© BIMM University
Selinus University of Sciences and Literature

Selinus University of Sciences and Literature

Selinus University of Sciences and Literature

Введення

Наш університет - це безкоштовний та приватний заклад. Він юридично зареєстрований як IBC в країнах Співдружності Домініка та Італія як постійне представництво. Це незалежний міжнародний університет, який займається виключно освітою в режимі онлайн та дистанційного навчання: іншими словами, відкритий університет для дорослих, який серйозно виконує свою інституційну роботу.

Наші дорослі студенти працюють дуже наполегливо, щоб здобути ступінь. Цей університет не є і ніколи не був фабрикою, і ми негайно відхилимо такі заяви. Нашим головним акцентом завжди було пропонувати найвищу якість освіти для наших дорослих учнів. Ступені, надані Університетом Селінуса, були міжнародно визнані приватним сектором та визнані транснаціональними компаніями.

Ми не втомлюємось пояснювати систему реальності щодо акредитації, особливо для студентів із США. Акредитація в США є добровільною та неурядовою. Школи просять пройти оцінку та / або оцінити їх програми в незалежній акредитаційній агенції. Агентство встановлює власні стандарти, яким повинна відповідати школа, щоб отримати її акредитацію, а оскільки акредитаційні агенції різняться за своїми стандартами якості, деякі вважаються більш престижними, ніж інші. Вибір школи залежить від того, якого рівня якості школа сподівається досягти та підтримувати.

Школи, як правило, заздалегідь ознайомлюються зі стандартами агентства та проводять кілька місяців на підготовку до перевірки акредитації. Якщо вони пройдуть рецензію та отримають акредитацію, це схвалення їхньої школи як законного вищої школи, що відповідає прийнятному рівню якості. Деякі школи можуть включати свій статус акредитації в інформацію про коледж, яку вони представляють потенційним студентам.

Подібно до того, як існують визнані акредитаційні агентства, існують і невизнані агентства. Це означає, що їх стандарти не переглядались ні Департаментом освіти, ні CHEA. Існує безліч причин, через які агентство може бути невизнаним. Наприклад, агентство може співпрацювати з визнанням у Департаменті чи CHEA, або воно може не відповідати критеріям визнання жодною організацією. Якою б не була причина, важливо пам’ятати про це, вивчаючи інформацію про коледж.

Було б корисно, якщо б ви з обережністю переглядали невизнані акредитаційні агентства, поки не зможете оцінити їх репутацію. Невизнане агентство не обов'язково має низькі стандарти якості, але важливо знати, що багато роботодавців у США визнають лише ступінь установ, акредитованих визнаним агентством.

З цієї причини наш університет приймає лише студентів, які вже зареєстровані професійно. Наші студенти використовують ступінь не для пошуку роботи, а для легітимізації своєї професійної ролі, яка вже успішно працює. Закінчивши університетський університет, Селін здобуває повагу, повагу та престиж і часто покращує соціальне становище та працю.

Буро Тисячоліття / Пексель

Як навчатись у Селінусі

Домашня студія SUSL

Дипломні курси університету Селінуса на відстань складаються з вивчення відведених підручників та виготовлення звітів про прочитані підручники відповідно до вказівок, встановлених Селінусом та педагогічним університетом, які ви можете знайти за посиланням "педагогіка" веб-сайт університету Селінуса.

Дорослі студенти можуть записатися до програми APEL (Акредитація попереднього досвіду навчання). Ця програма призначена для професіоналів, підприємців, менеджерів, чиновників, письменників, художників тощо. Отримавши диплом середньої школи та вік принаймні 25 років та 3 роки діяльності, продемонстровані в дослідженні, вони обрали галузь. Для доктора наук потрібно 30 років.

Педагогіка

Система навчальних програм Університету наук і літератури Селінуса пристосована для кожного студента і базується на "навчальних одиницях", що складаються з текстів, роздаткових матеріалів та лекцій, відеокурсів, електронних книг. Іспити замінюються коротким звітом про навчання (Іспитовий блок), розробленим як міні-дисертація.

Відповідно до дисципліни навчання, навчальні матеріали обираються та відбираються для заохочення критичного мислення та практичного застосування набутих знань. Впроваджено педагогічний метод, який допомагає студентам, дорослим, часто зайнятим у роботі та сім’ї, критично мислити та з пізнанням звертатися до рекомендованих книг та відеоуроків, з одного боку, збільшуючи їх інтелектуальні можливості та здатність розробляти інтегровані письмові проекти.

Освітня система навчання без сили, яка змушує студента, а за ним і його студентського радника, вільно розробляти конкретну навчальну програму, засновану на особистих придбаннях, для задоволення свого часу та досягнення своїх цілей. В Університеті Селінуса студент не зобов'язаний вчитися одразу або до певних дат. Він може читати її тексти та переглядати кожен відеоурок багато разів, відкриваючи власні методи навчання. Більше того, він може в будь-який час проконсультуватися зі своїм студентським радником за допомогою, роз’ясненнями, підтримкою.

Те, що оцінюється для цілей навчальної програми, - це не просто засвоєна інформація, оскільки еволюція думки студента за межі простого погляду на поняттєвий предмет повинна бути перш за все силою цінності совісті та усвідомлення того, що дослідження не є простим опрацювання більш-менш корисних уявлень як придатної для використання моделі ефективно для їхніх соціальних потреб, людських та громадянських.

Коротше кажучи, педагогічна модель Університету Селінуса полягає в тому, щоб «внести» реальний досвід студента в освітній контекст, корисний для покращення інтелектуальних можливостей та його глобальної самооцінки їх потенційних навичок, щоб швидко досягти своїх інтелектуальних та професійних цілей .

Визнання заліків від Університету Селінуса надається частково шляхом "читання" професійних критиків студента, а частково шляхом оцінки доповіді студента, яка замінює традиційні іспити.

Прийом

Студенти Університету Селінуса - дорослі, залучені до трудового та професійного світу. Для реєстрації ви повинні мати принаймні 23 роки для звичайних програм та не менше 25 років для програм APEL для професіоналів. Щоб записатись на програму для присудження кандидата наук. потрібно не менше 30 років.

Розташування

  • London

    71-75 Shelton Street, WC2H 9JQ, London

  • Bologna

    Via Pompeo Scipione Dolfi, 4 – 40122, , Bologna

    Запитання