North Dakota State University - Graduate School

North Dakota State University - Graduate School

North Dakota State University - Graduate School

Введення

Університет штату Північна Дакота вирізняється як науково-дослідний університет, орієнтований на студентів.

НДСУ посідає 94 місце серед державних дослідницьких університетів на основі витрат НДУ на дослідження, про які повідомляється Національному науковому фонду. Крім того, НДСУ входить до списку 100 найкращих Національного наукового фонду за кількома напрямами, включаючи сільськогосподарські науки; управління бізнесом та бізнесом; комунікації; інформатики; природні ресурси та природоохоронна наука; політологія та уряд; соціальні науки; соціологія, демографія та демографічні дослідження; та образотворче та сценічне мистецтво.

Головний кампус знаходиться у місті Фарго, штат Північна Дакота, а по всій штаті розташовані Служба розширення та Дослідницька експериментальна станція.

Місія, бачення, основні цінності

Місія

З енергією та імпульсом Державний університет Північної Дакоти задовольняє потреби та прагнення людей у мінливому світі, спираючись на наш фундаційний фонд.

Бачення

Ми передбачаємо яскравий університет, який буде глобально ідентифікований як сучасна столична установа.

Основні цінності

NDSU керується такими ключовими цінностями та принципами:

Земля-грант

Ми відбиваємо і обслуговуємо різноманітні популяції географічно і культурно. Ми поділяємо інституційний успіх у всьому університеті. Ми очікуємо і вітаємо зростання і служіння, які відбуватимуться ще не задуманими. Ми приймаємо наші унікальні складності як університет, що надає землю, на північних Великих рівнинах. Ми залишаємося відданими служінню людям у всьому світі.

Люди

Ми отримуємо силу і життєздатність один від одного і від різних спільнот, яким ми служимо. Ми передбачаємо академічне та соціальне середовище, яке сприяє інтелектуальному та особистому розвитку, сприяючи безпеці та добробуту всіх членів університетської спільноти. Ми заохочуємо досконалість через особистості, які беруть участь у прийнятті рішень, і цінуємо співпрацю для загального блага.

Навчання та навчання

Ми забезпечуємо чудове навчальне та навчальне середовище в традиційному класі та поза ним. Ми просуваємо та цінуємо ліберальну, аспірантуру та професійну освіту в колегіальному середовищі, де можна ділитися різними ідеями. Ми сприяємо створенню середовища, що сприяє навчанню протягом усього життя з індивідуально визначеними цілями.

Етика

Ми підтримуємо свою цілісність через принципові дії та прийняття етичних рішень.

Культура

Ми будемо університетом землі, який ми хочемо бути, вітаючи і поважаючи відмінності в людях і ідеях. Ми підтримуємо цілі університетської системи Північної Дакоти і цінуємо співпрацю з коледжами та університетами по всьому світу. Ми сприяємо доступності наших програм і послуг.

Підзвітність

Ми маємо особливі стосунки з жителями Північної Дакоти і підзвітні їм. Ми активно прагнемо сприяти економічному процвітанню нашого регіону та покращувати якість життя.

Стипендії та фінансування

Стипендія

Ми є активним університетом і визнаємо та підтримуємо всі форми стипендій, включаючи відкриття, навчання, інтеграцію та застосування. Ми підтримуємо права та обов’язки щодо академічної свободи.

Розташування

  • Fargo

    1340 Administration Ave., Fargo, 58102, Fargo

Запитання