Keystone logo
Queen's University of Belfast - Medical Faculty

Queen's University of Belfast - Medical Faculty

Queen's University of Belfast - Medical Faculty

Введення

Університет Королеви Белфаст потрапив у Топ-200 університетів світу (QS World University Rankings 2019)

140 у світі для перспектив випускників (QS рейтинг працевлаштування випускників 2020)

Заснований у 1845 році як Коледж Королеви Белфаст, один із трьох Коледж Королеви в Ірландії, він став незалежним університетом у 1908 році та є дев'ятим найстарішим університетом Великобританії. Сьогодні Queen's є членом групи Рассела, поєднуючи передовий досвід у дослідженні та освіті з етофологічним центром.

Queen's займає 8 місце у Великобританії за інтенсивністю досліджень (REF 2014 / Times Higher Education), причому понад 75% її досліджень оцінюються як «провідні у світі» або «чудово на міжнародному рівні» у REF 2014.

Ми глобальний університет

Студенти із задоволенням отримують освіту від провідних світових науковців, які працюють в авангарді своїх дисциплін, і значні інвестиції в студентський досвід призвели до високого рівня задоволеності студентів та працевлаштування.

Глобальні дослідницькі інститути

Спираючись на свою дисциплінарну майстерність, університет створив чотири провідних глобальних науково-дослідних інститутів, які об'єднують провідних наукових співробітників, щоб вирішити деякі найбільші глобальні виклики сучасності в галузях: глобальний мир, безпека та справедливість; Кібербезпека; Наук про здоров'я; та безпека харчових продуктів.

Факультет медицини, здоров'я та наук про життя

Факультет медицини, охорони здоров'я та життєдіяльності в Queen's надає якісну, провідну освіту, завдяки персоналу світового класу, орієнтованому на потреби суспільства. Ми надаємо навчальний досвід, який керується дослідженнями та збагачує наших студентів інтелектуально, соціально та культурно.

Ми сподіваємось, що студенти з усього світу приєднаються до нас, щоб навчатись, а також пропонувати нові ідеї та підходи, які допоможуть просунути наші амбіції щодо покращення та просування життя. Queen's лежить в основі культури Белфаста, а також його мистецьких та соціальних сцен. Ми пишаємось тим, що є частиною бурхливого космополітичного міста, яке може похвалитися яскравим соціальним життям та багатою культурною спадщиною.

Вирішення глобальних викликів

Завдяки нашій освіті та дослідженню ми прагнемо вирішувати деякі найважливіші проблеми у світі, наш академічний персонал проводить світові дослідження через наші школи та глобальні науково-дослідні інститути з медичних наук та глобальної продовольчої безпеки. Це призвело до нових процедур для пацієнтів і більшого рівня захисту для їжі, яку ми їмо.

Факультетські школи

Школа біологічних наук
Школа медицини, стоматології та біомедичних наук
Школа медсестер та акушерки
Фармацевтична школа

Розташування

  • Belfast

    Queen's University Belfast University Road Northern Ireland, BT7 1NN, Belfast

Запитання