Keystone logo
© photo courtesy of SIT Graduate Institute
SIT Graduate Institute

SIT Graduate Institute

SIT Graduate Institute

Введення

SIT Graduate Institute пропонує міжнародні ступені магістра, сертифікати та програми професійного розвитку у сферах трансформації конфліктів, міжнародної освіти, сталого розвитку та TESOL. З 1964 року SIT готує професіоналів для досягнення успіху в міжкультурному та міжнародному середовищах.

Магістерські та сертифікаційні програми в різноманітних сферах змісту та форматах

SIT Graduate Institute готує студентів з усього світу бути ефективними лідерами, професіоналами та громадянами. Програми аспірантури та професійного розвитку SIT ґрунтуються на моделі емпіричного навчання, де навчання відбувається на основі зв’язку теорії та практики. Студенти навчаються, щоб стати висококваліфікованими практиками, які мають чіткі знання теоретичної основи своєї професії; досвід роботи в галузі; усвідомлення власних можливостей, цінностей та етики.

Студенти можуть вибирати з різноманітних магістерських, сертифікатних і професійних програм розвитку в різних галузях від міжнародної освіти до сталого розвитку, трансформації конфліктів і викладання мови.

SIT акредитовано Комісією вищої освіти Нової Англії (NECHE) через її Комісію з вищих навчальних закладів. Запити щодо статусу акредитації слід направляти адміністративному персоналу установи.

Фізичні особи також можуть звертатися:
Комісія з питань вищих навчальних закладів
Комісія вищої освіти Нової Англії
209 Берлінгтон Роуд | Бедфорд, Массачусетс 01730-1433 | 781 271-0022 | [email protected]

SIT схвалено для участі в Національній раді з питань укладання угод про взаємність державних повноважень.

Прийом

SIT Graduate Institute співробітники приймальної комісії працюють сам-на-сам з кожним абітурієнтом. Ми прагнемо допомогти вам протягом усього процесу, від початкового запиту до реєстрації на програму.

Наші гібридні програми на неповний робочий день починаються влітку, а глобальні дипломи на повний робочий день – восени. Точні дати програми можна дізнатися на веб-сторінці програми, яка вас цікавить. Ви також можете зв’язатися з прийомною службою з будь-якими запитаннями за адресою [email protected].

Стипендії та фінансування

Усі прийняті студенти з продемонстрованою кваліфікацією автоматично розглядатимуться для отримання доступних нагород. Додаткова заявка не потрібна.

Програма «Жовта стрічка» для ветеранів США

SIT Graduate Institute з гордістю бере участь у програмі Yellow Ribbon Program, що дає змогу ветеранам США та їхнім утриманцям отримати диплом.

Стипендії за заслуги

Нагороди залежно від ефективності вашої програми SIT Graduate Institute .

Знижки на навчання

Alumni Advantage– це нагорода в розмірі 10 000 доларів США для випускників програм The Experiment in International Living, SIT Study Abroad або International Honors, щоб дати можливість випускникам продовжити свій навчальний шлях у SIT та ширшій спільноті World Learning.

НагородаSIT Partners відзначає наші відносини з партнерами. Ця нагорода в розмірі 10 000 доларів США доступна для поточних співробітників партнерів SIT Graduate Institute і шкіл, які направляють до SIT Study Abroad. SIT має майже 300 партнерів по всьому світу. Щоб дізнатися, чи маєте ви право на партнерську стипендію SIT , надішліть запит тут.

The Vermonter– це нагорода в розмірі 8000 доларів США для абітурієнтів, які проживають у Вермонті, де кампус SITрозташований з початку 1960-х років, коли його було засновано як навчальний центр для Корпусу миру. Будучи пишаним членом спільноти Вермонта, SIT прагне зміцнювати робочу силу Вермонта, розвивати лідерські якості в штаті та надавати глобальні можливості для жителів Вермонта.

Нагорода Northern Neighbours прагне розширити глобальні можливості SITдля мешканців штату, що сусідить з історичним кампусом SITу Вермонті. Ця нагорода у розмірі 5000 доларів США призначена для заявників, які проживають у Новій Англії за межами Вермонту, включаючи Коннектикут, Мен, Массачусетс, Нью-Гемпшир і Род-Айленд, а також штат Нью-Йорк, і спрямована на підтримку глобально налаштованих громадян у цих штатах.

Додаткова інформація

Знижки на навчання не поширюються на ступінь доктора глобальної освіти (EdD) SIT.

Право на одну з більших знижок на навчання може обмежити доступ до додаткових стипендій на основі заслуг. З додатковими запитаннями щодо фінансової допомоги звертайтеся до [email protected].

Розташування

 • Brattleboro

  PO Box 676

  • Washington

   1015 15th Street, NW

   • Ísafjörður

    Ísafjörður, Ісландія

    • Zanzibar

     Zanzibar, Танзанія

     • Quito

      Quito, Еквадор

      • Lilongwe

       Lilongwe, Малаві

       • Kampala

        Kampala, Уганда

        • Durban

         Durban, Південно-Африканська Республіка

         • Geneva

          Geneva, Швейцарія

          • Amman

           Amman, Йорданія

           • New Delhi

            New Delhi, Індія

            • Milimani East

             Milimani East, Кенія

             • Kisumu

              Kisumu, Кенія

              • Santiago

               Santiago, Чилі

               • Ho Chi Minh City

                Ho Chi Minh City, Вієтнам

                Запитання