Parks College of Engineering, Aviation & Technology - Saint Louis University

Parks College of Engineering, Aviation & Technology - Saint Louis University

Parks College of Engineering, Aviation & Technology - Saint Louis University

Введення

Заснований як перша в США сертифікована федеральна школа авіації, Коледж парків інженерії, авіації та технологій університету Сен-Луї створив шлях інновацій у всіх дисциплінах, які ми обслуговуємо. Від роботів до ракет і всього іншого, ми розробили програми, орієнтовані на майбутнє, для задоволення поточних та майбутніх потреб професії та суспільства.

Історія коледжу Парків

Утворений Олівером "Лафе" парками в 1927 році, всього через два місяці після історичного польоту Чарльза Ліндберга через Атлантику, Паркс-коледж став першою ухваленою федеральною школою аеронавтики.

Під час епохи Другої світової війни авіаційний коледж та його дочірні компанії відповідали за підготовку одного з 10 пілотів армійського повітряного корпусу, а також тисячі літаків. Після війни Паркс зрозумів, що майбутнім авіаційним керівникам знадобиться ширша, більш академічна освіта. Він вважав, що найкращий спосіб забезпечити цю широту - домагатися приналежності до великого університету. У 1946 році він передав Коледж Парків університету Сен-Луї, а з цим володар Свідоцтва про повітряне агентство став частиною найстарішого університету на захід від Міссісіпі. Протягом багатьох років Парки додавали програми з управління технічним обслуговуванням літаків, авіаційної техніки, електротехніки, інформатики, машинобудування, біомедичної інженерії та цивільного будівництва.

Восени 1997 року, після семи десятиліть у Кахокії, штат Іллінойс, коледж переїхав у МакДоннелл Дуглас Холл, сучасну будівлю на кампусі університету в Сент-Луїсі, як Коледж інженерії, авіації та технологій Парків.

Повідомлення декана

Будучи деканом Коледжу інженерії, авіації та технологій Парків, я маю задоволення і привілей керувати цією видатною організацією в трансформаційний час за свою майже 90-річну історію. Ми зростаємо та адаптуємось до того, щоб готувати інженерів та авіаторів для задоволення мінливих потреб суспільства.

У парках нас мотивує наша єзуїтська, католицька місія - формувати технічно досвідчених та соціально відповідальних новаторів та лідерів в галузі техніки та авіації. Наші студенти не просто навчаються на лекціях. Вони навчаються за допомогою лабораторних курсів, використовуючи новітнє обладнання та інструменти для виготовлення деталей, будівельних виробів та співпрацюючи з викладачами на науково-дослідних проектах.

Цього року ми привітали наш найбільший студентський орган в історії коледжу - понад 900 студентів. Коледж Парків завжди був і завжди залишатиметься орієнтованим на студентів. Ми тут, щоб навчати та допомагати розвивати завтрашніх лідерів. Наш факультет фінансує Національний науковий фонд, Національний інститут здоров’я, Сіменс, Керн Підприємницьку інженерну мережу та відділи транспорту Міссурі та Іллінойс, лише декілька - і всі вони залучають студентів до своїх досліджень.

Ми побудували супутники, гоночні машини і навіть бетонні каное. Наші студенти отримали назву стипендіатів Grand Challenge та стипендіатів університетських інновацій. Ми підписали трубопровідні партнерські стосунки з чотирма різними авіакомпаніями та ініціативу різноманітності для інженерних коледжів. Зрозуміло, ми робимо надзвичайну роботу і її визнаємо.

Я вважаю себе дуже щасливим працювати з такими відданими людьми, які хочуть змінити світ і жити нашою місією єзуїтів. Коли ми продовжуємо рости та розвиватися, я запевняю вас, що Коледж Паркс буде залишатися вірним своїм принципам заснування. Сподіваюсь, ви й надалі будете стежити за нашим прогресом та підтримувати наших видатних студентів, співробітників та викладачів.

З повагою,

Мішель Сабік, к.т.н. Brooke Cagle / Unsplash

Партнери коледжу для промисловості

Коледж інженерних, авіаційних та технологічних університетів університету Сен-Луї підтримує міцні стосунки з лідерами галузі - від можливостей стажування та кооперації студентів до допомоги професіоналам з безперервною освітою, до співпраці з компаніями та організаціями з питань досліджень.

Ми прагнемо вибудувати міцні зв’язки не тільки в навколишньому районі Сент-Луїса, але і в місцях по всьому світу, щоб посилити наші програми.

Програма Boeing Learning Together

Parks College з гордістю пропонує співробітникам Boeing видатну освіту в нашій провідній установі через програму Boeing Learning Together. Ми пропонуємо курсам співробітників компанії Boeing у відділенні безперервної освіти (ЦЕУ) зі знижкою 15 відсотків від опублікованих курсів університету. Крім того, усі магістерські та докторські програми пропонуються зі знижкою 20 відсотків від опублікованих університетом ставок.

Асоціація пілотів повітряної лінії

Коледж Парків та Комітет з освіти авіалінійних пілотів співпрацюють з метою створення програми наставництва, яка забезпечує можливості розвитку галузі для нинішніх та майбутніх студентів.

Це спільне зусилля дозволяє студентам брати участь у заходах з розвитку галузі з метою вдосконалення професіоналізму серед випускників колегіальної авіації до початку своєї кар'єри як пілоти-професіонали.

Комітет з питань освіти ALPA має зв'язок "Go Team", який відвідує кампус кожного семестру, щоб поговорити зі студентами в класі та в форумі. Крім того, добровольці ALPA працюють разом з студентами авіації, які беруть участь у коледжі Паркс, для надання керівництва протягом усієї кар'єри в коледжі.

Велика асоціація ділової авіації Сент-Луїса

Місія Освітнього фонду Асоціації ділової авіації Великого Сент-Луїса, Inc. - сприяння та просування бізнес-авіації за допомогою освітніх програм та стипендій.

Члени Освітнього фонду заохочують молодь в регіоні Сент-Луїс до кар'єри в загальній авіації, надаючи стипендії та програми наставництва для студентів університету Сен-Луї та Коледжу Парків.

Розташування

  • Saint Louis University 1 N. Grand Blvd., MO 63103, St. Louis

Запитання