Selinus University Business School

Selinus University Business School

Selinus University Business School

Введення

Ласкаво просимо до бізнес-школи Selinus

Ми сертифікуємо лідерів, які впливають на діловий світ

Наша інституційна робота присвячена сертифікації набутих управлінських навичок та попередніх досліджень для професійного використання в міжнародній перспективі роботи. Бізнес-школа університету Селінуса - це незалежна онлайн-корпорація вищої освіти, що пропонує гнучкі ліберальні та глобальні дослідження на рівні університету для бакалавра ділового адміністрування (BBA), магістра ділового адміністрування (MBA), доктора ділового адміністрування (DBA) у всіх областях бізнесу та управління.

Сертифікати та дипломи бакалавра, магістра та доктора, видані університетом Селінуса після завершення дисертації, є професійними та міжнародними сертифікатами та дипломами, виданими штаб-квартирою Розо Валлі через Uniselinus Europe, штаб-квартира в Лондоні, що є ліцензіатом на глобальне розповсюдження Селінуса Навчальні програми університету. Ступені присвоюються на основі отриманих заліків та стосовно валідації навчальних програм, а також на основі рекомендацій викладачів на місцевих кампусах, де були отримані заліки.

Наші програми, зарезервовані для менеджерів, підприємців та професіоналів, орієнтованих на розвиток їхньої професійної кар'єри, засновані і повністю сумісні з міжнародними освітніми системами. Вказівки, на які посилається наша Бізнес-школа, еквівалентні як мінімум 5-річному досвіду роботи в конкретній галузі управління, в якій працює кандидат.

Сумісність та вміння, що відповідають навчальній програмі кандидата, оцінюються за допомогою суворого процесу перевірки та оцінки автобиографії, суми його вмінь та цінності його заключної дипломної роботи.

089фотографування / Pixabay

Кар'єрні перспективи

Наші навчальні програми мають сертифікат про кар'єру та пропонують кандидатам із підтвердженим досвідом роботи не менше 5 років можливість отримати престижну BBA, MBA або DBA в галузі ділового адміністрування з дисципліни, пов'язаної з їх професійним досвідом. Кандидати повинні продемонструвати через сувору, оригінальну та кваліфіковану підсумкову дисертацію, що їхні знання в галузі ділового адміністрування відповідають міжнародним академічним стандартам стосовно необхідної навчальної дисципліни.

Орієнтовані на широкий спектр спеціалізованих предметів та з багаторічним досвідом, наші студенти оснащені вміннями та знаннями, необхідними для досягнення успіху в сучасній глобальній економіці, та готові до широкого спектру професійного розвитку та кар’єрних можливостей.

Програми ступеня Selinus Business Schooll - прекрасний вибір для керівників, підприємців та професіоналів, які бажають побачити підвищення свого професійного престижу на сучасному ринку праці. Сувора оцінка наших Радників, компетенція наглядачів щодо присвоєння вченого звання є запорукою високого професіоналізму і може бути дуже актуальною, якщо не визначальною, у приватній галузі ліберальних досліджень.

Міжнародна ступінь SBS повинна співпадати з перспективою просування по службі на керівні посади в національних та багатонаціональних компаніях та організаціях.

Розташування

 • London

  Uniselinus Europe LTD 71-75 Shelton Street, WC2H 9JQ, London

  • Ragusa

   Uniselinus Europe Networking University srl Via Roma, 200 – 40122, 97100, Ragusa

   • Panama City

    Selinus University of Science and Literature SA Via Espana, Delta Bank Building 6th floor 604D, , Panama City

    Запитання