Keystone logo
Rocky Vista University

Rocky Vista University

Rocky Vista University

Введення

Rocky Vista University (RVU) був заснований в 2006 році в місті Паркер, штат Колорадо. Rocky Vista University - це швидко зростаючий заклад із двома місцезнаходженнями та двома штатами. Rocky Vista University має особливу місію: забезпечувати освіту в галузі охорони здоров’я, надихаючи студентів на співчуття, доброчесність та досконалість.

Rocky Vista University надав можливість студентам, які приносять унікальні навички та досвід, щоб внести свій внесок у нашу спільноту навчання. Завдяки суворим академічним програмам та за допомогою шанованих викладачів наші студенти вчаться задавати правильні запитання, вислуховувати відповіді та вирішувати проблеми, використовуючи свої руки та розум.

Rocky Vista University пишається тим, що є членом школи сімейства Медфорт. Rocky Vista University належить Глобальній освітній групі охорони здоров'я Medforth з лютого 2019 року, а з липня 2020 року філія Медфорта, Служба підтримки університетів, уклала контракт на надання деяких неакадемічних адміністративних послуг Rocky Vista University .

Розташування

  • Parker

    South Chambers Road,8401, 80134, Parker

    Запитання