти та викладачі будуть ставити питання, які враховують соціальний контекст, в якому ми живемо, і розглянути способи, в яких взаємопов'язано світ. Мета полягає у створенні потенціалу для задоволення потреб нинішнього і майбутніх вчених і фахівців, що працюють в різних областях соціальних наук, які залишать програму готові вийти за рамки статус-кво стандартної практики 20-го століття, щоб створити реальні, так і віртуальні навчальні середовища, в якій активну навчання і численні точки зору є основою індивідуального й організаційного дії. Ступінь призначена для педагогів в рамках шкільної системи, і в професії в більш широкому, які стануть активних громадян, які можуть думати критично і готові прийняти особисту відповідальність за благополуччя суспільства.

Throu GH різноманітні курси, комплексний іспит і дисертації (дисертаційного дослідження), доктор філософії Програма в галузі освіти сталого розвитку має наступні результати навчання студентів:

 • Намалюйте на найрізноманітніших теоретичних і практичних літератури розвивати широке розуміння освітньої пейзаж через показань курсу і через окремих науково-дослідних проектів.
 • Проведення критичні розмови про освіту в поле студента протягом курсу семінарів і в науково-дослідних презентацій.
 • Припустимо, слідчий позицію щодо викладання і навчання в цілях, які студенти можуть розвивати стипендію викладання та навчання через можливості для проведення семінарів і брати участь в дослідженнях, пов'язаних з навчальними практики в декількох областях.
 • Продемонструвати розуміння цілого ряду науково-дослідних методологій, які відображають в оцінку складності знань і потенційного внеску різних методів і дисциплін інтерпретацій як у курсовій роботі і за рахунок розвитку в глибину дослідницького проекту.
 • Участь в оригінальних досліджень, які сприяють освітнього знання в області студента.
 • Розробка якості і непередаване навички, необхідні для роботи, що вимагають здійснення особистої відповідальності і значною мірою автономний ініціативу в складних і непередбачуваних ситуаціях в професійних або еквівалентних умовах.

Мінімальні вимоги до вступників

Нормальний мінімальна вимога вхід ступінь магістра або еквівалент, як це визнано Nipissing університету в відповідної дисципліни, з мінімальним A- стоячи. Із завершенням дисертації є обов'язковою частиною програми PhD, перевага буде віддаватися кандидатам, ступінь магістра включені незалежний дослідницький компонент, таких як дисертації або великий науково-дослідну роботу.

Кандидати, чиї роботи майстра не включати дисертацію або великих науково-дослідну роботу, може в момент подачі заявки, представити ще один шматок оригінального дослідження для розгляду. Якщо на момент подачі заяви, заявник не може подати докази, провівши оригінальне дослідження на прийнятному рівні, то він або вона може знадобитися для завершення відбіркового науково-дослідну роботу (QRP) до прийняття.

Всі заявники повинні надати автобіографію до-до теперішнього моменту. Всі заявники повинні написати заяву приблизно 1000 слів, пояснюючи значення проведення докторську ступінь для конкретних обставин, їх наукових інтересів, і їх потрібну область дисертаційного дослідження.

Всі заявники повинні надати три академічних та професійних рекомендаційні листи від професорів або відповідних фахівців, які можуть говорити від їхнього рівня підготовки та готовності до аспірантури в докторського ступеня. Принаймні, два з рекомендаційних листів повинно бути від кваліфікований, щоб вирішити академічні здібності та компетентність претендента. Рекомендаційні листи не може бути від тих, хто особисто пов'язаної із заявником, а в ідеалі буде надходити з більш ніж одного закладу.

Так ця програма буде проводитися англійською мовою, що свідчить про здатність заявника для завершення наукової роботи незалежно англійською мовою буде вимагатися. Заявники також можуть попросити надати додаткову інформацію по мірі необхідності.

Зрозуміло, що до цієї програми PhD обмежено і, отже, кандидатів, які відповідають або перевершують мінімальні вимоги до допуску не гарантовано прийом.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Кандидат психологічних наук, навчання та здоров’я
  • Santiago de Compostela, Іспанія
 • PhD in Education
  • Kaunas, Литва
 • PhD Computer-Integrated Education
  • Pretoria, Південно-Африканська Республіка