Pima Community College

Pima Community College

Pima Community College

Введення

Піма Community College є дворічний коледж служачи тим більше Tucson столичний округ в шести місцях по всій окрузі Піма. Заснована в 1966 році кредитні курси Піма нагорода сертифікати і ступеня асоційованого в різних областях. PCC також передбачає розвиток трудових ресурсів, програми підготовки кар'єри, безперервної освіти і освіти дорослих.

Піма прагне забезпечити зручний, доступний і доступним високу якість освіти з владою, щоб змінити життя наших студентів, і поліпшити наше співтовариство. Історія та місія Місія Піма Community College повинна бути відкритою приймальної комісії установа, яка надає доступні, комплексні освітні можливості, які підтримують успіх студентів і задоволення різноманітних потреб своїх студентів і спільноти. Ця місія, поряд з нашим баченням і цінностями, забезпечують основу для коледжу діяльності.

Історія Піма показує тверду прихильність до кращого в нашому суспільстві.

Акредитація Піма повністю акредитований вищих навчальних комісії (КВУ). Кілька спеціалізованих програм також були акредитовані або завірену органами у владі.

Міжнародні Студенти - Успішні подорожі починаються тут Ласкаво просимо іноземних студентів! Відкрийте для себе багато переваг, починаючи свій освітній кар'єру в Піма Community College.

Ви можете заощадити на вартості навчання, починаючи ваше вищу освіту в Піма Community College. Чотири роки університети є більш дорогими, ніж місцеві коледжі. 2 + 2 можливості. Отримати два градуси замість одного! Заповніть ваші перші два роки вищої освіти в Піма Community College і отримати ступінь молодшого спеціаліста. Потім завершити Baccalaureate ступінь в університеті. угоди про передачу Піма дозволяють легко передати в наших партнерських установ, в тому числі в Університеті штату Арізона, щоб завершити свою ступінь. Отримати якісну освіту з висококваліфікованим факультету і насолоджуватися персоніфікованого навчання в невеликій класній кімнаті. Досвід різних систем освіти в Сполучених Штатах. Почніть навчання в Піма Community College і передати в наш місцевий університет або інший університет в Сполучених Штатах. Отримати конкурентну перевагу. Запишіться в нашій програмі почестями.

Ми тут, щоб підтримати вас! Життя і навчання в іншій країні є захоплюючим, але може змусити вас почувати себе невизначеним. Ми прагнемо, щоб зробити ваше перебування теплим і бажаним. Ось чому International Student Services бюро Піма Community College допомагає вам вимоги студентської візи і проведе вас через успішний навчальний досвід. Це частина нашого застави, щоб допомогти кожному студенту досягти успіху.

Імміграційна консультування: розуміння прав і обов'язків, застосовуючи для додаткового практичного навчання. Академічне консультування: вибір програми курсів, огляд прогресу на шляху передачі університету, вибираючи англійська-як-другої мови курси. Культурна адаптація: проводити час з іншими студентами, розуміючи американські звичаї, навчитися жити в Тусоні.

Розташування

 • Tucson

  Community Campus, 401 North Ave., 85709, Tucson

  • Tucson

   Northwest Campus, 7600 North Shannon Road, 85709, Tucson

   • Tucson

    Desert Vista Campus, 5901 South Calle Santa Cruz, 85709, Tucson

    • Tucson

     West Campus, 2202 West Anklam Rd, 85709, Tucson

     • Tucson

      Downtown Campus, 1255 North Stone Ave., 85709, Tucson

      • Tucson

       Davis-Monthan Air Force Base Education Center, 5355 E. Granite St., Building 2441, Suite 100, 85707-3011, Tucson

       • Tucson

        East Campus, 8181 East Irvington Rd, 85709, Tucson

        Запитання