Singapore Management University PhD Programmes

Singapore Management University PhD Programmes

Singapore Management University PhD Programmes

Введення

Дослідження Перевага по управлінню, соціальних наук та обчислювальної техніки

З авторизованими університетом в Азії, Університет управління Сінгапуру (БМУ) відома на міжнародному рівні для його досліджень світового класу і базовий рівень викладання. Він генерує передові дослідження з глобальними наслідками, і націлений на створення на широкій основі, творчих і підприємницьких лідерів. Домівкою для більш ніж 8300 студентів і аспірантів, БМУ відомий своєю інтерактивною і технологічно з підтримкою педагогіки навчання семінар-стиль в невеликих розмірів класу. Університет складається з шести шкіл - школа бухгалтерського обліку, Лі Конг Чіан школа бізнесу, Школа економіки, факультет інформаційних систем, школи права і школи соціальних наук - пропонуючи широкий спектр бакалавра, магістра та програм на здобуття ступеня PhD з різних дисциплін ,

БМУ пропонує чотири програми PhD:

Доктор філософії в галузі бізнесу, зі спеціалізацією в: фінанси маркетинг Управління операціями Організаційна поведінка і людських ресурсів Стратегічний менеджмент і організація Кандидат економічних наук Кандидат психологічних наук Доктор філософії в галузі інформаційних систем (обчислення, а також управління)

БМУ також пропонує Міждисциплінарна програма Докторська в нашому напрямки досліджень передового досвіду де студенти можуть вибрати первинну спеціалізацію і вторинну спеціалізацію. Будь ласка, відвідайте наш домашня сторінка для отримання додаткової інформації.

Переваги Переслідуючи PhD БМУ

 • БМУ готує наших студентів PhD, щоб стати світового класу академічної або галузі думали лідери в своїх спеціалізованих або суміжних областях, надаючи їм можливості для більш глибокої інтеграції між управління, соціальної науки і обчислювальної техніки. Наші студенти добре оснащені, щоб створити або генерувати і що роблять вплив на реальні рішення.
 • Є також багато можливостей для наших аспірантів для участі в науково-дослідних і навчальних колективів, що працюють в школах, а також БМУ науково-дослідних центрів та інститутів, що входять в міжнародно відомих викладачів, які є експертами в своїх спеціалізованих областях.
 • Понад академічної підготовки, аспіранти БМУ також беруть участь у професійній діяльності в області розвитку (наприклад, презентації та навчальні навички навчання). Це навчання корисно для них під час їх аспірантури, а також після того, як вони закінчать.
 • Перебуваючи в міському університетському містечку, Аспіранти мають легкий доступ до промислових партнерів, які надають дані дослідження і перевірки платформ, а також науково-дослідних центрів БМУ, які включають запатентовані і опубліковані бази даних.
 • БМУ надає нашим студентам PhD стипендії, які покривають плату за навчання і забезпечують живі стипендії, а також забезпечує щедре фінансування конференції студентів, щоб розділити їх дослідні вклади з міжнародним науковим співтовариством.
 • Наші випускники PhD знайшли хороші розміщення на престижних наукових установ і промислових організацій.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Singapore

  Singapore Management University, Administration Building, Level 12, 81 Victoria Street, 188065, Singapore

  Запитання